Ce te Enerveaza Ingrozitor?

Astea imi vin in minte acum:
-politicienii mincinosi
-cand vin acasa si n-am unde sa parchez
-cand imi ridica un bou stergatoarele la masina,cu toate cu nu-i un loc platit de parcare
-cand ma trezesc muncitorii dimineata
-praful de pe strada
-cersetorii de la stop
-mancarea proasta la restaurant
-gunoierii care lasa zeama de la gunoi pe strada

absolutep0wer
Postat pe 18 August 2009 20:37
-cainii vagabonzi
-oamenii care arunca gunoaie pe jos
-oamenii care fumeaza in parcuirle de copii
-oamenii care isi aduc cainii sa isi faca nevoile in parcul de copii
-ipocrizia
-oamenii care se baga in viata noastra sa ne dea "sfaturi" nesolicitate(si care se mai si supara daca nu facem ca ei)
-faptul ca trebuie sa platesti taxe pt a ti se elibera o diploma (si care taxe ajunf si la 1 milion de lei.. pt efortul de a completa diploma????????????)
-babele care insista sa ii dea copilului meu dulciuri etc, impotriva insistentelor mele de a nu i le da
-aglomeratia din rafic
-caldura, aerul insuportabil, imbulzeala din autobuze
-faptul ca platesti impozit cand iti cumperi o casa, si impozit cand o vinzi (si desigur, alti bani impozit pt ca ai obtinut u venit vanzand casa aia)
-faptul ca se considera criza ca fiind un bun pretext pt multe magarii:concedieri, cresteri de preturi pt a acoperi prin asta pierderile financiare deterinate de un prost management etc)
pinicuta
Postat pe 18 August 2009 20:50
toate si mai sunt si altele(oameni care mint,puturosi care nu muncesc,cei care nu se ingrijesc,nu se spala,aranjeaza,care nu sunt punctuali hai sa depaseasca 5 min)
ALEXANDRU28
Postat pe 18 August 2009 20:51
-masinile care merg cu muzica la maxim
- oamenii care scuipa (pe jos sau de pe geamul masinii)
-bugetarii care, fara sa se gandeasca de unde vin banii cu care sunt ei platiti (respectiv, de la conhtribuabili), mai cer si spagi de la acestia pt a-si face treaba pt care primeau salariu oricum
-mitocania
-barbatii care fluiera femei pe strada (sau oriunde altundeva)
-bogatasii care cred ca lor li se cuvine totul numai pt ca au bani , si care cred ca banii le dau dreptul sa isi bata joc de ceilalti
- pilele
-cei care parcheaza pe trotuar obligandu-te sa mergi pe carosabil
-musamalizarile
-discriminarile de orice tip
-batjocurile oamenilor "normali" la adresa celor "handicapati"
-dreptul unui om de a-si vota propriul salariu, sau al unui judecator de a judeca procesul dintre ministerul justitiei si ... o alta parte
-faptul ca dupa ce muncesti o viata cotizand pt pensiile altora, poti ramane fara pensie sau cu o pensie modica pt ca pt tine nu mai are cine cotiza, sau ma rog, nu mai sunt bani de pensie si gata
-faptul ca fermele de vaci din Romania (care ar fi dat lapte adevarat ) au fost inchise, si noi importam materie prima (=prafuri) din care se produce "laptele" cu diferite marci din comert
- femeile care nasc copii si ii arunca in tomberon
-oamenii care schingiuesc animale sau care le pun sa se lupte
pinicuta
Postat pe 18 August 2009 23:04
acest subiect este si pe babyonline tot de absolut
ALEXANDRU28
Postat pe 19 August 2009 17:36
si asta te enerveaza ingrozitor?
pinicuta
Postat pe 19 August 2009 19:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta disociata 44 De la: camyblondy 19 Martie 2011 14:22
Indemnizatie pt al doilea copil 2 De la: pinicuta 14 Iulie 2009 13:28
indemnizatie pentru cresterea copilului 3 De la: Noemi_Vass_Ungvari_1 25 Noiembrie 2012 21:41
Concediu de maternitate prenatal - Obligatoriu? 9 De la: andrajuganarucalin 14 Aprilie 2009 10:46
Petitie online 122 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 21:51
Setari Cookie-uri