Barbati de pe Garbo.ro,

Doaro, poi daca nu io, atunci cine?
Thor_again
Postat pe 6 August 2010 18:45
Normal, si daca nu aici unde?
Doara
Postat pe 6 August 2010 18:46
Cum "cine"? Cum "unde"? Irina, pe toate topicele ei de succes...
Tylly
Postat pe 6 August 2010 19:00
thorele...
deci orisicat,dac-ai contabilizat lunile alea,cum ca nu-i una ,ca-s 6,apoi aia se cheama dependentza,tati...

hai,repeta dupa moa:

pe mine ma cheama Thorel si sunt forumchoolic...
n-am mai pus dejtu' pe taste de 6 luni,da' cam la atat s-a redus abstinentza mea...
preci
Postat pe 6 August 2010 23:30

bre, nu-i contabilizare, e tinere de minte
ca pe undeva de ziua mea se intamplase, mama ei de beutura
Thor_again
Postat pe 6 August 2010 23:34
si deci dai de baut in continuare,domn' vidar?
ia,pune acilea o perfuzie cotoroantzei tale preferate...
preci
Postat pe 6 August 2010 23:40
Barbatilor, observ ca va eschivati, raspundeti orice , doar la intrebarea pusa, nu.
m_ada
Postat pe 6 August 2010 23:43
zise m_ada si lasa capul inapoi, pe masa, cu o bufnitura infundata...

eu zic sa citesti mai cu atentie
Thor_again
Postat pe 6 August 2010 23:47
De la: m_ada, la data 2010-08-06 23:43:11Barbatilor, observ ca va eschivati, raspundeti orice , doar la intrebarea pusa, nu.


Asa-i! Ar fi corect sa intreb : BARBATI? CARE BARBATI? Dar nu intreb...Inca...
Luna_in_capricorn
Postat pe 6 August 2010 23:50
nuti_vio
Postat pe 6 August 2010 23:50

De ce-nfundata bre?
AMELYY
Postat pe 6 August 2010 23:50
De la: nuti_vio, la data 2010-08-06 23:50:14


Esti foarte draguta cand facii ochii asa...
Luna_in_capricorn
Postat pe 6 August 2010 23:54
De la: Thor_again, la data 2010-08-06 23:47:51zise m_ada si lasa capul inapoi, pe masa, cu o bufnitura infundata...

eu zic sa citesti mai cu atentie


Thor, carissimo, are dreptate. Nici unul dintre voi NU a raspuns. Dar vestea buna e ca am rabdare, multa rabdare...
Luna_in_capricorn
Postat pe 6 August 2010 23:56
Da....am ochii mari.....
nuti_vio
Postat pe 6 August 2010 23:59
barbatii astia au prea mult timp liber.de asta au atata timp liber ca sa se gandeasca doar la tampenii si lucruri negative.pt ca un barbat fara credinta in Dumnezeu doar la lucruri negative se gandesc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 August 2010 00:06
barbatii astia au prea mult timp liber.de asta au atata timp liber ca sa se gandeasca doar la tampenii si lucruri negative.pt ca un barbat fara credinta in Dumnezeu doar la lucruri negative se gandesc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 August 2010 00:06
De la: nuti_vio, la data 2010-08-06 23:59:07 Da....am ochii mari.....


Da. Si multe flori! Tot daruiesti si daruiesti si din ce in ce mai multe ai...
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 00:07
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-07 00:06:24barbatii astia au prea mult timp liber.de asta au atata timp liber ca sa se gandeasca doar la tampenii si lucruri negative.pt ca un barbat fara credinta in Dumnezeu doar la lucruri negative se gandesc


Asa-i...Stau cu lupa pe noi in loc sa-l caute pe Dumnezeu!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 00:09
Garbatelor si garbatilor, noapte buna! Maine fortele sa ne fie proaspete in lupte!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 00:13
ma si intrebam unde-i luptatoarea
dar uite-o nici o seara fara ea
tusi_Oli
Postat pe 7 August 2010 00:29
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-06 23:50:11Asa-i! Ar fi corect sa intreb : BARBATI? CARE BARBATI? Dar nu intreb...Inca...


BRE,
In primul rand tin sa te anunt ca m-ai plagiat. Anterior, te-am intrebat daca nu ai si ceva fraze la matale, ca in afara de propozitii scurte, cat de cat inteligibile, nu prea ai emis nimic altceva...
Daca te duci la prima pagina, ai sa vezi ca am intrebat eu "Care femei?" Initial am fost dragutz, pentru ca am vrut sa vad in ce ape te scalzi. Totusi, nu ai absolut nici o circumstanta atenuanta, cu atat mai mult cu cat AI SESIZAT (ai si scris asta) cand am spus ca TAXEZ PROSTIA.

La matale insa trebuie sa mai taxez si altceva. Cam toata lumea are o parere buna despre sine, ceea ce nu e un lucru chiar rau. Matale insa ai o parere MULT PREA BUNA despre matale. Du-te din nou la prima pagina si citeste prima mea postare. Analogia cu "fermier, caut nevasta" nu a fost deloc intamplatoare. Dar se pare ca la matale am ce taxa din greu! S-ar putea sa nu iti permiti sa platesti toate taxele pe care ti le pun pe propria-ti prostie...

Te-am lasat o zi, chiar am discutat civilizat cu matale, te-am lasat si a doua zi... dar e destul!
Vii aici cu alura de joiana aflata in perioada rutului, de parca "barbatii" pentru care ai deschis chestia asta -eu nu ii spun topic, pentru ca e un gunoi de agatat- ar fi o turma de tauri aflati in calduri, care de abia asteapta sa monteze o "luna in capricorn" care ii mai si imbie intinsa pe sezlong...

Mami, as fi curios cati te-au vizitat la profil... mie unuia mi-a fost teama sa o fac, de frica sa nu deschid poza aia pe care ai avut-o mai inaite la avatar si sa ma izbeasca in bot un noian de vegetatie acvatica -cunoscuta in popor sub numele de "stuf"- cu tot cu fauna aferenta.Crescute, normal, pe ogoarele-ti subaxilare.

"Luno", aici nu e site de dating... rut-ul se sarbatoreste in alte parti
Uite, ai pus si tu o intrebare despre barbatii despre garbo. Sper ca raspunsul meu te-a satisfacut. ASTA credem noi despre cele ca tine. ASA ne simtim noi in preajma unora ca tine: ca drumeti pe drum de tara, care tocmai trec pe langa izlazul comunal...


M-ada, e valabil si pentru tine raspunsul, exceptie facand partile cu joiane
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 00:33
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-07 00:06:24barbatii astia au prea mult timp liber.de asta au atata timp liber ca sa se gandeasca doar la tampenii si lucruri negative.pt ca un barbat fara credinta in Dumnezeu doar la lucruri negative se gandesc


de unde ai ajuns la concluzia asta
si era necesar sa-l postezi de doua ori?
crezi ca toti cei care scriu sunt barbati?
tusi_Oli
Postat pe 7 August 2010 00:33
Thor...imi ies ochii din orbite
nuti_vio
Postat pe 7 August 2010 00:36
Nutzeto,
ABSOLUT TOTI cei care imi insulta inteligenta si ma trateaza de parca as fi un vier scos la vanzare-n targ vor primi acest tratament.

Daca cineva are impresia ca eu personal -EU, nu ma intereseaza ceilalti- am venit aici ca sa agat curci bete si joiene in calduri, SE INSEALA..
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 00:40
Imi cer scuze fata de unii forumisti -NU FATA DE TOTI- pentru iesirea anterioara. Cu marlanul trebuie sa fii marlan, ca altfel NU se poate!

Individa asta nu numai ca a atins culmile ridicolului ca nimeni altcineva pe aici, nu numai ca mi-a insultat inteligenta si a dat dovada de lipsa crasa de bun simt, mai mult decat atat: mi-a mai f***tut si simtul estetic cu aparitia ei de "efemerida delicata" cu alura de hipopotam scos la plimbare...
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 00:45
aha....e bine totusi ca iti ceri scuze... ai fost cinic...nu se putea subtil?
Nu-mi mai spune Nutzeto...ca imi scade glicemia
nuti_vio
Postat pe 7 August 2010 00:46
Nici voi nu puteti dormi? Eu ma topesc de cald, la propriu...
Thorele, hai la o felie de pepene rosu, scos din frigider.
...SI nu te mai enerva, frate! Alea sunt pareri ale unor persoane care nu te cunosc inca. So...


Tylly
Postat pe 7 August 2010 00:49
Cell si eu ma topesc de nervi....ca d'al dracului ce sunt....nu m-am dus la dans...am ramas acasa, lipita de birou.....cica sa fac ordine.....si avusei parte numai de ,, surprize"....
nuti_vio
Postat pe 7 August 2010 00:52
Cell,
aici nu a fost vorba despre vreo "parere", oricum, personajul in cauza nu e capabil sa emita pareri, se vede doar cu ochiul liber. tocmai de aceea va nega cam tot, pentru ca aici e vorba de ATITUDINE, iar ATITUDINEA o percepe si o interpreteaza fiecare dupa cat il duce capul.
ei, ghinionul ei! pe unii de aici ii duce capul chiar bine de tot!

Nutzi,
vorba cuiva: am fost mai mult decat subtil timp de DOUA ZILE!!!
E mult prea mult, chiar si pentru mine!
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 00:53
Ai ratat o partida de dans, ca sa dai cu carpa pe birou???
Mai Nuti, esti masochista, fetita!!!


Tylly
Postat pe 7 August 2010 00:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la ora asta incep sa se deschisa barurile 9 De la: tutankhamon 27 August 2009 00:46
un sfat va rog 96 De la: anakin 15 Octombrie 2009 16:31
NICI AICI NU SCAPAM DE EI? 6 De la: valdo68 23 Aprilie 2010 10:30
Ma cauta trecutul... 29 De la: garbo_7796 4 Aprilie 2013 13:02
el sau familia mea? 3 De la: salbatica_sexy 20 Decembrie 2009 18:57
Setari Cookie-uri