ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

:d

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Cum se intelege femeia Rac cu barbatul Fecioara ? :D
  citeaza   raspunde

Da de ce te razi?
  citeaza   raspunde

de cum se inteleg...
  citeaza   raspunde

saracutzi de ei
  citeaza   raspunde

Depinde ,,,,,ce caracter are fiecare! Eu nu ma ghidez nici dupa zodii, nici dupa astre! Ci dupa caracterul omului.
  citeaza   raspunde

ea rade ca stie

pai socrela la arsta ta nici nu mai ai dupa ce sa te ghidezi...
  citeaza   raspunde

De la: Jojolin, la data 2010-08-23 01:19:48 Depinde ,,,,,ce caracter are fiecare! Eu nu ma ghidez nici dupa zodii, nici dupa astre! Ci dupa caracterul omului.

si cat de sigur/a esti ca,caracterul nu este o imagine falsa?cel putin astrologia o mai nimereste uneori.

ps-pt cel ce a deschis topicul ,intra pe google si cauta "astro.ro",sau alte site-uri de gen.
  citeaza   raspunde

DE CE ANA?????????? DACA,TRAIESC 130ANI??????? MAI AM 70ANI INAINTE,,CINE STIE!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

pai socrela multi ani inainte fara reparatii sa ai insa tineretea sa dus...ani pot fi multi dar cu riduri,s-au dus dragostile astea bre.....
  citeaza   raspunde

De la: anaROBERT, la data 2010-08-24 01:12:49pai socrela multi ani inainte fara reparatii sa ai insa tineretea sa dus...ani pot fi multi dar cu riduri,s-au dus dragostile astea bre.....
,,,,,,,,,,,,,,,,Nuuuuuuuuuu,cxonteaza, ridurile, conteaza,,,inima,,care i vesnic tanara,ana,,nu uita asta!! Ghidandu te,dupa vb, ca ni s a dus vremea ca si la pitoi((ciuperci))
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: