Relatia mea....

mami eu imi amintesc si stiu ca are multa treaba nu gluma....si 'nca una serios de frumoasa....
nu prea inclin sa crez ca...
fleurdelis
Postat pe 5 August 2010 19:36
Deh Crinutzo, asa e cu fratii astia mai mici: te lasa cind ti-e lumea mai draga!
Ciresica
Postat pe 5 August 2010 19:40
hai ca ne-am incurcat mai....
eu vb de ...altcinevaaaa
fleurdelis
Postat pe 5 August 2010 19:42
Sis, da

floreto, te cred
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 19:43
Bre sis, nu vazusi ca indeplinii ordinu'?
Da' am primit ordin si de la el sa nu-tz' spui cu ce ne indeletnicim amu
Iti vanz un pont:

PS: zilele astea uita de "sotul meu"
Amu e cumnatu MEU si am io grija de el Pot sa-l duc unde vreau io?
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 19:45
hehehe, bro, dupa 13 ore de zbor ma indoiesc, dar daca il tin balamalele....
Ciresica
Postat pe 5 August 2010 19:50
Da' io ce crezi ca fac amu?
UNG BALAMALELEEEE!!!
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 19:52
buna seara si-ti ia mult timp unsul balamalelor?
garbo074997
Postat pe 5 August 2010 19:53
http://bit.ly/cSu4aU

un vot va roog!
dancris
Postat pe 5 August 2010 19:54
ciresico, auzi mai!
zici ca-s ca unse
fleurdelis
Postat pe 5 August 2010 19:57
care este al tau?caaaa ma pirdui printre bebe
garbo074997
Postat pe 5 August 2010 19:57
Bre, 997, am sa ma opresc amu dintr-o activitate foarte placuta mie ca sa fac un sacrificiu si sa iti raspund: da, destul de mult. Mai ales ca se pare ca balamalele alea sunt pe undeva prin stomac, si trebuie unse bine, ba chiar inecate
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 19:57
Cristica mic si dulce been there, done that
Miine iar!

Bro, ai grija ca la virsta lui......
Ciresica
Postat pe 5 August 2010 19:58
cireasa, nu stiu ce si cum cu camelia asta...dar cum ti-am zis..daca asta vrei sa fiu pot fi. Nu, nu ne cunoastem, prea bine..avem doar pareri..iar eu am avut o parere gresita se pare. Nu-i nimic..bine ca s-a schimbat.
dede
Postat pe 5 August 2010 20:00
De la: Thor_again, la data 2010-08-05 19:57:59Bre, 997, am sa ma opresc amu dintr-o activitate foarte placuta mie ca sa fac un sacrificiu si sa iti raspund: da, destul de mult. Mai ales ca se pare ca balamalele alea sunt pe undeva prin stomac, si trebuie unse bine, ba chiar inecate
Multumesc si mii de plecaciuni stimate ....si n-ui nimic ca io mis rabdatoare
garbo074997
Postat pe 5 August 2010 20:01
De la: Thor_again, la data 2010-08-05 19:31:27totushico, respectele mele, mami. scurt si la obiect, ca de obicei.

mie dede mai mult imi pare a fi duneta... care va mai amintiti de ea...
hmmm... canada?
romanca in canada? pacat! chiar o respectam pana acum...
de acum va trebui sa mai munceasca ... pentru simplul fapt ca stiu foarte bine cum sunt "romanii" din canada.



Thor dupa cum bine ai spus: nu t eintereseaza parerea mea despre tine cum nici pe mine nu ma intereseaza a ta despre mine. Lasa-ma cu respectul ca zau nu e nevoie (ah..greseala mea..tocmai ai spus ca m-ai lasat!! merci!)

romani in america, romani in canada, romani in romania...toti suntem romani.
dede
Postat pe 5 August 2010 20:03
Sis, baga ochiu-n privata aia.
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 20:05
hahahaha, bro, stii ca la noi in Moldova privata se zice la WC? Acolo imi spui tu mie sa bag ochiul?
Ciresica
Postat pe 5 August 2010 20:08
garbo074997
Postat pe 5 August 2010 20:10
Inima ta e indurerata, nu exista durere mai mare ca pierderea unui copil. Dar viata merge inainte. Iti e greu si-ti va mai fi...Relatia ta e o tema grea pentru tine. Vrei s-o rezolvi?
Luna_in_capricorn
Postat pe 5 August 2010 20:19
femeie sper sa nu te superi dar ai probleme grave ,omama care i-a murit un copil iubeste mai mult copii, indiferent ai cui sunt ,eu iti spun din propria experienta mi mi-a murit la nastere,dar mi-a dat d-zeu altul,cand vedeam copiiaveam grija de ei ca si cum ar fii fost ai mei imi imaginam ca sunt ai mei,chiar vroiam sa infiezam fost la un pas du-te la psiholog e un sfat prietenesc
garbo107589
Postat pe 5 August 2010 20:45
se pare ca madame dede traieste cu impresia ca este o victima a membrilor acestui forum, inca nu constientizeaza ca de fapt a fost prinsa cu mata-n sac

dupa cum am mai spus, ai vrut sa arati ce doamna cerebrala esti tu, de parca ceilalti de aici sunt niste naivi sau rautaciosi si isi permit sa te atace pe nedrept....

in primul rand, o femeie care spune ..."eu nici macar nu am ridicat capul de pe sezlong sa ma uit si i-am spus * nu ma intereseaza ,nu vreau sa vad copii *... La care el mi-a spus ceva de genul * Nu imi place ce imi spui, saptamana asta ai fost de nercunoscut ,nu stiu daca nu apuca sfarsitul luni impreuna* ...m-am uitat la el cu o nepasare si i-am spus * Si ce? Crezi ca am sa te rog?"......este clar ca are nevoie de consiliere psihologica sau chiar consultatie la psihiatru...de unde pana unde atata revolta pe tine, nu stiu....sau stiu

in al doilea rand....hai sa-ti spun ceva....am o vecina cu varsta de 40 de ani...in 2008, fetita ei de 19 ani a avut un accident de masina si a murit! este strigator la cer, este ceva de neimaginat sa-ti pierzi unicul copil insa, dupa cateva luni bune de depresie si durere, a hotarat si a avut puterea sa ramana insarcinata; astazi are un baietel frumos si sanatos...sa-i traiasca!
prin povestea asta vreau sa scot in evidenta faptul ca femeia despre care vorbesc, este o femeie normala psihic, pe cand cea care a postat aici, in niciun caz nu este normala! de aceea i s-a recomandat un tratament adecvat si anume psihiatru;

dar tu ca o femeie care le stii pe toate, ai sarit ca arcul atunci cand ai fost criticata...de fapt ai vrut sa te dai in spectacol in fata celei cu probleme si mai ales, ai vrut sa descalifici unele persoane de pe aici

eee....daca te mananca.....acum scarpinate
tymbark
Postat pe 6 August 2010 11:17
http://bit.ly.cSu4aU
dancris
Postat pe 6 August 2010 11:31
unde sunteti cand am si eu nevoie de voi?

hmmm...haideti ca dau o rece,rece!
dancris
Postat pe 6 August 2010 11:33
mai da de moniq ce mai stiti?
o fii plecat la mare?
dancris
Postat pe 6 August 2010 11:36
Tym ce e frate la poza ta ca eu sunt cam chioara si nu vad decit o pata mare si rosie. Si imagineaza-ti ce s-ar fi intimplat daca eram taur!

Cristica-albastrel, eu te-am votat azi, mai ramine sa o fac si miine!!!!
Ciresica
Postat pe 6 August 2010 17:18


Dancris , te-am votat si eu azi .
liaiedera
Postat pe 6 August 2010 17:47
Haideti toti prieteni dragi sa votati pe dulceata asta mica cu ochisorii albastri. Ca are doar vreo 40 de voturi si altii au o mie si.....Pai se poate? Ce fel de fratieexista pe forum

VOTATI_L pe Cristica!
VOTATI_L pe Cristica!
VOTATI_L pe Cristica!
Ciresica
Postat pe 6 August 2010 17:52
nu merge mai link-u; asta deloc............cum sa votez copilul ?????
am tot incercat
jeanette40
Postat pe 6 August 2010 17:59
pe bune ca nu merge lincul si eu am incercat azi de cateva ori
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
soacre poame acre 4 De la: si_totusi 26 Decembrie 2009 09:42
Aspecte unde nu ne intelegem 20 De la: garbo_480569 27 Ianuarie 2018 09:28
Superstitii si traditii de Dragobete 13 De la: malinad 29 Februarie 2012 19:55
va rog dati-mi si mie un sfat:( 7 De la: garbo056362 9 August 2010 19:13
ma iubeste, nu ma iubeste... 126 De la: fleurdelis 10 Aprilie 2010 17:41
Setari Cookie-uri