cafeneaua mamicilor din constanta

asta mic a imprastiat tot prin casa, pai da normal, daca eu sunt cu ochii pe voi cred ca innebunesc, ma enervez si iar ma apuca durerile de cap
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 15:15
ce ocupatie avem si noi,si copii isi fac de cap fimiu sa trezit i-am dat sa pape ciorbita si acum e camera plica de cd-uri pe jos de aluneci pe ele
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 15:47
ana nu vrea nimeni sa vina cu noi de 8 martie?
eu am programare la 10, dupa aceea sunt libera toata ziua, o face sotul pe dadaca
aly_raz
Postat pe 6 Martie 2010 21:32
aliraz, am primit mailul, multumesc
aly_fab
Postat pe 6 Martie 2010 21:37
eu una nu intaleg un lucru : Sup de carne (goal, fr zarzavat)??????????? cum vine asta? tu ai incercat-o?
aly_fab
Postat pe 6 Martie 2010 21:39
eu nu am tinut-o, nu a fost cazul, eu nu pot fara dulciuri, deci...
ce sa zic de supa, nu stiu cum e
aly_raz
Postat pe 6 Martie 2010 21:47
da, si eu la fel cu duciurile.....dar dupa ce termin cu alaptatul, gata...ma pun pe slabit tare..
aly_fab
Postat pe 6 Martie 2010 22:45
eu nu pot neam, daca nu mananc ceva dulce intr-o zi nu sunt eu, sunt mai rau ca fumatorii iar partea proasta e ca desfac o ciocolata si nu ma las pana nu o termin
aly_raz
Postat pe 6 Martie 2010 23:13
fetelor nu puteti fara dulce asa cum nu pot eu fara tigara
da si dulciurile imi plac nimic de spus
anaROBERT
Postat pe 7 Martie 2010 00:35
ana, si eu la fel, tare mult imi plac ambele, tigarile le-am redus total, doar uneori mai trag cate un fum dimineata la o cafea....alcool nu prea beau, imi placea berea...iar dulciurile sunt slabiciunea mea...
aly_fab
Postat pe 7 Martie 2010 16:55
tigara este un rau necesar,eu de baut nu beau nu imi place absolut deloc iar cafeau nu o suport daca simt miros vomit serios in 25 de ani am bauta cafea doar o lingirita de pofta,am gustat-o si nu imi mai trebuie,dar tigara pfff eu nu o las ca nu pot am incercat dar....nu se lasa ea de mine
anaROBERT
Postat pe 7 Martie 2010 23:07
salut fetelor.nu am mai intrat cam de multicel.scuze ca v-am neglijat
am vazut ca ati facut planuri pt 8 martie
daca intram vedeam si eu si poate ma alaturam sa mergem la mac.dar acum e prea tarziu
oricum,cum ati petrecut?
cum va mai petreceti timpul in zilele astea urate ca nu mai pot in casa.
vreau sa vina odata caldura sa ies afara
si asa nu mai am mult si incep serviciul
macar sa ma mai plimb putin cu bebita mea
pupici
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 10:38
nu am facut nimic deosebit ionela_miruna ai vazut ce vreme frumoasa a fost ,asa ca am stat in casa,in ceea ce priveste vremea si eu abea astept sa vina caldura sa iesim afara,prin parc la plimbare
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 10:41
ionela_miruna, pai se poate sa lipsesti?
eu am petrecut foarte bine de 8 martie, chiar daca a fost urat afara, noi tot am dat o fuga prin oras, am fost in oraselul copiilor, apoi in city mall unde am mancat o pizza bunaaaaaaa la pizza hut si am oferit flori fetelor.
data viitoare cand se mai pune de-o ieseala te rog sa fii pe faza pupici
aly_raz
Postat pe 11 Martie 2010 10:53
ce activitate ati avut aly_raz macar te-ai gandit si la noi cand ati mancat pizza? .


ce faceti astazi,cum va petreceti ziua ca de iesit afara nu cred ca se poate
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 10:55
promit sa nu mai lipsesc.eu si nepotelul meu am pregatit pentru mama si sora mea(mama lui) o petrecere surpriza cu baloane si cadouri si prajituri,iar apoi am fost cu sotul in vizita la nasi.cam atat.
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 10:56
astazi o sa ies eu putin ca am de platit niste rate si pe bebita o las cu tataia,si in rest o sa stam in casa,iar
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 10:57
mda sa stii ca am mancat cate putin pt fiecare

de ce nu se poate iesi afara? mie nu mi se pare atat de frig
aly_raz
Postat pe 11 Martie 2010 10:57
si tot ati facut ceva comparativ cu noi care am stat in casa ,dar ne facem noi mari si nu mai ratam nimic
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 10:57
e cam frig si cam mohorat si miruna are nasul infundat si ii curg mucisorii.cred ca nu o s-o scot azi afara
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 10:59
noi nu avem voie afara cand este innorat,ceata si mai ales vant ,de aia spun si vad ca este cam innorat
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 11:00
dati-mi si mie o idee.vreau sa ies cu sotul putin la plimbare si nu mai stiu pe unde.
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 11:00
eu daca ies la plimbare prefer ori la mac ori la o pizza si o plimbare pe malul mari,in rest unde sa te duci ,chiar nu mai stiu de cand nu am mai iesit
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 11:02
nu vreau la pizza sau la mac ca ma ingras si asa am de slabit.pe malul marii si pe faleza am fost duminica.
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 11:07
chiar nu mai stiu ce sa spun duceti-va la plimbare in mall e foarte frumos,ciar nu mai stiu pe unde ai mai putea sa te duci
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 11:08
ce tratament?
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 11:09
scuze in loc sa scriu pe mess ce tratament,am scris aici? da cred ca o sa mergem prin mall,dar si acolo sunt tentatii de mancare si as vrea sa le ocolesc
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 11:11
ei acum la fiecare pas tentatiile sunt mari,dar daca ai ambitie nu te atingi de ele si chiar daca nu mai poti de pofta acum nu o fi foc doar nu o sa te ingrasi exagerat de mult de la opizza cred eu
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 11:13
da asa e, dar parca as fi vrut sa mergem in alta parte,parca m-am saturat de faleza si de mall
cred ca o sa-l scot la un film si asa zicea ca vrea sa vada avatar la cinema
ionela_miruna
Postat pe 11 Martie 2010 11:14
unde la cinema,esti din cta,mai avem vre-o cinema intreaga si in stare de functiune?


avatar l-am vaut mi se pare o balarie de film nu mi-a placut deloc
anaROBERT
Postat pe 11 Martie 2010 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Anestezie epidurala sau generala !? Care sunt efectele secundare ale anesteziei epidurale? 1 De la: georgiana_32 7 Decembrie 2011 22:29
de unde se pot cumpara tarate de grau? 13 De la: atabeica 30 August 2009 22:38
Un pot gasi sa intreb un medic? 7 De la: alexasava 5 Februarie 2017 08:54
indemnizatia copilului 7 De la: garbo074345 30 Noiembrie 2010 11:26
caut cursuri de balet 1 De la: nasturel 8 Iunie 2010 13:48
Setari Cookie-uri