ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Cafeneaua mamicilor din constanta

Voteaza
*****Scor: 1 din 1 vot

buna fetelor aici va astept sa mai povestim despre noi si bebeii nostri din constanta si nu numai
  citeaza   raspunde

buna, eu sunt Alina cu bebe Razvan, care peste 4 zile implineste 1 anisor. Ne pare bine sa va cunoastem, bun venit printre noi
  citeaza   raspunde

buna alina sa va traiasca si sa va bucurati de el.multi ani inainte si sa fie sanatos.de unde sunteti?
  citeaza   raspunde

din Constanta, locuim in zona anda, voi?
  citeaza   raspunde

noi locuim in poarta 6
  citeaza   raspunde

pe aproape, am putea spupne k suntem vecine :))
  citeaza   raspunde

pai da sa sti la vara iesim cu copii la plimbare sau ma rog e mai aproape primavara :))
  citeaza   raspunde

buna fetelor tin sa fac si eu un anunt daca e cineva interesat sau daca cunoasteti pe cineva vand patut copii de la o luna la 5 ani si premergator in stare ff buna chiar noi as putea spune.
  citeaza   raspunde

tot ce e posibil, de ce nu? abia asteptam sa vina caldura sa stam cat mai mult afara. Ataseaza poze cu ce ai de vanzare, asa vei avea mai multe sanse. pupicei
  citeaza   raspunde

da nu am stiut :) msik pt sfat.da si eu astept caldura sa ies odata simt ca ma plafonez in casa nu mai am eu rabdare da copilul care acum merge in picioruse gata cu carutu cu caratu in brate....am scapat...sper pupici.
  citeaza   raspunde

buna.eu sunt ionela.sunt din constanta,din km 5 si am o bebita de 11 luni,miruna.imi pare bine ca pot vorbi cu voi
  citeaza   raspunde

alina sa iti traiasca baiatul si sa va bucurati de el.de altfel toate mamicile sa se bucure de bebici lor
  citeaza   raspunde

alina,ii iei motul lui razvan?
  citeaza   raspunde

buna ce nume frumos aveti sa va triasca si sa va bucurati de ea.daca voi avea o fata miruna o va chema mi-ar fi placut sa ma cheme si pe mine miruna......e un nume superb imi place la nebunie
  citeaza   raspunde

multumesc.a fost ideea mea.sotul a vrut andreea asa ca are doua nume.cat are robert?
  citeaza   raspunde

buna, da o sa-i luam si motul, dar nu in ziua de nastere ca e tati prins k munca ci imediat dupa...abia asteptam, pupicei!
  citeaza   raspunde

buna fetelor miruna andreea...frumos.robert are 1 ani si 3 luni pupici
  citeaza   raspunde

Buna dimineata dragelor! FLEXASHOP BUCURESTI va invita in showroom-ul din Galeriile Mobexpert Baneasa, pentru a cunoaste gama noastra de mobilier modular si accesorii ce se adapteaza perfect tuturor necesitatilor copiilor in crestere. Acelasi mobilier poate fi folosit de la 2 pana la minim 14 ani. Va asteptam :)
  citeaza   raspunde

hellooo, mamici din cta? nu prea e activitate pe aici :(
  citeaza   raspunde

sunt pe topicul cu soacrele se pregatesc de atac.
  citeaza   raspunde

e ceva activitate acolo, nu ma bag, daca m apuc eu sa vorbesc de soacra-mea...iese urat, mai bine tac.
  citeaza   raspunde

pe topicul cu soacrele este si mereu va fi actiovitatae :))
  citeaza   raspunde

mai ana mai, meriti o bataita buna pai ai lasat de izbeliste topicul asta?????? pai se poate, eu zic sa o punem de-o intalnire, acum de 8 martie, mamicile din constanta, cine e cu noi????
  citeaza   raspunde

euuuuuuuu sunt prima sti ce ma gandes ceu sa luam si copii si sa mergem la mcdonalds?
  citeaza   raspunde

waw waw...sunt topita dupa inghetata de acolo, dar propun sa luam papica la bebei de acasa, la pachet oare ne-o da voie? ar fi prea tare sa apar cu un gratarel de pui si sa-i dau sa pape
  citeaza   raspunde

da de ce nu cum sa nu ne dea voie este normal si logic ca nu ii voi da copilului mancare de acolo nu sunt de acord cu faso-foodul nici pt mine da pt el,dar ar fi super sa iesim odata macar prin parc sa ne cunoastem,e pacat fiind amandoua de aici
  citeaza   raspunde

da niste aripioare picante de la kfc nu-s mai bune?...chit ca nu am voie, dar scap si eu macar in zile de sarbatoare
  citeaza   raspunde

mmmm yammi deja imi este foame tareeeeee,si aripioare si snitelele alea crocante si un mcpuisor toate sunt bune dar ma pot limita si la o inghetata si un suc sau doar la o plimbare
  citeaza   raspunde

pai m-au invitat si fetele de la munca, mereu se faceau iesiri de 8 martie, la striptis, una alta, acum nu pot merge si nici nu vreau, nu-mi las bebe chiar in primul an cand sarbatoresc si eu in sfarsit ZIUA MAMEI!!!!!!
  citeaza   raspunde

la aia m-am gandit si eu este primul an in care sarbatoresc ziua mamei in adevaratul sau sens,ziua mea pt ca sunt mamica.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: