Relatia mea....

De la: jeanette40, la data 2010-08-06 17:59:15nu merge mai link-u; asta deloc............cum sa votez copilul ?????
am tot incercat


cred ca a uitat o liniuta de aia n u mergea kinkul
asta este cel bun

http://bit.ly/cSu4aU

asa cine vrea sa-l voteze pe puiul mic cu ochi albastrii sa o faca
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 22:31
De la: reyya, la data 2010-08-06 22:28:51pot suporta multi tampiti dar nu ,,fete bisericesti" neneaca Unde-i Irinuca sa vina sa-mi tina o predica ??

eee...nu-ti place, nu manca
tymbark
Postat pe 6 August 2010 22:33
Te pot ajuta cu placere daca imi spui pe ce tematica vrei sa fie predica.
Ioana007
Postat pe 6 August 2010 22:34
mai, cu votul. nu merge nici o adresa din aia. nu stiu unde ati votat voi
si_totusi
Postat pe 6 August 2010 23:03
pe adresa asta acum incerca-i din nou dar nu ma lasa ca cica am votat azi o data

http://bit.ly/cSu4aU
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 23:07
domnul tymbark..ti-am scris si eu cateva randuri si le-am pierdut. Emotionata toata ca ma bagi in seama apasai pe alte butoane si pierdui mesaju' Mama lui d emesaj ca era tare cu "substanta"!!! Deh..si mi-am folosit si singurul neuron, m-am strofocat toata si se duse munca mea asa aiurea. Se vede treaba ca tot la oale imi e locul
Hai ca am sa fiu scurta:

ai dreptate..orice zici..nu conteaza ce zici dar e clar ca ai dreptate!! Nu te contrazic, nu-mi permit sunt prea mica si prea meschina ca sa ma compar cu tine. Iertare!!

Despre topic..era facut varza oricum asa ca c emai conteaza schimbul nostru "amical" de mesaje??? Inca un pic de dat in spectacol (din partea mea desigur..doar nu din partea ta) ce ar mai conta?!?

Deci..intradevar mare caracter sunteti domnul meu!! Mare caracter, mare om!!

Vreau sa va asigur ca apreciez faptul ca ma bagati in seama, ca ati sesizat ca la ironiil ieftine va raspund pe aceeasi limba si ca am sa apreciez incontinuare daca imi raspundeti si ..va asigur ca am sa va raspund pe acelasi ton. Incerc sa joc la nivel..se pre apoate sa nu-mi iasa..dar ma straduiesc cum nu va puteti imagina!!(folosesc "dumneavoastra pentru ca dintr-o data mi-am dat seama ca imi impuneti respect..asa "zdrang" m-o lovit senzatia asta de "impunere de respect" sper sa nu-mi fie luata in nume de rau o asa purtare!!

o zi de sambata minunata va doresc in frumosul Calarasi!!

am sa citesc mesajele cu nerabdare cand ma trezesc!!
dede
Postat pe 7 August 2010 02:11
Hai gata ca deja intindeti prea mult o cearta care nu-si are locul. Cu atat mai mult daca subiectul a fost o cioaca. Asta e. Suntem oameni cu pareri diferite.
Oh Doamne! Cum m-am trezit eu asa cu dorinta de a instaura pacea mondiala.
Doara
Postat pe 7 August 2010 07:37
Dede sti vorba aia "daca zece persoane imi spun ca sunt beat,cred ca ar trebuii sa ma culc"
bau
Postat pe 7 August 2010 12:05
Dor,
ma uimesti, de-a dreptul
Iote ce de secrete nebanuite ascudeai matale-n capshor
Si zi asa, pacifisto!...
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 12:19
Inca n-ai vazut nimic.
Doara
Postat pe 7 August 2010 13:19
De la: bau, la data 2010-08-07 12:05:45Dede sti vorba aia "daca zece persoane imi spun ca sunt beat,cred ca ar trebuii sa ma culc"


ihim...o stiu!! da' tu o stii pe aia cu:"da, eu sunt beata da imi trece..tu esti urata"..ma rog..e o parte dintr-un banc (cred)..nu o lua personal ca nici eu nu am luat-o!!

