relatie intre femeia capricorn si un peste

spuneti-va parerea daca sunteti o combinatie de asa natura. sunt curioasa sa vad si alte relatii daca se confrunta cu ce ma confrunt eu sau am inceput sa inebunesc...
vax
Postat pe 23 Octombrie 2009 07:58
Barbatul Pesti si femeia Capricorn se nteleg bine din punct de vedere sexual. ntre ei pot exista uneori mici nentelegeri, dar nu probleme serioase, pe care sa nu le poata rezolva.

Femeia Capricorn este puternica si stie cum sa-l faca pe barbatul Pesti sa se simta dorit si n siguranta. La rndul lui, barbatul Pesti aduce o nota de romantism n viata emotionala a femeii Capricorn.

Diferentele dintre barbatul Pesti si femeia Capricorn i fac sa se completeze reciproc si le asigura o relatie sau o casnicie satisfacatoare.


fugi la medic!
pik_nik
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:08
chiar asa e dar cateodata sa dea dracii parca vb singura.fac ,ca maimuta pe langa el si nic
"acum iti arde..."
vax
Postat pe 26 Octombrie 2009 12:41
cred ca e varsta de vina am inceput sa zic si eu ca el,,,daca stii iti zice unul ca esti prost si-ti mai zice de 3 ori incepi sa crezi
dar cu ce sunt eu de vina......da ca m-am increzut de prima data in lugu...lugu al lui....
si mi-a pus-o ......nu te gandi numai la prostii ....pirostria
vax
Postat pe 26 Octombrie 2009 12:44
am schimbat numele ca dac ma prinde am rupt-o
vax
Postat pe 26 Octombrie 2009 12:47
frumos mai graiesti .nu-l cunosc decat de 2 ani ti-am spu si am si pus pirostriile pe cap la inceput asa era acum sa dea dracii cat as face nu e bine.ce am urat ca o relatie cum vrei sa o iau casatorie sa mearga in linie dreapta .am fost maritata 21 de ani cu o fecioara dar zi de zi era mai frumos,mai palpitant tot ce traiam .ne dadeam aportul amandoi.
vax
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as dori un sfat 8 De la: dolce_farnientte 25 Decembrie 2011 17:20
SONDAJ DE OPINIE: motive de divort 63 De la: garbo_388777 7 Septembrie 2014 18:46
relati cu barbati insurati.......interesant...(cred:) 184 De la: reyya 19 Aprilie 2010 02:13
Femeile un ajutor in viata pentru barbati! 1 De la: VOIAJOR 11 Ianuarie 2013 01:43
Glume proaste..care distrug un univers intreg.. 14 De la: iasomia 2 Noiembrie 2009 17:47
Setari Cookie-uri