vreau sa-l despart

multumesc la fel
ad_da09
Postat pe 23 Februarie 2010 01:08
zi fato, ce-ai facut? v-ati impacat sau l-ai despartit sau l-ai omorat????
garbo107722
Postat pe 30 Martie 2010 12:29
Tu nu stii ce vrei.Mai gandestete.
bibicu
Postat pe 31 Martie 2010 15:47
joaca-te un pic cu el asa de amuzament
utad
Postat pe 31 Martie 2010 22:26
De la: alisha, la data 2010-02-20 21:11:07vin cu un nou subiect.....vreau sa-l despart de ea...pfff


Nu te obosi , daca el nu incearca la tine, cu cerul si cu pamantul , mai bine las-o balta.Eu am fost o atare victima, iubitul meu cu care ma cunosc de 8 ani s-a casatorit anul trecut cu una si tot in acelasi an au si divortat,ma mintea ca de faft pe mine ma iubeste, anume ca face dragoste cu ea gandindu-se doar la mine(cu atat mai rau , caci in cazul asta eu sunt fraiera si din cauza mea "pacatuieste" groaznic hai sa ii spunem asa,nici nu stiu cum sa numesc altfel perversitatea de care amandoi sunt in stare.
Draga mea renunta caci al meu iubit si dupa ce a divortat tot cu ea e ; il pupa si in fund, pardon de expresie , dar asta se intampla.

Ma doare si pe mine cand mi se spune sa gasesc un altul,insa socul de a fi avut langa mine un pervers din cale afara de mojoc si taran,complet diferit de mine , nu ma lasa sa-mi gasesc perechea mult visata.

Dar cine stie,orice rana fizica trece, ar tb sa fie la fel si cu rana sufleului.

Despre tine , asteapta doar tu telefoane! Fara ca tu sa te deranjezi si se va rezolva ! daca este dat sa se rezolve ceva...CIao si raspunde-mi ce ai facut
marilena71
Postat pe 17 Aprilie 2010 19:41
da,are dreptate mar,,,,,,da mai raspunde.....ce ai mai facut?sau te-e omarat el pe tn?ne lasi curiosi aicea.ca o telenovela fara sf
estela
Postat pe 17 Aprilie 2010 19:59
nu-ti cladi fericirea pe nefericirea altuia........azi o lasa pe ea pt tine iar maine pe tine pt alta.........dak tipu fc din astea si se lasa influentat..........asta spune multe despre caracterul lui
anuska82
Postat pe 3 Mai 2010 21:56
nu rezolvi nimik asa. tipul nu este interesat de tine, deci totul va fii un mare fas....
Anilus
Postat pe 4 Mai 2010 02:38
heloo!!!!!am revenit
ad_da09
Postat pe 6 Mai 2010 01:36
hai ...zii ce ai facut?povesteste
estela
Postat pe 6 Mai 2010 01:41
nu s-a rezolvat cine stie ce..la fel au mai fost cateva discutii...a venit intr-s seara cu cateva haine la mine k sa se mute la mine.am stat am discutat..si intr-un final mi-a dat de inteles ca nu are pe cineva..el tot continua sa zica ca are pe cineva,insa nu il cred.ma rog...spunea ca vrea sa se mute iar la mine,am evitat un raspuns final daca da sau nu,ca ma tot intreba ...iar a 2a seara s-a dus acasa la el,am vb pe mess cu el si vb aia,am pus piciorul in prag:DA SAU NU!se cam eschiva..evita rasp,si i-am trantit-o!zic bine nu mai am nevoie de niciun rasp..nu o sa mai fie nimic de acum incolo intre noi...si am dat-o in alte discutii..acum mai tre sa-si ia restul de haine si gata sa ma ase o data in pace...faza e ca am o problema eu!!!!nu inteleg de ce nu il caut,sau hai bine..acum mai mi-a trecut..dar inainte???de ce imi doream atat de mult sa fiu din nou cu el si nu faceam nimic?stau si ma gandesc si nu pot sa-mi explic
ad_da09
Postat pe 6 Mai 2010 01:49
oricum..faza e ca...el nu vrea sa fim din nou impreuna...ci doar sa ne intalnim din cand in cand...i-am zis k asa nu se mai poate ori da ori ba!!sa fie sanatos..am acceptat prea mult asta acum gata
ad_da09
Postat pe 6 Mai 2010 01:51
iti doreai sa fii cu el ,dar nu faceai nimic pt ca stiai ca nu te face fericita.iti era mai bn fara el,iti e mai bine fara el.o sa-ti treaca de tot.
estela
Postat pe 6 Mai 2010 01:54
asa cred si eu si cred ca ai dreptate...stau si ma gandesc poate pt o perioada da as fi un pic fericita cu el,insa nu cred k as fi atat de fericita cum mi-as dori...poate ca a fost si faza in care m-am mutat singura pt prima data si a fost alaturi de mine..eram doar noi..de dimineata pana seara...o obijnuinta placuta...ma mai gandesc asa la momentele respective,dar daca stau mai bine sa ma gandesc..parca tot mai bine fara el,un pic mai greu..dar usor usor...imi revin eu de tot...chestia e ca am o slabiciune,...sau cum sa-i zic...sunt atre,uit cat de cat de el,,si la 2 sapt asa cand zic gata mai,nu ma mai gandesc la el si nu-l mai vad nu mai vreau sa ma int cu el,de fapt sa vina el la mine...aunci parca il impinge cineva de la spate si ma suna sau mai vb cu el pe mess si imi zice k vine la mine,nu pot sa-i zic nu veni..si vine si pic k fraiera si uite asa..la o sapt 2 tot asa...si acum gata vreau sa spun stop..adik amici amici dar....
ad_da09
Postat pe 6 Mai 2010 02:02