Dor, ai dreptate..ar trebui sa ma opresc..dar cum am zis..de mult nu mai suntem pe subiect..votam, dam link-uri..discutam de una de alta..ne "dragalim" (vezi tymbrak si eu)..acum zau asa, nu e si asta un loc de distractie..daca tot ajunseram la concluzia ca e un subiect la misto?!?!

dede
Postat pe 7 August 2010 16:46
mai, mie chiar imi place de dede...
combate bine, nici nu se lasa!...
mda... sper sa nu incep sa sufar iar de "sindromul Stockholm"...
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 16:55
dede nu ai inteles ce am vrut sa spun.Nu te ataca,ca nu incercam sa te jignesc in nici-un fel. Se pare ca nu ai auzit de vorba asta.
Hai ca mai pierd putin timp sa-ti explic . Tu mi-ai spus ca daca la 19 ani imi spuneai sa merg la doctor poate nu ma duceam,dar daca mai mult persoane imi spuneau acelasi lucru,pai inseamna ca ceva chiar nu era in ordine.
La fel este si aici pe topic,din toate persoanele de aici doar tu sustii ca nu are nici o problema si ar trebuii sa continue linistita asa.
Ma repet,desii nu stiu daca isi are rostu,nu trebuie sa fi nebun ca sa mergi la psihiatru/psiholog.

Cat despre afirmatia ta din ghilimele,este o iesire necontrolata atunci cand te ataci.Incearca sa fi mai calma,ca nimeni de pe acest forum nu are nimic personal cu tine.
bau
Postat pe 7 August 2010 19:40
"iesirea" (cum o numesti tu) este absolut controlata. Intotdeauna sunt constienta de ceea ce spun, scriu, intentionez sa fac. Am precizat ca nu e nimic de luat personal.

Despre subiect, am inteles. Sunt opinii diferite. Asa e, fiecare are dreptul la opinia lui. Ca a mea este diferita de a voastra (cei care aveti aceeasi opinie) nu ne da motivul sa argumentam pana nu se mai poate. Eu am inteles si m-am oprit, in ultimile doua zile nu m-am mai contrazis cu nimeni referitor la subiectul acestui topic. Probabil ca nu ai sesizat. E in regula si de aceea iti explic. In ultimele doua zile pe topicul asta nu am facut decat sa am un "good time" raspunzand-ui lui tym care a pus extrem de multa pasiune in mesajele lui impotriva mea. M-a uimit atitudinea de luptator din mesajele lui impotriva unei femei. Sunt mai degraba obisnuita sa ma "lupt in vorbe" cu o femeie decat cu un barbat!! M-a intrigat perseverenta cu care ma "dadea de toti peretii" incercand sa ma convinga cat de idioata, redusa si bucatareasa sunt...si cat de gresite imi sunt ideile.

Asa e, aveti dreptate..fiecare avem idei diferite...Probabil ce am vrut sa spun eu la inceputul inceputurilor era idea de "cosmetica a cuvintelor" atunci cand le aruncam pe o pagina, pe un ecran! M-a iritat fraza:"fato, esti dusa cu capul, mergi si consulta un psihiatru"...sau intelegerea printre randuri a mesajului:"ei, si??? mai exista femei carora le-au murit copiii..ce atata bla, bla..pune mana fa un altul si gata!! ce atata tura-vura"...Banuiesc ca ca nu as fi scris nimic, asa cum intotdeauna o fac, citesc de ceva ani (2 nah..eu aveam impresia ca sunt pe Garbo asta decand lumea!!!) dar nu ma bagam in comentarii daca veneau cumva sub forma: "e dureros si ne pare rau de pierderea suferita..e clar ca inca nu ai trecut peste, e clar ca ranile sunt deschise..poate ar fi o idee buna sa vorbesti cu cineva, poate un psiholg..nu stim..zicem si noi"...

intelegi tu bau??

gata..nu mai spun nimic.
dede
Postat pe 7 August 2010 21:18
De la: reyya, la data 2010-08-06 22:23:48tusi ,la pusca cu luneta de tip HS50 care poate trimite un glont de calibrul 12,7 milimetri la o distanta de 1.500 de metri mai conteaza ce vezi ,,underwear"???


SA NU-MI ZICI CA AI FACUT SI TU SCOALA DE OFITERI CA MINE SI SUNTEM COLEGI DE BREASLA
KNIGHT_31
Postat pe 8 August 2010 19:37
"cavalere"...
citeste "semnatura" mea si... vezi daca pricepi ceva din ea
Thor_again
Postat pe 8 August 2010 21:37
De la: Dor_marunt, la data 2010-08-07 07:37:13Hai gata ca deja intindeti prea mult o cearta care nu-si are locul. Cu atat mai mult daca subiectul a fost o cioaca. Asta e. Suntem oameni cu pareri diferite.
Oh Doamne! Cum m-am trezit eu asa cu dorinta de a instaura pacea mondiala.



roby_cado
Postat pe 8 August 2010 21:54
De la: dede, la data 2010-08-07 02:11:31domnul tymbark..ti-am scris si eu cateva randuri si le-am pierdut. Emotionata toata ca ma bagi in seama apasai pe alte butoane si pierdui mesaju' Mama lui d emesaj ca era tare cu "substanta"!!! Deh..si mi-am folosit si singurul neuron, m-am strofocat toata si se duse munca mea asa aiurea. Se vede treaba ca tot la oale imi e locul
Hai ca am sa fiu scurta:

ai dreptate..orice zici..nu conteaza ce zici dar e clar ca ai dreptate!! Nu te contrazic, nu-mi permit sunt prea mica si prea meschina ca sa ma compar cu tine. Iertare!!

Despre topic..era facut varza oricum asa ca c emai conteaza schimbul nostru "amical" de mesaje??? Inca un pic de dat in spectacol (din partea mea desigur..doar nu din partea ta) ce ar mai conta?!?

Deci..intradevar mare caracter sunteti domnul meu!! Mare caracter, mare om!!

Vreau sa va asigur ca apreciez faptul ca ma bagati in seama, ca ati sesizat ca la ironiil ieftine va raspund pe aceeasi limba si ca am sa apreciez incontinuare daca imi raspundeti si ..va asigur ca am sa va raspund pe acelasi ton. Incerc sa joc la nivel..se pre apoate sa nu-mi iasa..dar ma straduiesc cum nu va puteti imagina!!(folosesc "dumneavoastra pentru ca dintr-o data mi-am dat seama ca imi impuneti respect..asa "zdrang" m-o lovit senzatia asta de "impunere de respect" sper sa nu-mi fie luata in nume de rau o asa purtare!!

o zi de sambata minunata va doresc in frumosul Calarasi!!

am sa citesc mesajele cu nerabdare cand ma trezesc!!


se pare ca ai pus monopol pe acest topic

ma retrag, nu-mi pierd timpul pt tine....ajunge
tymbark
Postat pe 9 August 2010 09:54
Tym, pot sa-ti spun in continuare asa, sau sa ma adresez cu "Sanctitate"...

Tylly
Postat pe 9 August 2010 10:01
tym nu te superi tu din atata
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:05
bre n am vazut !!!!!!!!!!!alt popa???????????????????? help.....v am zis io vine 2012.......
nazirra
Postat pe 9 August 2010 10:37
asta e un popa tuns , Nazi............
jeanette40
Postat pe 9 August 2010 10:40
ras???????
nazirra
Postat pe 9 August 2010 10:41
peste tot?
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:43
naziiii

n-am castigat la loto
care erau numerele alea?

am nimerit numa' vreo 3
zambila
Postat pe 9 August 2010 10:45
De la: Celleste_, la data 2010-08-09 10:01:09Tym, pot sa-ti spun in continuare asa, sau sa ma adresez cu "Sanctitate"...



cum vrei tu
tymbark
Postat pe 9 August 2010 10:58
vreti sa schimb avatarul fetele?
tymbark
Postat pe 9 August 2010 11:01
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 10:05:54tym nu te superi tu din atata


nu, am vreun motiv?
tymbark
Postat pe 9 August 2010 11:03
nu tym ......da se poate sa schimbi avataru? .....in ceva mai sexy
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:09
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 11:09:07nu tym ......da se poate sa schimbi avataru? .....in ceva mai sexy


asa vrei?

aha.....ai ganduri ascunse
spune tu ce prefeinte ai si schimb
tymbark
Postat pe 9 August 2010 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VIRUSUL HPV imi distruge viata 8 De la: garbo015564 27 Septembrie 2009 12:55
CELE MAI HAIOASE URARI DE NUL NOU... 18 De la: tutankhamon 30 Decembrie 2009 23:54
Nu prea stiu:-??? 114 De la: blondina_X 28 Iulie 2010 11:39
Sint casatorita si dupa 9 ani de casnicie mi-am inselat sotul 100 De la: garbo164652 31 Martie 2011 13:56
se mai poate reveni 11 De la: luptatoareacurajoasa 26 Mai 2010 19:56
Setari Cookie-uri