caut bona

Buna ziua,sunt o mamica din Bucuresti ,si imi caut bona.Am2 copii:o fetita de 5 ani si un baietel de 1 an si 3 luni,bona o vreau decat pt baietel ,pt ca printesa merge la gradi.Vreau o persoana serioasa si corecta.Va rog,daca cunoasteti pe cineva ma puteti contacta la nr. de tel.:0741576052.Va multumesc pt ajutor!
tatianapetrut
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:02
pentru cate ore pe zi, cate zile pe saptamana , ce trebuie sa faca exact si cati bani ii dai?
pinicuta
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:19
Programul este de L-V de la 06.30-18.00,sa aiba grija de baiat(menajul copilului:igiena copilului,calcatul rufelor lui,scos la plimbare,respectarea programului de somn),iar pretul este negociabil.
tatianapetrut
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:57
si in ce zona stati?
pinicuta
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:59
Buna ziua,
Va rog sa adaugati in ce zona locuiti si ce salariu oferiti...aproximativ macar
E important ca detaliu de baza
kidz005223
Postat pe 9 Noiembrie 2009 14:31
Eu am apelat la agentia Homee.Am fost chiar surprinsa de calitatea foarte buna a serviviului. Aici e site-ul lor www.homee.ro
kidz005697
Postat pe 28 Noiembrie 2009 15:13
Buna seara,

Imi cer scuze pt intarzierea acestui comentariu, dar m-am inscris de curand pe acest Forum. Si eu am auzit de multe situatii in care parintzii au fost nemultumiti de serv bonei pe care o aveau. Cred ca cel mai indicat ar fi sa luati leg cu un Cabinet psihologic care se ocupa cu acest gen de testari, firmele de plasare bone au tarife cam piperate, din cate am vazut eu
:)
Mag_kidz
Postat pe 22 Decembrie 2009 17:20
Draga Doamna..Sunt Andreea si am 21 de ani.Sunt din Timisoara.Imi pare nespus de rau pt ce s-a intamplat cu copilul tau.Nu inteleg cum poate cineva sa bata un copilas atat de frumos si scump.e un ingeras care ar merita toata atentia si dragostea din lume.Mi-ar fi placut tare mult sa am grija de el.Stiu ca varsta nu ar fi fost un avantaj mai ales ca nu am experienta , dar dragostea pe care i-as fi oferit-o si toata atentia ar fi compensat orice ..In fond de asta are nevoie un copil atat de mic,restul se invata in 2 timpi si 3 miscari...Iti doresc sa-ti dea Dumnezeu o bona care sa gandeasca asa ca mine...ai fi foarte fericita si linistita.tot ce am vrut sa spun este ca ai nevoie de cineva tanar plin de viata care nu e frustrat si batran....asa cum a fost fosta bona.renunta la pensionari.Ei sunt satui de copiii
AndreeaElena_kidz
Postat pe 18 Martie 2010 21:52
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 12 Aprilie 2010 22:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bebele si persoanele straine.. 16 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:02
Copii supraponderali 44 De la: office_salinasusesi_ro 20 Martie 2010 08:46
inchiriere costum, rochite copii pentru serbari, nunti , botez, aniversari.... 1 De la: garbo_432122 25 Februarie 2016 13:02
camera copilului 1 De la: tannia81 2 Februarie 2010 15:16
modeling!!!!! 4 De la: office_salinasusesi_ro 2 Aprilie 2010 19:32
Setari Cookie-uri