| de ce un barbat se ofera sa te conduca acasa mereu ,din politete sa ptr ca este ceva mai mult ,mai ales ca uneori ne asteptam ca apoi sa ma conduca acasa.poate fi vorba doar de colegialitate si atat?ce credeti?multumesc | ||
|
garbo262855 Postat pe 6 Februarie 2012 20:13 |
||
|---|---|---|
|
da'la tine despre ce este vorba? De colegialitate si atit?
|
||
|
quasaria Postat pe 6 Februarie 2012 20:52 |
||
|
eeee nah... acu' vrei sa zica tot...:P :)) |
||
|
|
||
|
eu_geminy Postat pe 6 Februarie 2012 21:07 |
||
ma gindesc cit de puternica ar trebui sa fie colegialitatea aia incit sa o preocupe cit sa intrebe pe Garbo de ea.... N-am auzit pe careva sa nu doarma noaptea ca are buni colegi. |
||
|
quasaria Postat pe 6 Februarie 2012 21:34 |
||
| hehe, Q, nu poata sa doarma daca vrea sa depaseasca statutul de `colega si atat`! :)) | ||
|
esme Postat pe 6 Februarie 2012 22:12 |
||
|
poate chiar sunt buni, Q... buni rau...:P :))) |
||
|
eu_geminy Postat pe 6 Februarie 2012 22:16 |
||
|
garbo 855, data viitoare cand te conduce acasa invita-l la o cafea. Apoi vezi tu daca e colegialitate sau mai mult. fetelor, Ge :) .. or fi si ei mai timizi asa. si iau pas cu pas, cum era odata. |
||
|
cri_cat Postat pe 6 Februarie 2012 22:18 |
||
Sigur,dar sigur...din ...politete!!
|
||
|
elisabeta_boia Postat pe 6 Februarie 2012 23:37 |
||
sint chiar asa de buni?? Sa imi vind carutza? ca na... pe mine cum sa ma conduca fotomodelu' , sa alerge dupa masina?! Sau, ma rog... il inhamam inaintea masinii... sa o traga prin zapada, nu mai consum benzina.
|
||
|
quasaria Postat pe 6 Februarie 2012 23:38 |
||
De la: cri_cat, la data 2012-02-06 22:18:37garbo 855, data viitoare cand te conduce acasa invita-l la o cafea. Apoi vezi tu daca e colegialitate sau mai mult. poate-s mai domoli, mey cri... dar si cand se pun pe treaba...:)))) |
||
|
eu_geminy Postat pe 6 Februarie 2012 23:40 |
||
sunteti tralala... se duce sa ii care ghiozdanul...e un coleg ( prea ) bine crescut cri, si apoi " sa se urce ea pe el" sa planga ma-sa ( lui )... tz, tz, tz..... ma faceti sa va desenez
|
||
|
dor72_ Postat pe 7 Februarie 2012 16:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| retragerea prieteniei! | 202 | De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:29 |
| Ingerii lui Daniel | 1 | De la: Saxon 21 Noiembrie 2010 10:38 |
| te simti singur.. /.a...???? | 68 | De la: Tiberius 24 Iulie 2014 19:20 |
|
|
||
| Votati albastreaua | 7 | De la: ameno 21 August 2010 11:18 |
| garbo_3060 | 5 | De la: ristea26 24 August 2012 20:03 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună