barbatul rac

buna,va scriu pt prima data,am si eu o nelamurire in ceea ce priveste barbatul rac...am un coleg la lucru care este mai mic decat mn cu 13 ani,.ar fi fost o relatie frumoasa daca as fi fost de o varsta asemanatoare lui...am vb unele lucruri,cum ca nu putem forma un cuplu,doar prietenie cu beneficii...eu nu sunt o fire aventuroasa desi am avut in trecut o aventura cu un baiat tot mai mic decat mn,dar nu cu mult,eram aventurieri tot asa cunoscandu ne de la munk,dar dupa prima intalnire si prima aventura el m a mai cautat....desi stiu ca sunt diferiti racii eu zic dupa cum sunt educati, de racul din prezent imi place de el,nu stiu cu ce m a fermecat atat de mult...as fi incercat si aventura cu el,dar mi as fi dorit sa se intample ca si cu celalalt rac din trecut,desi e schimbator in convorbire noi nu am discutat lucruri fata in fata doar pe messenger,la lucru e diferit,totusi am reusit intr o zi la munk ca vb cu el ceea ce nu am inteles pe messenger,mi a zis ca nu putem forma un cuplu din cauza varstei mele,dar aventuri se poate,desi si el a zis ca ma place dar nu se poate mai mult....mi e teama ca dupa prima aventura sa imi dea papucii desi el spune ca nu va fi asa,vom ramane prieteni chiar daca el va avea iubita,sa precizez ca el ink e virgin,,,iar eu consider ca dupa ce va scapa de virginitate,adio eu....am zis sa ramanem amici desi stie ca imi doresc mai mult...dar si amicii astia nu prea exista mai ale ca,cu un baiat nu ai cum sa ramai amica...sfatuiti ma ce sa fac,sa renunt aventura s au totusi ar exista o sansa dupa.
garbo_497583
Postat pe 20 Februarie 2019 17:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 2 De la: Sal_a_toi 27 Noiembrie 2011 18:37
o mica parere 9 De la: ana02 23 Septembrie 2009 21:05
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
Subiect real :) 10 De la: garbo_476728 24 Octombrie 2017 08:20
Femeia 93 De la: daniil_pravoslavnic 10 Ianuarie 2013 14:07
Setari Cookie-uri