ia mai du-l dreaqu!prea te chinuie.
liaiedera
Postat pe 6 Mai 2010 09:21
eu l-as duce...dar nu-l ia
ad_da09
Postat pe 6 Mai 2010 18:27
ce specimen o fi frate si fetisoara asta? pe cine fata draga desparti? pe stangul de dreptul?
tymbark
Postat pe 24 Iunie 2010 14:13
da ce-ai cu el ?? de ce vrei sa-l desparti ? il vrei pe ala pt tine sau o faci asa..just for fun???? unii nu au probleme dar si le fac Daca tot ai incercat o data si nu a mers de ce insisti???
reyya
Postat pe 24 Iunie 2010 14:19
daca-l despartim noi, ti-l tinem garantie un an ..dupa aia daca-l mai vrei ti-l returnam ..e bine asa? hai ca am glumit..don,t worry!
reyya
Postat pe 24 Iunie 2010 14:21
De la: reyya, la data 2010-06-24 14:21:43daca-l despartim noi, ti-l tinem garantie un an ..dupa aia daca-l mai vrei ti-l returnam ..e bine asa? hai ca am glumit..don,t worry!

bee happy
tymbark
Postat pe 24 Iunie 2010 14:54
heloo...nu a mai fost nevoie de nimic..l-a lasat si aia,e singur cuc,nici nu ma mai gandesc deloc la ce a fost,am realizat k nu merita!!!! ma amuz acum knd ma gandesc cum eram dupa el..asta e ,mai trece si omu' prin de astea
ad_da09
Postat pe 3 August 2010 02:21
ce specimen o fi frate si fetisoara asta? pe cine fata draga desparti? pe stangul de dreptul?


o intrebare am:din ce categorie faci parte?controleaza-ti vocabularul inainte de a posta ceva,serios!nu am nimic cu tine,nu te cunosc,dar totusi...theee
ad_da09
Postat pe 3 August 2010 02:24
te ajut eu sa il desparti=))) ...esti penibila bai
blondina_X
Postat pe 3 August 2010 02:33
ia te uita ce de probleme are lumea frate...
Ciresica
Postat pe 3 August 2010 04:17
De la: Ciresica, la data 2010-08-03 04:17:18ia te uita ce de probleme are lumea frate...



te inseli amarnic
blondina_X
Postat pe 3 August 2010 14:08
PIna la urma te-ai lamurit singura, acum poti sa dormi linistita.
garbo134266
Postat pe 5 August 2010 13:23
sunt multe ca tn isi baga codita in alte relati iar pe urma fac pe dar gandeste-te daca altcineva ar vrea sa te desparta p tn asa k ia venit ei sa fie rea cum ti-ar pica ?
dropit
Postat pe 14 August 2010 18:54

dropit
Postat pe 14 August 2010 18:58
cam cum mi-au picat mie ochii in gura cand ti-am vazut poaza aia
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 18:59
ai putea sa dai detalii
dropit
Postat pe 14 August 2010 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
forum 6 De la: garbo193766 23 Iulie 2011 11:46
despartire din cauza banilor... 44 De la: blonda_no1 12 Ianuarie 2011 15:15
relatie cu o femeie proaspat divortata 1 De la: cristi_cristi 23 August 2019 17:36
O LUME TRONATA DE SEX!!!!! 27 De la: lory_lemnaru 3 Februarie 2010 16:51
ajuor am dat de greu 95 De la: buburuza87 2 Februarie 2011 16:29
Setari Cookie-uri