relati cu barbati insurati.......interesant...(cred:)

eu la astea le doresc un singur lucru....sa ajunga neveste(inselate de aia)
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:10
Oricum sunt foarte pune pentru care dobitocul chiar divorteaza si le iau pe ele de nevasta. Si-o iau singure de la viata.
Doara
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:12
Draga domnisoara (cea care a propus subiectul)...tatal meu face exact ce face amantul tau,sau ma rog iubitul tau ... si te asigur ca totul e doar o joaca pentru el.Se foloseste de tine pentru ca esti tanara si frumoasa si mai ales....dornica.Barbatii,in general cauta femei mai tinere decat ei pentru a incerca sa le controleze,iar tu,avand doar 19 anisori...ii inspiri naivitate si stie ca poate sa te duca de nas.La varsta ta,am avut si eu o "relatie" de doua saptamani cu un barbat casatorit,insa crede-ma ca nu a dus la nici un rezultat.Mai bine desparte-te de barbatul acela inainte sa fie prea tarziu,sa nu fii si tu cumva o victima a lui.Probabil nu esti prima cu care isi inseala sotia.SI GANDESTE-TE: DACA TE CASATORESTI CU EL,CE TE FACE SA CREZI CA NU ITI VA FACE SI TIE CEEA CE II FACE ACUM SOTIEI SALE??? .Numai bine!
doruka2006
Postat pe 23 Ianuarie 2010 20:49
Sa nu exageram. E clar ca mary ko nu e nici mary nici nu are chiar 19 si nici el chiar 3x. Si nici sa iubesti nu e pacat. DAR atentie pe cine iubesti. Intrebi cu ce esti vinovata ca il iubesti? Ar fi trebuit nici sa nu iti treaca prin cap sa incepi o relatie cu el chiar daca il admirai. de ce nu ai asteptat sa se desparta din motivele lor si abia apoi sa iti manifesti dragostea. avand o relatie extraconjugala sigur ca nu e multumit de o mie de lucruri acasa. te-ai gandit ca tu poti influenta radikal decizia lui? ea e mai batrana cu 2 ani. ce importanta are aberatia asta in situatia ta? el cati ani are fata de tine? dar tu? cati ani ai ? dar sa nu judecam o iubire sincera. poate ca va iubiti si poate ca el a gresit in privinta ei iar tu i-ai deschis ochii. dar peste cativa ani, daca vei fi casatorita cu el, nu ai sa te culci cu frica ca vei ajunge in locul ei? sau mai rau. ea in locul tau. noapte buna si un vis frumos
fericitafoc
Postat pe 10 Februarie 2010 23:48
nu stiu de ce am citit "masculalfa" si am avut asa o crispare... Nu de altceva, da'alpha e femela in majoritatea haitelor.

Faza cu "mai batrina cu doi ani"e aproape un compliment: daca asta e tot ce a putut sa spuna rau despre nevasta propovaduitului... si jignirea suprema.
Oricum, fatuca o sa creasca intr-o buna zi si la 30 de ani o sa se simta mult mai femeie ca la 20, asa ca n-are sens discutia acum. Intotdeauna "batrin"inseamna 10-15 ani in plus fata de virsta pe care o ai... Eu pe la 14 ani imi faceam calculul ca in anul 2000 o sa am 24 - si ma vedeam cu un fund cit casa si sapte copii atirnati de mine precis..
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:12
singurul barbat insurat cu care vreau sa am o relatie e iubi al meu, dupa ce ne casatorim...insurat cu mine adica...cu el pot sa-l insel?!
sora_ilsi
Postat pe 11 Februarie 2010 01:18
nu...! Ca e insurat!
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:22
aham

o data in viata imi doresc si eu sa insel, sa vad cum e, si nici cu sotul nu se poate...
sora_ilsi
Postat pe 11 Februarie 2010 01:28
Nu se poate! Toata lumea spune sa nu te incurci cu unul insurat... nu se specifica insurat cu cine. SA NU FIE INSURAT. Daaaaa????
Deci sa faci bine sa nu te incurci! S-a insurat...gata! Pas!
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:32
sora_ilsi
Postat pe 11 Februarie 2010 01:34
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:36
si cand ne gandim ca astia insuratii/cuplatii( nu hartia e baza) sunt cei mai ,,doriti" de unele...de ce oare?? tentatia ,,fructului oprit"...?!
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 01:38
hai mai k si cu tipele'i la fel...
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:39
demonstrezi concurentei.... N-ai vazut-o pe coana aia? El ca el, da'concurenta?!?!
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:40
ami, hai sa [pun si io o[ntrebare...ce pot eu oare sa fac unei nebune care canta la ora asta deasupra mea??
de nu pot s adorm?? aveti idee?parca e zi cu tampiti astazi
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:43
mda...,,strasnica mentalitate" ii era frica ca il papa ,,cotoroantzele si cotogarlele"..( exact ca aia de la Vacanta Mare)
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 01:43
fleur, n-o fi fosta mea soacra?
Mai si bubuie ceva?
Ca aia si dansa.... pe la ore din astea.
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:45
De la: fleurdelis, la data 2010-02-11 01:43:37ami, hai sa [pun si io o[ntrebare...ce pot eu oare sa fac unei nebune care canta la ora asta deasupra mea??
de nu pot s adorm?? aveti idee?parca e zi cu tampiti astazi



la mine e una care umbla numai cu papuci de casa cu tocuri pe gresie...deja stau cu casti si ascult muzica si cand nu ar trebui sa o fac N-o mai suport .
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 01:45
imda! deci nesimtirea romaneasca...se'ntelege!
eu n'am casti!
dar am tocit un maner de umbrela batand in tavan,....fara sa rez nimic fireste!
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:47
De la: quasaria, la data 2010-02-11 01:45:32fleur, n-o fi fosta mea soacra?
Mai si bubuie ceva?
Ca aia si dansa.... pe la ore din astea.


bai tu nu ma speriaa! ba da bubuiee...am zis ca isi aranjeaza carti, de le tranteste asaa
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:48
fleur, pe mine ma apuca pofta sa cant la pian pe la unu noaptea, cand eram la liceu...da' stau la casa...
sora_ilsi
Postat pe 11 Februarie 2010 01:50
da pe mine nu ma apuca pofta de nimiiic....decat ca vreau sa inkei ziua asta odataaaaaaaaaa....k nu se mai sfarseste!
ilsii...am o vorba cu tine-n privat....caci nu merge messul...
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 01:51
ei bine fleur, cred ca ai ghinionul sa fii vecina cu soacra-mea, pardon, fosta soacra... O inspira luna la vocale de soprana... si gratie de lebada (exceptind greutatea care e de strut).
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:56
ok, fleur
sora_ilsi
Postat pe 11 Februarie 2010 01:56
Q
bine, para sa fie oricum o dementa...tinerica, da'n fine mai! sa stric eu umbrela si ea nimiiic
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 02:00
vise de maica mama :)bafta cu amantu tau si succes
nimikkk
Postat pe 11 Februarie 2010 02:31
De la: eladaela, la data 2009-12-12 20:27:37daca o duci la locul de dat cu capul poate o si ajuti....
Esti atat de sigura ca sta la masa,mai convingete!
ramoclau
Postat pe 11 Februarie 2010 02:59
MARI_KO......Nu esti doar naiva...esti pe deasupra si o scorpie care strica casa omului si nu fii tu atat de sigura ca daca nevasta-sa este mai mare cu 2ani decat el si decat tine cu vreo 14 ani sa nu ai sur[riza sa fie mai frumoasa decat tine.Sigur cand doarme cu ea in pat nu vb despre tine,fac DRAGOSTE.
ramoclau
Postat pe 11 Februarie 2010 03:07
BRAVO!Sa te dispere ca asta meriti......asta iti va fii doar inceputul daca nu iti vei vedea de viata ta.Tu vei fii singura care va suferi......caci pe el il va durea undeva de suferinta ta....vei fii doar o fufa cu care se distreaza
ramoclau
Postat pe 11 Februarie 2010 03:11
De la: mary_ko, la data 2009-12-12 20:13:48Am si eu nevoie de un sfat din partea voastra. Am 19 ani si de 8 luni am o relatie cu un tip casatorit care are 32 de ani. vreau sa spun k avem o relatie deosebita si il iubesc enorm de mult si sunt sigura ca si el ma iubeste la fel de mult. Relatia noastra este pe ascuns nu stie absolut nimeni despre asta. Avem de gand sa mai tinem asta un secret pana reuseste sa divorteze de sotia lui si pana imi termin eu liceul si p urma avem de gand sa plecam in alta tara. el insista sa imi fac si o facultate insa nu stiu mi-e frica ca distanta dintre noi sa nu raceasca relatia noastra. si imi e tare frica de aseenea de cand vor afla ai mei adevarul, stiu k nu o sa fie de acord nici in ruptul capului, si o sa incerce sa impiedice asta, dar nu am ce sa fac, odata si o data tot o sa accepte. voi e spune-ti? va rog spune-ti-mi o parare sincer despre relatia asta. Simteam nevoia sa spun asta cuiva. Eu chiar il iubesc enorm de mult, dar nimeni nu o sa ma inteleaga vreodata, ce vina am ca m-am indragostit de un tip casatorit?
LASA-L IN PACE
ramoclau
Postat pe 11 Februarie 2010 03:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la ora asta incep sa se deschisa barurile 9 De la: tutankhamon 27 August 2009 00:46
SIMPLU 6 De la: mia79x 22 Mai 2009 13:46
Paradoxu' Pandorei 31 De la: charmelen 4 Aprilie 2013 14:54
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
Barbatul...fiintza cea mai nefericita? 129 De la: charmelen 11 Octombrie 2014 05:53
Setari Cookie-uri