cafeneaua mamicilor din constanta

pai ar fi ceva, eu sunt pentru, cine e cu mine?
aly_raz
Postat pe 4 Martie 2010 20:13
se pare ca nu este nimeni pentru nu are nimic eu sunt,poate citesc s ialte mamici din cta si sunt invitate
anaROBERT
Postat pe 4 Martie 2010 20:20
cred ca sunt mai sensibile restul mamicilor, oricum sunt invitate.
azi...pe strada m-am intalnit cu o fosta utilizatoare a acestui site, deliarebeca, cred ca ea era, am remarcat-o mai tarziu, se tot uita si ea dupa mine, ne intelegeam bine, pacat ca unele mamici au fost rautacioase cu ea si au gonit-o ca sa zic asa, nu mai are cont, delia daca vezi mesajul, de fapt miky da un semn de viata, eu vreau sa te intorci
aly_raz
Postat pe 4 Martie 2010 20:39
adevarul este ca unele mamici vor sa para ceea ce nu sunt,sunt ironice si lasa un aer de mistocare,consider ca ar fi bine sa nu fie luate in seama aceste mamici dar mai sunt si slabe caractere si prefera sa se retraga glorios decat sa dea apa la moara.
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 00:38
fiecare face si zice ce simte, daca nu vor sa ne onoreze cu prezenta, ne conformam, n-am nimic de reprosat, eu inca le mai astept
ana, pana la urma mergem la mac?
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 12:50
mi-as dori din suflet si mai prindem si oferta aia de 10 ron,asa mergem noi si luam si copii cu noi nu ne privam de primul an in care este ziua noastra ca de suntem mamici
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 12:53
pai si mie mi-ar place, sa vedem si cum ma simt, am uitat ca am programare la doctor pe la 10 si ceva si nu prea e placut dupa, k am o mica interventie , dar poate ma reprogramez (asa tuta am fost ca am uitat ca pe 8 e ziua noastra atunci cand am fost la fostul control )
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 12:59
da bine acum ca nu o fi chiar pe 8 de ziua mamei,se poate fi si in alta zi numai sa fie ,mergem ori la mek,kfc sau in parc cu copii
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:02
ok si asa vine vara si avem tot timpul
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:04
sper sa fie frumoasa pai da si oricum sa anuntat vreme cam urata in urmatoarele zile,si baba mea este pe 8
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:06
aaaaaa, era sa uit azi e a mea si e si ziua lu fii-miu, face 1 an si o luna beau pt el sa-mi traiasca
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:10
si eu beau pentru el sa iti traisca,sa se faca mare cuminte si sanatos si sa va bucurati de el.


noi pe 17 facem 1 an si 5 luni suntem mai mari cu 4 luni ca voi,o sa fim mai buni la fotbal dar sun aceiasi generatie oricum.
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:12
multumim ana, il sun pe robert(adica sotul) sa-i spun sa nu-si prelungeasca sederea la munca si sa-si miste fizicul mai repede acasa ca incepe weekendul si mergem sa sarbatorim in oras, azi e si zi de salariu

apropo, la fotbal nu stiu cine va fi mai bun, al meu deja i-a lectii din parc ca e teren de fotbal acolo si mereu isi lungeste sederile pe langa gard, ii place, asa ca...va batem
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:28
pe sotul tau il cheama robert,si pe al meu ar fi vrut sa il placa robert dar nu a fost sa fie ia placut la nebunie numele asta,si cum nu a fost si cazul la el i la pus lui fisu,si mie imi place este un nume frumos.

adica sotul tau sau de fapt fimiu e tizu sotului tau
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:37
pai da, uite deja avem ceva in comun, un motiv in plus sa ne vedem la fata
voiam sa-i pun si la bebe tot robert, dar apoi m-am gandit ca voi avea doi robertei si cum naiba ii deosebeam cand ii strigam, voiam pe unul, venea altul?
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:39
robert junio si robert batranu


da sa ne rugam sa vina odata caldura si sa iesim,eu nu mai am rabdare abea astept sa vina sa ies prin parcuri,la plimbarii
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:42
las ca vine ea si caldurica, e bine si acum de plimbat doar ca inca ne intoarcem cu nasul rece si amortit
te pup, revin mai tarziu, tre sa luam pranzul
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:45
ok papa sa aveti pofta
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:46
eu sunt din timisoara si ma simt in afara subiectului constanta.Vorbesc cu voi peste tot... dar da o umbra de localizarea mamicilor din anumite zone si nu intru in discutii
alinakatt
Postat pe 5 Martie 2010 13:47
Si eu din IL, care e destul de aproape, dar nu e CT
Acu' ... na! Sa nu mai primesc bile negre ca nu ies "din casa"
ses
Postat pe 5 Martie 2010 13:48
haide haide, vrei sa te bat? a si zis ana mai undeva ca sunt invitate si restul, nu fi rautacioasa da? iti trimitem niste pupicei dulci, poate te convingem sa dai si pe aici
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:49
ba nu e asa alina,te contrazic eu desi sunt din constanta intru si pe mamici din oradea si pe mamici din resita fara sa am nici o treaba cu localitatea respectiva,esti binevenita ba chiar te invitam la meckdonalds cu noi
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:49
va pup pe toate si va steptam pe la noi pa paaaaaaa, pe mai tarziu!
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 13:53
pa pa aly_raz te asteptam sa revii
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:53
Am zis ca ma simt oarecum in plus deoarece poate ca, mamicile care au deschis un topic cu localitatea lor se si cunosc live nu doar pe forum.Imi face placere sa vorbesc cu voi dar imi este greu sa va tot caut peste tot.Am si eu o varsta intelegeti-ma
alinakatt
Postat pe 5 Martie 2010 13:54
facem in felul urmator alina,pentru tine si varsta ta ramanem pe un topic,vom ramane pe acelasi cu ses,si cand nu sunteti voi vom fi peste tot asta ca sa nu te mai simti in plus,chiar daca avem deschis un topic cu mamicile din constanta nu ne cunoastem live inca
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 13:56
Eu as imbatrani 5 ani, sa fac ca voi (sa alerg de la un topic la altu' in fiecare zi).
Astept sa obositi si poate deschideti voi un topic: "Pensionarele only"
ses
Postat pe 5 Martie 2010 14:15
pensionare,nu ses ne limitam asta pentru voi mai ''batrane''cum spuneti voi eu nu v consider asa,am si pus ghilimele de rigoare
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 14:16
pfai ce nervi am, cand ziceam si eu ca ies in oras, ma suna sotul si-mi zice ca intarzie ca au pus de o sedinta, sa mai mute oamenii pe ici pe colo, deci am nervi da? azi si-o gasit si ei
si vad ca nu ati stat deloc
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 14:58
calm calm mai sunt zile,si asa ai de recuperat pe aici.
anaROBERT
Postat pe 5 Martie 2010 15:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anticonceptionale 6 De la: ariana 4 Iunie 2009 12:28
somnul la bebei 18 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:44
hemoroizi 3 De la: rexona 13 Noiembrie 2008 08:34
Pe internet din crese si gradinite 12 De la: dianecrii 23 Aprilie 2009 17:19
diversifivarea la 6 luni 5 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:19
Setari Cookie-uri