dieta disociata

deeita...am inceput sa tin cura ta ,merge cam grelut dar e ok,ma obisnuiesc dar vreau sa te intreb,o luna papi acelasi lucru ???iar dimi de ex dak beau cafeaua la 10 se cam decaleaza orele si ultima e cam tarzior,stii ceva de asta??cu wek nu e problema ,avand in vedere ca stau acasa in fiecare zilnic e wek la mine si chiar si ideea de a manca mai mult in wek nu mi se pare prea corecta dar in fine...oricum astept un raspuns si pupici la pici!!
oanaoaky
Postat pe 5 Martie 2009 18:27
nu este nici o problema. oricum mananci cam 600 calorii pe zi. cateodata si eu mananc ultim masa pe la 22.00. da o luna mananc acelasi lucru.
DEEITA
Postat pe 6 Martie 2009 08:47
oanaoaky abia astept sa se spui rezultatele
SEBY1YEAR
Postat pe 6 Martie 2009 12:49
deja ma simt mai bine,dar mai am o probl dak uit sa pap o masa, sar peste ea nu.?!...la mine e ceva normal sa nu mananc, mai ales pana ajung cum eram ..oricum e ok pana cum,deja ma simt mai "putina" la haine....ar trebuie sa ne pozam inainte si dupa:),ca la cantar nu totdeauna se vede rezultatul,cu varsta osatura e alta,eu obisnuiesc sa ma masor si se vad mai bine rezultatele!!!pupicei si la slabitttttttttt
oanaoaky
Postat pe 6 Martie 2009 12:58
Buna Dragelor,
VRETI SA SLABITI?!? Va dau solutia cea mai buna si care a avut efect imediat asupra lu' mami meu...si catorva prietene de-ale ei care au slabit in 3 luni 10 kg.

Tati meu este cel mai bun antrenor de tae-bo din tara...si are programe speciale pentru mamicile care vor sa slabeasca. Are la sala si mamici care vin cu copilasii lor de 6 anisori si chiar mai mult.

Intrati pe site'ul lui sa vedeti despre ce este vorba ( www.taebospecial.ro).
ARE PROGRAME SI PENTRU ACASA !!!

Va pup,
SARA
www.taebospecial.ro
SaraMariaPopescu
Postat pe 21 Martie 2009 19:33
Buna,doamnelor!Am si eu o dieta foarte sanatoasa,fara infometare,data de medic,poate o stiti,cea cu supa de varza.Daca doriti,v-o pot scrie!Va pup!
davinti
Postat pe 21 Martie 2009 21:30
poti sa ne-o scrii ca in nici un caz nu ne suparam din contra iti multumim....
SEBY1YEAR
Postat pe 23 Martie 2009 12:36
Buna tuturor,
Dietele dupa cum bine se stie, va ajuta sa slabiti ca apoi, cand reveniti la un regim normal culinar sa puneti la loc kg pierdute si chiar mai mult...Cel mai bine este sa slabiti prin sport, TaeBo SPECIAL. Rezultatele se obtin in 2 luni si sunt permanente pe langa faptul ca slabesti sanatos si te relaxezi. Intra pe www.taebospecial.ro pentru detalii.

Toate cele bune,
www.taebospecial.ro
SaraMariaPopescu
Postat pe 24 Martie 2009 10:28
oau 35 kg , asta da realizare, ai avut vointa
sper sa -ti pot urma si eu exemplu
eve_2350
Postat pe 3 Iulie 2009 08:22
salutare.am tinut si eu dieta disociata de 90 de zile da doar km 8zile am tinuto si am slabit km 4 kg.acum trebuie sa m apuc iarasi dar serios pentru k am 50 de kg si vreau sa mai dau jos km 3kg.am vreu s am o alimentatie mai buna si s slabesc
.e chair usor si te simti mult mai vioi si mai usor
kidz004669
Postat pe 28 Octombrie 2009 13:12
daca vreti sa slabiti ca mine aproape 13 kg in doar 2 luni
va angajez ca bone pt fimea
de dormit nu doarme,de urlat urla cum ai lasato din brate si continua...la wc cu ea in brate...pe bune e atat de rea incat arat mai bine ca inainte
mada_sabina
Postat pe 28 Octombrie 2009 13:19
acum pe bune eu in timpul sarcini am luat 32 kg,si de cand a prins fimea schema cu e mai bine la mama in brate si mai bine ma joc decat sa dorm,am slabit 37,si deocamdata are 10 luni
mada_sabina
Postat pe 28 Octombrie 2009 13:22

nu-ti mai zic ca sebi avea la 3 luni 9 kg si era alaptat exclusiv asa ca depinde si de mami si de bb ...noi avem acum 1 an si 5 luni si cand ii iese vreun dinte sau masea doar in brate vrea ...
SEBY1YEAR
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:49
camyblondy
Postat pe 19 Martie 2011 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre perdele,draperii 3 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:55
concediu ingrijire copil 2 ani 1 De la: garbo167811 6 Decembrie 2010 15:55
diete 10 De la: office_salinasusesi_ro 3 Februarie 2010 14:56
SALINA JURCA TIMISOARA 2 De la: garbo185021 3 Februarie 2011 19:34
ciclu in perioada de lactatie 13 De la: MAYATHEEO 24 Iunie 2010 17:19
Setari Cookie-uri