amante inselate

dragilor
am un amant de o perioada lunga de timp (ani) - am incercat sa termin cu el de nenumarate ori dar nu m-a lasat pentru ca spunea el ca ma iubeste sunt unica chestii ieftine - am descoperit (negru pe alb ca stiam in mare) ca in acelasi timp cu mine mai este amantul si altor 4-5 femei carora le spune aceleasi lucruri ca si mie (el este insurat cu copii) - ce sa fac? sa ii fac rau - pot.. voi credeti ca acest individ trebuie lasat liber - nu vreau sfaturi de genul sa termin cu el , ok o voi face dar il las sa continuee sa raneasca atatea femei?
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:06
tu i-ai ranit sotia, copiii...
care-i diferenta dintre voi?
pik_nik
Postat pe 6 August 2009 10:10
dddddddddddda..CULEGEM ce SEMANAM..
LILO
Postat pe 6 August 2009 10:12
fa-i rau
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 10:14
da' RAUUU!!!... stii cum? pana vomita toti ficatii din el, mama lui de bagabont!

apropos, da' daca nu venea numai cu chestii "ieftine", ii treceai cu vederea, nu?
vorba aia, de atatia ani...
Thor
Postat pe 6 August 2009 10:17
nu am ranit pe nimeni ca nu stie nimeni nmk - el este casatorit de vreo 2 ani dar a stat cu actuala sotie mult timp - am inteles tot de la el ca ea a aflat la un moment ceva pentru ca el a icnercat sa se dea la sorasa.
idee e ca pana sa se casatoreasca le aburea pe toate maritate nemaritate ca le ia de nevasta........
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:17
..crezi ca celelalte nu stiu nimic??
blanca
Postat pe 6 August 2009 10:19
imi dau seama acum cat au fost de ieftine si numai dupa ce am aflat ca la fel le spune tutror am inteles multe ..... si eu sunt maritata cu copii si intre noi nu ar fi fost vb doar de sex - nu i-am cerut niciodata nmk - numai sa nu minta, dar i-am cerut de nenumarate ori sa ma lase in pace si nu a facuto , m-a terorizat cu masaje , telefoane , etc pana am cedat din nou.. mi-a facut o groaza de delcaratii de genul ca sunt unica, etc etc... de ce? de ce a trebuit sa minta atat in conditiile in caer el in acelasi timp si-o tragea cu alte trei ....... sa imi explice cineva ca mor......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:20
nu nu stiu nmk... sunt 2 in acelasi birou care sunt f... in acelasi timp si nu stiu una de alta......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:23
Pai esti unica ! Si probabil a simtit ca-ti lipseste ceva si s-a folosit de asta...
Tu vrei sa intelegi ce-l determina pe el sa fie asa? N-ar trebui ma intai sa ntelegi ce te-a facut pe tine sa cedezi ?? Eu cred ca ti-e de mai mult folos ...
blanca
Postat pe 6 August 2009 10:26
culegem ce semanam.... se poate intampla oricu, aveti grija ca specimenul de care vb e un escroc sentimental - ar trebui inchis.. nu numai mie mi-a facut rau (eu pot spune ca am rezistat eroic si acasa nu s-a simtit nmk), dar altora le promitea ca le face copii, etc.. nu va puteti imagina cate minciuni poate sa toarne.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:26
no, ca era sa ma scap si sa zic ceva ..... inca ma abtin!
zambila
Postat pe 6 August 2009 10:28
draga mea, eu am cedat ... acasanu imi lipseste nmk nu am scuza.. nu stiu de ce el face asta probabil ca e in firea lui.. nici nu vreau sa intleeg.. intrebarea mea era daca sa ii fac rau..... pentru ca pot...... sa il las asa sa continuee in prostie crezand ca nu va fi prins nicoodata ... sau cum?
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:28
da nu vreau sa se abtina imen... ziceti cevreti,... pot suporta orice , crede-ma.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:29
Ai putea sa le spui celorlalte amante de toata tarasenia...

Zici ca nu-ti lipseste nimic?? Hmmm...
blanca
Postat pe 6 August 2009 10:31
eeeiii, zambilici, mai traiesti?

"frumushico", tu esti fenomenala, soro! esti SINGURA FEMEIE care spune clar, verde in fata, ca te-a terorizat cu... MASAJELE!
Thor
Postat pe 6 August 2009 10:32
pe cuvant daca imi lipseste ceva.. am facuto din prostie..... ca sunt poasta daia si recunosc.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:33
he he heeee... putem sa spunem ce vrem? iote-te aici:

O familie de tineri merge in vizita la niste prieteni mai in varsta.
Se pun la masa sa manance. Batranul ii zice sotiei:
- Luceafarul meu, adu felul intai.
Dupa ce termina batranul zice:
- Frumoasa mea, adu felul doi.
Dupa ce termina, batranul ii zice sotiei:
- Iubirea mea, adu desertul.
Dupa masa femeile merg la bucatarie iar barbatii raman singuri.
Tanarul il intreaba pe batran:
- Cum de reusesti dupa atatia ani sa-i spui cuvinte asa frumoase?
- Sa mor daca mai stiu cum o cheama!

Thor
Postat pe 6 August 2009 10:34
scuze, cu MESAJELE de tot felul, telefoane mes, mail ,etc....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:34
sa zicem ca poti sa-i faci rau, asa e....el poate sa-ti faca tie la fel?? ce zici??
si chiar crezi ca-i faci lui rau?? nu....el o sa-si gaseasca a 2-a zi alte " naive", ca sa zic asa!
rau o sa-i faci sotiei si copiileor lui, care, fie vorba intre noi, nu stiu ce vina au ca idiotul se plictiseste repede!!
zambila
Postat pe 6 August 2009 10:36
bre, frumusico, ceva pute ...

te-ai uitat matale in oglinjoara, ti-ai dat seama ca esti proasta, si ce ti-ai zis? "Ia, fugutza pe garbo sa-mi fac un cont si sa decartez tot!"
hmmmm....
Thor
Postat pe 6 August 2009 10:36
treci la atac si-l terorizeaza si tu. da stii cum? cum zice thor. nu-l lasa o clipa sa respire.

si_totusi
Postat pe 6 August 2009 10:36
auzi, frumusico? asta nu-i geaman? astia fac asa
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 10:37
Spui ca i-ai cerut sa nu minta....Tu ce ai facut?Ti-ai mintit sotul,te-ai mintit pe tine...Cine e mai mincinos?Cand accepti postura de amanta,accepti si ce implica.Sa ii faci rau lui cum?Lovind in altii?As spune ca sotia lui nu are nici o vina,dar sigur are.Asta nu iti da tie dreptul sa ii faci rau(mai mult decat are cu asa un....).Cum ai putea sa-i faci rau?
Eu zic sa-ti faci tie un bine!!
eladaela
Postat pe 6 August 2009 10:38
... regret fiecare clipa petrecuta cu el ,credeti-ma si de la inceput a fost asa...... dar sincer nu m-am putut abtine, mi-a palcut si m-am si indragostit de el.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:40
traiesc, thor,cum sa nu??
nu vreau sa jignesc, nu asta e scopul, dar banuiesc ca stii ce ai de facut, nu tre sa-ti zicem noi, nu?? te vad fata descuiata!

si apoi, care e diferenta dintre tine si el?? ah, tu ai doar un amant, si esti sincera....am inteles!

totusi, gemeni, fecioara, uneori am impresia ca sunt cu totii in aceeasi zodie

ce rea sunt! thor, nu sari...
zambila
Postat pe 6 August 2009 10:42
sincer habar nu am ce zodie e e nascut undeva prin martie SI REPET NU CAUT SCUZE STIU CA SUNT LA FEL DE VINOVATA - dar totusi nici nu va imaginati ce ii poate capul acestui om ,....sincer
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:46
nu ptr asta esti de condamnat,ci ptr faptul ca acum incerci sa il faci doar pe el vinovat de tot.
el a incercat...tu ai acceptat...the end!
ptr o reletie(fie ea si adulter) e nevoie de doi.
eladaela
Postat pe 6 August 2009 10:47
ziceai ca nu-ti lipseste nimic ! mai gandeste-te!
blanca
Postat pe 6 August 2009 10:49
pai si tu vrei acum sa te erijezi in justitiara si sa imparti dreptatea pe pamant?
crezi ca esti in postura sa faci asta??
eladaela
Postat pe 6 August 2009 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Limba romana- clasa a III-a 1 De la: secret_x 23 Noiembrie 2011 21:27
Rain oportuniatea maxima a sosit si in Romania 1 De la: ellayy2 29 Ianuarie 2011 21:12
:((...de ce baietii din ziua de azi vor doar sex 7 De la: eladaela 6 August 2009 15:28
Ce salar net i se ofera unui contabil? specificati si zona..plzzzzz 53 De la: paula_daniela 7 Septembrie 2009 08:16
credeti ca psihologia va fii de viitor in romania ? 61 De la: garbo055472 13 Ianuarie 2010 21:40
Setari Cookie-uri