deznadejde...

nu erau destule topice deschise?? hm...imi fac probleme existentiale
LILO
Postat pe 18 Martie 2010 18:06
buna ziua la toata lumea.eu sunt cea care a deschis topicul.vreau sa fac niste precizari.in primul rand,cred ca se intampla ceva cu forumul,si spun asta pt ca nu inteleg cum a aparut poza aceea la avatar,poza care de altfel nici nu imi apartine.si apoi treaba cu mesajele.chiar nu am mai scris pana acum asa ca nu inteleg cum de apar 58 de mesaje.va asigur ca nu sunt genul de om care sa aiureze pe diverse teme si nici nu am tendinte de personalitate multipla.din cate stiu eu la profilul meu aparea ceva de genul garbo..plus niste cifre,nici vorba de roza,sau ma rog, scleroza cum zicea cineva pe aici.cineva imi mai reprosa ca am deschis nu stiu ce topic.nici asta nu este adevarat.imi pare rau ca s-au creat aceste confuzii,dar vina nu este a mea.chiar nu inteleg cum s-a intamplat.si inca ceva,in seara aia eram asa de suparata incat simteam nevoia sa ma eliberez macar un pic,parca mi se inecasera toate corabiile.sunt sigura ca si voua vi se intampla cateodata.si atunci poate simtiti nevoia sa va plangeti amarul pe umarul cuiva.eu am plans aici ,nu stiu de ce,poate pentru ca aici ma simt bine,imi sunteti dragi,si de multe ori m-ati facut sa zambesc..
roza_bianca
Postat pe 18 Martie 2010 18:10
pante...na-i fost la plimbare?!
hmmmm
de aia am alergat aiurea si nu te-am gasit niciunde
da...nu-i bai!
alta data!
keks
Postat pe 18 Martie 2010 18:12
lilo, hai ca mai deschisei io unul cu munca...
ca mai tre sa si muncim, nu?!
sora_ilsi
Postat pe 18 Martie 2010 18:18
aoleuuuu!!!!!!!!!!!!!chiar acum ma duc la profilul meu,o sa il completez si daca vreti pun si poza ca sa vedeti ca nu-s dusa cu pluta!!domnilor administratori ai site-ului,ajutor!!!ma crede lumea nebunasi ma suspecteaza de nesinceritate!!vedeti unde e greseala,va rog!
roza_bianca
Postat pe 18 Martie 2010 18:22
na,si cum nu am id si daca tot m-ati botezat roza atunci roza o sa fie!!va pupic
roza_bianca
Postat pe 18 Martie 2010 18:24

roza,bine ai venit printre noi,garbolinele

capul sus,si nu te agata de un om.viata este prea frumoasa ca sa fie irosita

si comporta-te asa cum simti tu,nu cum vrea unul si altul sa iti impuna

o primavara frumoasa,sau o viata ca o primavara
LILO
Postat pe 18 Martie 2010 18:35
multumesc,fetelor.promit ca o sa completez si restul profilului.
roza_bianca
Postat pe 18 Martie 2010 18:38
De la: LILO, la data 2010-03-18 18:35:05
roza,bine ai venit printre noi,garbolinele

capul sus,si nu te agata de un om.viata este prea frumoasa ca sa fie irosita

si comporta-te asa cum simti tu,nu cum vrea unul si altul sa iti impuna

o primavara frumoasa,sau o viata ca o primavara
esti prima care imi ureaza bun venit,multumesc
roza_bianca
Postat pe 18 Martie 2010 18:40
Roza, in principiu, ar trebui sa te accepte asa cum esti. Acum poate depinde cum le zici. Si eu am obiceiul sa zic uneori cam dur ce am de zis. Desi mie nu mi se pare pe moment. Dar repetandu-mi imi dau seama ca puteam spune si altfel ce aveam se spus.
Doara
Postat pe 18 Martie 2010 18:40
keks, am fost, da' mai "tarliu"

roza, no offence, dar nu inteleg cum se poate posta nefiind logat (si chiar nu merge ca user simplu!) - ai vazut si tu aparea aceeasi poza, aceeasi data de inregistrare, acelasi numar de postari
panty_C
Postat pe 18 Martie 2010 22:47
si pentru mine e un mister,chiar nu inteleg ce s-a intamplat,cred ca e o scapare din partea admin site-ului,zic si eu,nu stiu cum functioneaza toata treaba asta..
roza_bianca
Postat pe 19 Martie 2010 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O vreau inapoi 105 De la: Stefan_Sabin_1 14 Iulie 2019 18:23
vreau sa uit 55 De la: Luna_in_capricorn 23 Octombrie 2011 19:42
deznadejde... 42 De la: roza_bianca 19 Martie 2010 17:16
Ne iubim...dar nu stim ce sa facem 38 De la: anisoaraf 5 Noiembrie 2010 15:41
CINE POATE DICTA INIMII? 170 De la: garbo011266 10 Aprilie 2011 23:47
Setari Cookie-uri