Un sfat va rog frumos!!!

bey , io zic ca, daca e sictirit, sa fi si tu , musai la fel !
bestia
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:09
oalio !!! oalio !!! ilsi, m-ai omorat, mamicule

tu ai 4 pretendenti tinerei ?

ioi, ishtenem...ce s-alege de lumea asta ?
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:11
pai ce profil de pedofila ai fi vrut tu, doar cu unu la activ?
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:12
haide, bre .. macar sa aiba de un' alege
bestia
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:13
is copil...

mama ei de viata prefacuta
tatal ei de soarta la mezat

mai, la mine nu se pune, ca io "mis" maritata si la primarie si la popa...is fomeie serioasa
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:14
stai sa-ti explic, anouk:bine, iubi, e doar unul cu 10 ani mai tinerel; ceilalti, in ordine sunt: unul cu 10,5, altul cu 5 ani si altul cu 4 mai tinerel...total=29,5 ani
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:15
nu fii geloasa, anouk, ca m-am oprit la iubi, dar ceilalti daca au ales ei sa spere far' de sperante io ce sa le fac? da-mi un sfat, te rog, ca doar de-aia stam pe-aci...
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:17
pe-do-fi-lo !!!

ioi, ca io "mis" a mai cuminte din lume...

Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:17
aha, te bucuri! te crezi sfanta? crezusi ca ma facusi sa spun tot? da' nu stii ce asi mai am eu in maneca!

stii vorba irinei? "cine zice ala e"
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:20
mai, ce trend e asta?

ioi, cat sunt de demodata!!!
garbo_C
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:20
cell, nu te baga! e intre mine si anouk! care e mai pedofila? cica io...
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:21
ioi, mor de ras acilea

ilsi, sfaturi ? explica-le cu binishoru' ca nu poti fii cu ei

eventual le bagi textu' ala standard |: "nu vreau sa-ti distrugi viata, esti un tip minunat, sunt sigura ca ai sa intalnesti pe cineva la fel de special ca si tine" si blablabla...

sis, ai inviat ?
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:22
Se maritara formele la posta,
Primarul, popa, fura delegati.
De ce atunci mai divortati, ca costa,
Si lumea va inghite disperati,

Mai bine fara acte, cu iubire,
Satui sa fim de-al dragostei amor,
Sa nu platim in van despagubire,
Sa creasca-n schimb rotunda punga lor,

Sa ne iubim nebuni de disperare,
In primavara risipiti prin ploi,
Pe-aceeasi ratacind in noi carare,
Pe care mergem vesnic amandoi.
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:29
ilsi, io nu ma pricep la evaluari din astea, da' incerc...

analizam per bucata sau cumulat?

nu dadeaaa!!!
garbo_C
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:29
ioi, vanghi...m-ai atins la corason

vino sa te pup
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:31
La multi ani "Ioano" (vanghelis)!
panty_C
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:33
Hartiile nu fac decat sa acopere cu discretie propriile noastre minciuni sentimentale.Oare nu suntem aceeasi si imbracati si goi?Nu am venit pe lume dezbracati si cu pumnii nostri mici stransi, pentru ca am stiut ca vom lupta din greu cu viata?Hartia poate sa ne fie scut, dar in acelasi timp, si lantul care sa ne tina prizonieri pe viata.
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:37
La multi ani, Ioane! Simtii o oaresce aluzie pe-acolo, prin poem? Cu acte sau fara? Cu acte, biensur!
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:38
Sarut mainile panterutz.Si tie iti doresc numai fericire.
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:38
Ilsi, legal si corect este asa cum spui tu.Dar uneori inima alege alte cai, dincolo de inscrisuri.
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:40
De la: Celleste, la data 2010-01-07 19:29:42ilsi, io nu ma pricep la evaluari din astea, da' incerc...

analizam per bucata sau cumulat?

nu dadeaaa!!!


mai, tu esti un pic invidioasa, bag sama
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:42
aham...

io zic sa-i analizam en details
Anouk
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:44
na, ca m-ai prins!

garbo_C
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:45
De la: joyz93, la data 2010-01-06 19:23:56Buna! MA cheama ioana si am 16 ani! aseara (5.01.2010)m-am despartit de prietenul meu,cu care eram de aproape 2 luni si la care tineam foarte mult(chiar daca e prea devreme sa tin la o persoana).Ne-am despartit deoarece el se comporta sictirit cu mine,prietene mea cea mai buna mi-a spus ca umbla cu inca o fata(si asta chiar ma durut),si multe aslte faze pe care le facea.intr-n final aseara(ca numia suportam situatia asta)mi-am luat inima in dinti si i-am spus,si am cazut de comun acord sa ramanenm prietenib buni(ne comportam totusi ca niste oameni cilivizati),dar mie inca imi mai place de el si sunt foarte suparata si as vrea niste sfaturi cum sa-mi treaca supararea,nioste melodii care va plac si ajuta in asemenea situatii va rog mult dati-va si voi cu parerea!!!
Pai daca,baiatul nu este serios si umbla cu mai multe fete deddata.Nu are rost sa te mai gandesti la el..Cautati un baiat cuminte,linistit si serios
omulsincer
Postat pe 7 Ianuarie 2010 20:56
uite aici o melodie...clasica.
http://www.youtube.com/watch?v=ByuyP1PNqKQ
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:00
ce dragut primele prieteneniii vreau si eu desi am numai 18 ani dar atunci era totul diferit ce emotiii aveam cand il intalneam ce frumos cate planuri insa au disparut si o sa vezi si tu ca o sa apara alti baieti unii din ei o sa stie sa te si respcte incearca sa nu aci compromisuri prea multe inca de pe acum ii varsta in care poti gresi usor in care baietii incearca sa profite de slabiciunile noastre asa ca gandeste calumea nu se termina aici iar daca nu ii langa tine inseamna ca nu te-a meritat ba mai mult te-a si inselat cautati un alt baiat la care sa te gandesti sau umpleti timul cu alceva. sper ca sfaturile mele sa-ti fie de folos bafta in uitarea trecutului :P
izulet
Postat pe 8 Ianuarie 2010 15:53
De la: buna01, la data 2010-01-07 20:56:40
De la: joyz93, la data 2010-01-06 19:23:56Buna! MA cheama ioana si am 16 ani! aseara (5.01.2010)m-am despartit de prietenul meu,cu care eram de aproape 2 luni si la care tineam foarte mult(chiar daca e prea devreme sa tin la o persoana).Ne-am despartit deoarece el se comporta sictirit cu mine,prietene mea cea mai buna mi-a spus ca umbla cu inca o fata(si asta chiar ma durut),si multe aslte faze pe care le facea.intr-n final aseara(ca numia suportam situatia asta)mi-am luat inima in dinti si i-am spus,si am cazut de comun acord sa ramanenm prietenib buni(ne comportam totusi ca niste oameni cilivizati),dar mie inca imi mai place de el si sunt foarte suparata si as vrea niste sfaturi cum sa-mi treaca supararea,nioste melodii care va plac si ajuta in asemenea situatii va rog mult dati-va si voi cu parerea!!!
Pai daca,baiatul nu este serios si umbla cu mai multe fete deddata.Nu are rost sa te mai gandesti la el..Cautati un baiat cuminte,linistit si serios




>:D:D<
joyz93
Postat pe 10 Ianuarie 2010 20:19
De la: izulet, la data 2010-01-08 15:53:20ce dragut primele prieteneniii vreau si eu desi am numai 18 ani dar atunci era totul diferit ce emotiii aveam cand il intalneam ce frumos cate planuri insa au disparut si o sa vezi si tu ca o sa apara alti baieti unii din ei o sa stie sa te si respcte incearca sa nu faci compromisuri prea multe inca de pe acum ii varsta in care poti gresi usor in care baietii incearca sa profite de slabiciunile noastre asa ca gandeste calumea nu se termina aici iar daca nu ii langa tine inseamna ca nu te-a meritat ba mai mult te-a si inselat cautati un alt baiat la care sa te gandesti sau umpleti timul cu alceva. sper ca sfaturile mele sa-ti fie de folos bafta in uitarea trecutului :P



mersi de sfaturi,chiara veam nevoie de cineva cu varsta apropiata de a mea sa ma sfatuiasca,toate surorile mele au varsta de la 20 de ani in sus,si nu pot vorbi cu ele sau cu mama ce se intampla cu mine,caci na dupa aia comenteaza si m-am saturat sa se comenteze pe seama mea
joyz93
Postat pe 10 Ianuarie 2010 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Test de compatibilitate,dragoste si sex,realizat de FREUD MARX ANGELS & LUNG 26 De la: pantera_neagra 31 August 2011 02:34
sunt o prietena rea? 15 De la: garbo_1399 1 Noiembrie 2012 02:09
Eu mi-am rezolvat problemele aflati si voi daca sunteti interesati... 53 De la: pushika 15 Septembrie 2014 21:32
DEMISIE - asta vreau azi, sa demisionez 38 De la: cristina322 13 August 2010 16:24
distractie,prietenie 4 De la: fleur_de_lis 13 Septembrie 2009 20:48
Setari Cookie-uri