Virgina la 21 de ani !!!!

Mi-e foarte greu sa ma apropii de un barbat....am avut niste "relatii" de genul "daca nu te culci cu mine acum , te parasesc" ... am preferat sa-l parasesc .... nu pot avea nicio relatie cu un om pe care nu-l simpatizez , nu-l plac si pe care nu-l cunosc indeajuns de bine.....in fine , am avut deceptii si poate asta e motivul pt care sunt mai reticenta . voi ce parere aveti ? ce ma sfatuiti sa fac ? mentionez ca simt nevoia sa ma stiu iubita , asta mi-ar si spori increderea in mine...in plus...am varsta la care alte femei au si copii....
analia
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:08
cand va fi momentul ti se va intampla...si eu tot la 21 ani am avut prima relatie sexuala cu cineva pe care il cunoscusem de 2 luni si pe care l am dispretuit la inceput....desi am avut mai multe relatii cu nici un partener nu m am culcat desi la momentul respectiv de fiecare am fost atrasa...dar simteam ca nu e momentul..iar cu respectivul ...cu care sunt si acum din februarie...desi nu l am suportat la inceput..ba mai mult..il uram.daca era in acelasi loc cu mine plecam eu...totusi am simtit mai tarziu ca parca el este.....a fost ceva rapid si intens...desi imi doream sa fac chestia asta cu cineva pe care il cunosc foarte bine...insa a fost bine dovada ca inca suntem impreuna ...desi e mai mare cu 8 ani..eu vedeam foarte mult defectele celor de langa mine..si cred ca asta nu e foarte bine...oricum fa chestia asta astfel incat sa nu regreti mai tarziu...
daria86
Postat pe 6 Decembrie 2008 22:25
stii.....eu is virgin la 19 ani....si vorba aia is baiat....dar nu mi-e rushine delok sa recunosc asta....toti baietii rad de mn....dar eu intotdeauna am spus knd va sosi momentul....si tu ca si mn cred ca ai in gand sa iti incepi viatza sexuala cu cnv in care sa ai incredere....si sa fie ceva special....cel putin asta am eu in gand chiar dak altii rad de mn...nu ma doare capul.....si tu...trebuie sa-ti gasesti pe cnv in care sa ai incredere sa faci pasul asta....care te va astepta pana knd vei fi pregatita....
Alecsx
Postat pe 7 Decembrie 2008 00:32
intr-adevar , imi doresc sa fie cu cineva in care sa am incredere si la care sa tin foarte mult...altfel nu as putea nici sa ma apropii de el...problema nu e ca imi e rusine ca sunt virgina ci ca am inceput sa ma simt foarte singura si am nevoie de cineva care sa ma iubeasca pur si simplu....
analia
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:07
stii.....acel cnv va trebui ori sa-l gasesti tu....ori sa il astepti sa vina de la sine....prima oara eu mi-am dorit ca prima oara sa o fac tot cu o virgina.....dar....mi-am dat seama ca asha ceva nu se va putea niciodata....ca din cate am inteles o fata virgina vrea pe cnv experimentat.....poate asha este...si tocmai de aia nu mai visez cu ochii deschisi....nu-ti va griji ca acel cnv va veni odata si odata....nu trebuie sa-ti faci griji de asta.....
Alecsx
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie foarte incurcata. Va rog, dati-mi un sfat! 80 De la: garbo_394900 4 Februarie 2014 08:40
Femeia- gemeni, Barbatul- capricorn...? 1 De la: Paulici82 5 August 2009 12:19
ce mai gatiti astazi??? 4 De la: SAL 27 Ianuarie 2012 14:59
Ce faci cand fostele sunt ......in prezent ...prietene? 150 De la: liaiedera 21 Aprilie 2010 10:17
Si e si gravida 3 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:34
Setari Cookie-uri