Barbati de pe Garbo.ro,

De la: Thor_again, la data 2010-08-05 21:54:54Aloooo!
Tanti luna, ca sa te poti numi cotoroantza pe aici, trebuie sa meriti mai intai
Ast calificativ nu se da asaaaa, te miri cui si cum, ca nu suntem la dat diplome de licenta pe la nu stiu ce facultati romanesti.

Deci asteapta sa fii primita in clubul cotoroantzelor, asta daca vei fi demna de el. Oficiile le fac eu, deci sa te vedem la treaba


Ok. Spre "cotoroanta" tot inainte! Pot sa ma poticnesc uneori? Ca-s incepatoare, rusinoasa si varsatoare...
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:03
Vad ca aveti pretentia ca din acest topic sa scoateti unul filozofic, conform zicalei neaos romaneasca "a face din rahat, bici" Altfel nu imi explic de ce insistati sa va dau eu un raspuns.

Luno, intrebarea mea -ca raspuns la ... ma rog, la ce-o fi vrut sa fie cuvintele tale- nu a fost rautacioasa. Aici, eu personal, nu ma gandesc la "femei" si "barbati". Aici sunt doar forumisti -asexuati daca vrei tu asa- , unii mai isteti, altii destepti, unii foarte inteligenti... dar altii -foarte multi- tampitzei.
Prin urmare, eu ma simt nicicum, (intentionat am omis adverbul de negatie NU din constructia frazei) pentru ca nu consider ca aici sunt "intre femei". Sunt intr-o lume virtuala, ca si tine, cu multi idioti in jurul meu, atat de multi incat numarul celor care au ceva in cap este cu mult prea putin indestulator pentru a le face fata celorlalti
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 22:06
De la: nuti_vio, la data 2010-08-05 22:01:20Sunt putini ,, barbati" pe acest forum....sunt rasfatati de catre doamne.....deci se simt f.f.f.f.f.f.f.f bine....


Aha! Ma bucur ca are cine-i rasfata, caci eu am altele de facut...
PS Ce inseamna emoticonul pe care l-am pus? :D
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:07
oricum ar trebui specificat ca garbo este un site de socializare nu de... "cuplare", deci nu conteaza cine, ce sau cum esti...
asta e parerea mea...
panty_C
Postat pe 5 August 2010 22:14
De la: Thor_again, la data 2010-08-05 22:06:24Vad ca aveti pretentia ca din acest topic sa scoateti unul filozofic, conform zicalei neaos romaneasca "a face din rahat, bici" Altfel nu imi explic de ce insistati sa va dau eu un raspuns.

Luno, intrebarea mea -ca raspuns la ... ma rog, la ce-o fi vrut sa fie cuvintele tale- nu a fost rautacioasa. Aici, eu personal, nu ma gandesc la "femei" si "barbati". Aici sunt doar forumisti -asexuati daca vrei tu asa- , unii mai isteti, altii destepti, unii foarte inteligenti... dar altii -foarte multi- tampitzei.
Prin urmare, eu ma simt nicicum, (intentionat am omis adverbul de negatie NU din constructia frazei) pentru ca nu consider ca aici sunt "intre femei". Sunt intr-o lume virtuala, ca si tine, cu multi idioti in jurul meu, atat de multi incat numarul celor care au ceva in cap este cu mult prea putin indestulator pentru a le face fata celorlalti


Pai zi asa, ca inteleg! Forumistii sunt asexuati prin def. M-am inscris aici cateva luni in urma si am tot citit povesti de viata, sfaturi...Cateva m-au emotionat. Nu am "prins" atmosfera inca dar ma intrebam cum va simtiti voi, forumistii barbati, cand cititi sufletele, gandurile femeilor ce scriu. Suntem asexuati pana la un punct dar orisicat...
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:15
De la: pantera_neagra, la data 2010-08-05 22:14:39oricum ar trebui specificat ca garbo este un site de socializare nu de... "cuplare", deci nu conteaza cine, ce sau cum esti...
asta e parerea mea...


Socializare, desigur...
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:16
ma rog, fiecare judeca dupa sine
panty_C
Postat pe 5 August 2010 22:20
"..dar ma intrebam cum va simtiti voi, forumistii barbati, cand cititi sufletele, gandurile femeilor ce scriu.."

mda...,suflete da.. ..,astea-s fapturile iadului bre..,ce dreaq..

bre..,cand le citesc, mai e cum mai e..
da' cand m-i se adreseaza....,imi vine asaaaa....
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 22:25
De la: roby_cado, la data 2010-08-05 22:25:06"..dar ma intrebam cum va simtiti voi, forumistii barbati, cand cititi sufletele, gandurile femeilor ce scriu.."

mda...,suflete da..

bre..,cand le citesc, mai e cum mai e..
da' cand m-i se adreseaza....,imi vine asaaaa....


Si cum "t-i" se adreseaza, ma rog?
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:31
mi-i, t-i l-i hai ca esti cotoroanta
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:35
ca unui barbat...
zici ca te perinzi de ceva luni p'aci..,n-ai observat..?
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 22:35
Roby , MI se adreseaza , si nu ,,m-i" ..cunosti cazul DATIV???? CUI SE ADRESEAZA - MIE -MI
la gramatica nu prea ai inregistrat ,,succesuri" vezi pronumele in cazul dativ!
reyya
Postat pe 5 August 2010 22:37
De la: si_totusi, la data 2010-08-05 21:50:20mai, robi, fa o lista cu cele cotoroante si fereasca-te sfantul sa ma regasesc acolo, ca jar mananci


numero uno..
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 22:38
mai, stati asa. pana inchid si ma duc la culcare, vreau sa va zic un secret. nu-s asexuata. incredibil, dar adevarat
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:38
Tanti varsareatza cu luni prin capricoarne, daca te intrebi cum ma simt Eu (unde Eu = termen generic, desemnand barbatii de pe forum in general) cand "citesc gandurile si sufletele femeilor care scriu", nu ai decat sa imi citesti postarile la topicurile respective. De regula, probabil iti vei pune mainile in cap. Dar, ce sa-i faci, trebuie si prostia sa fie sanctionata macar din cand in cand
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 22:38
Totushico, pe verificate?
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 22:38
De la: reyya, la data 2010-08-05 22:37:05Roby , MI se adreseaza , si nu ,,m-i" ..cunosti cazul DATIV???? CUI SE ADRESEAZA - MIE -MI
la gramatica nu prea ai inregistrat ,,succesuri" vezi pronumele in cazul dativ!


cine a avut timp de deastea bre..?,ce dreaq..
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 22:38
ai ramane uimit, thorule. da, cum mi-s mis, adica modesta, nu zic nik
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:40
brava, roby. stiam eu ca ma iumbesti
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:43
De la: si_totusi, la data 2010-08-05 22:35:24 mi-i, t-i l-i hai ca esti cotoroanta


Asa usor e sa devii cotoroanta?
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:44
tushelu', gata mami, te crez pe cuvant
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 22:45
luna, nu-ti fa iluzii. nu e usor. am zis si eu ca sa ai vise frumoase.
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:47
De la: roby_cado, la data 2010-08-05 22:35:37ca unui barbat...
zici ca te perinzi de ceva luni p'aci..,n-ai observat..?


Ma perind dar nu am observat. Citesc mai mult chestiuni legate de astrologie, chiromantie, lumi extraterestre...sunt cateva articole foarte bune. Primesc zilnic prin email, le deschid si le citesc. Despre barbati si femei, deasemenea. E pentru prima si intaiasi data ca postez un subiect.
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:49
thoru, ai uitat. nu mami ci, scumpo. numai zambila vad ca s-a conformat. tu, soldat neinstruit. si doar stabilisem . uitucule
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 22:49
De la: Thor_again, la data 2010-08-05 22:38:07Tanti varsareatza cu luni prin capricoarne, daca te intrebi cum ma simt Eu (unde Eu = termen generic, desemnand barbatii de pe forum in general) cand "citesc gandurile si sufletele femeilor care scriu", nu ai decat sa imi citesti postarile la topicurile respective. De regula, probabil iti vei pune mainile in cap. Dar, ce sa-i faci, trebuie si prostia sa fie sanctionata macar din cand in cand


Deci tu simti nevoia sa sanctionezi prostia. Bine de stiut!
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 22:53
Tushelu, iooooiii, scumpoooo!!!! ma vei putea ierta vreodata? io ce referat sa fac pe post de sanctiune?
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 22:53
De la: si_totusi, la data 2010-08-05 22:43:08brava, roby. stiam eu ca ma iumbesti


he he..,io va iubesc pe toate bre..,da' pe toate,nu asa...
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 22:54
Noapte buna tutulor si mercic pentruca mi-ati tinut de frumos!
Sunteti faini...
A domani!
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 23:03
ci vidiamo domani matina..?
roby_cado
Postat pe 5 August 2010 23:11
luna, eu subscriu la pararea conform careia prea impartim lumea virtuala in barbati si femei. Mare brinza ca e barbat sau femeie in realitate. Cre'ca pe aici e mai important sa ii imparti in cu cratima si fara cratima, ca sa ma exprim dragutz.
quasaria
Postat pe 6 August 2010 08:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum arat? 5 De la: Michaels_David_1 8 Martie 2016 19:45
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Colegu'...bata-l vina 8 De la: garbo_4124 25 Iunie 2012 21:53
credeti ca un barbat se tine mult mai usor de ai imbunatatiri : silicoane , botox etc? 268 De la: buna01 8 Ianuarie 2010 22:46
e normal ca un barbat sa se intereseze de trecutul meu? 408 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:50
Setari Cookie-uri