relati cu barbati insurati.......interesant...(cred:)

pai, keshti deastea, ce sa faci? tu crezi ca ,de nu vrea sa se afiseze cu tine, da vreun ban pe relatia voastra?
si_totusi
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:12
de ce.. daca nu i insurat ,nu vrea sa se afiseje cu tine?????nu te ai gindit la asta?????
nazirra
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:15
Eu zic ca nu vrea sa se afiseze cu tine ca sa nu se compromita. Vrea si cu slanina-n pod si cu botul uns.
Doara
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:31
termina dorulet!!!!!!o iubeste mult !!!ca pe o comoara....si o ascun de!!!!!
nazirra
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:33
Ce daca isi inmoaie si el botul odata?
Doara
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:35
eiii prima data nu se pune!!!! a doua oara....ii de ncercat!!!!a treia oara ii de placut!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:36
Si dupa, merge ca unsa.
Doara
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:39
vre o doua luni!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:41
ce ma ce, ce nu eeee?? ioii doamneee!
fleurdelis
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:44
vai de lume
rodi_rdln
Postat pe 16 Decembrie 2009 20:01
Mai viruse....chiar esti prost!
numele au sa fie al ,,....." nu pronunt numele....

Si nu sunt Kamavao, sunt kamav_tut, dar nu mi/as dori sa pronunt asa ceva in fata ta sau pentru tine
kamav_tut
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:03
bre kamoavo, tu ai auzit de cazul vocativ din limba romana?
sau tu nu stii decat de dacto bules farba?
si de coada de shoshoi...
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:09
Mai prost ca tine, nu am auzit!
Uite si cazul vocativ.
:sml-aim4!
kamav_tut
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:16
dragutza, ia un sfat de aici, asta e gratis pentru tine, ca esti tare defavorizata de natura:
cand mi te adresezi, nu te mai uita in oglinda, ca uite ce cuvinte frumoase iti inspira mutritza aia a ta
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:18
trai/v/ar copilasii,de unde rasariti,mamica?
elodia
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:18
kamoavo, sa mori tu!!!

e si mai vocativ!
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:20
De la: alexandra_romyna, la data 2009-12-16 18:58:16 el ar vrea sa avem o relatie dar sa nu stie nimeni si faza e ca eu nu prea pot sa`l tin ascuns, vreau sa iesim impreuna si kesti deaste..ce sa fac..?


pai nu stiu... nu mai bine iti iei un caine, daca vrei sa il duci la expozitie?

Iar el sa isi ia o gonflabila si sa o ascunda sub pat.
Nu inteleg problema asta extrem de importanta daca "sa stie altii sau sa nu stie altii".
WTF ii pasa de ALTII? N-ar trebui sa vedeti intai cum va intelegeti si daca va intelegeti voi doi, ca ailalti sint adiacenti, oricum?!
quasaria
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:21
elodio, ce-ai cu ea mami? tocmai a iesit de sub coviltir, ce pretentii ai de la ea? se uita intr-un ciob de oglinda cat e de mandra si iote ce i-a fatat mestecatoarea
de acolo si pana la taste nu a fost decat un pas. probabil se trage din neamul laptoparilor, ca rudarii nu vorbesc asa
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:23
Tuth, e grele mami sa explici fineturi din astea cuiva care nu are in vocabular decat "mishto", "puriu", "piranda" si "ciordeala"
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:24
EIi na,
daca m-ai vedea nu ai mai spune nimic, ti-ar cadea si plombele din gura.Auzi cine vorbeste de nume...VIRUS(de care, HIV, hepatita C, AH1N1)etc
cine mai comenteaza...Elodia
Tutancamon...si tu te crezi rege, zeu!?
Ce Dumnezeu, treziti-va la realitate!
Na, asta da vocativ.

kamav_tut
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:27
kamoavo...n-o mai da in texte inedite pe aici...ia mai citeste inca o data numele celui la care te-ai referit....este ca e VIVUS si nu viRus???? este ca ai tras prea multa votca in seara asta si te-a dat gata??? nici tastele nu le mai vezi....

si bravo...ai descoperit si tu un caz al limbii romane... le stii pe celelalte????
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 01:00
bre kamoavo,
ceea ce tu crezi ca e vocativ, e cu totul altceva
Cazurile substantivului sunt o mancare de peshte si modurile verbelor sunt cu totul alte pirande, bre
Ce-ai zis matale e doar modul imperativ al verbului... Ar fi putut fi si un vocativ colea, daca ziceai un "Dumnezeule, ca tare prostutza m-a facut mama! Si un pic oarba pe deasupra!"
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 16:07
tu ce zici?
kamav_tut
Postat pe 19 Decembrie 2009 00:34
De la: ready_vivus, la data 2009-12-18 16:07:03bre kamoavo,
ceea ce tu crezi ca e vocativ, e cu totul altceva
Cazurile substantivului sunt o mancare de peshte si modurile verbelor sunt cu totul alte pirande, bre
Ce-ai zis matale e doar modul imperativ al verbului... Ar fi putut fi si un vocativ colea, daca ziceai un "Dumnezeule, ca tare prostutza m-a facut mama! Si un pic oarba pe deasupra!"


Mai Viruse, nici tu nu le ai cu limba romana. Corect ar fi sa re exprimi astfel ,,ar putea fi si un vocativ colea...."
Invata intai tu, si apoi pe altii.
Pute de la o posta a limba romana stricata pe forum.
kamav_tut
Postat pe 19 Decembrie 2009 00:40
iote ca a aparut si zana lingvista
mai invata mamicule, mai invata...
si pune accent pe timpurile perfecte, mai ales la modul conditional-optativ, da?
dupa aceea poate iti voi mai face onoarea sa iti mai raspund.
ready_vivus
Postat pe 19 Decembrie 2009 00:43
Inca una!!!!,parca nu aveam destule,pe aici,chiar imi vine sa cred,ca este un virus,pe Garbo
scrichy
Postat pe 19 Decembrie 2009 03:45
buna mary ko, am citit despre pb ta, si eu trec prin aceeasi situatie , cu mici diferente, ma rog, tot aceeasi marie dar cu alta palarie.

imi permit sa-ti ofer sfatul meu, stiu ca esti satula de ele, asa sunt si eu. imi pare rau doar ca multa lume condamna fara sa se puna un pic in locul nostru, sau daca sunt mame de fete sa nu condamne, sa zica doamne fereste!

nu pot sa-mi dau seama f bine cum e intre voi, din ce zici tu, insa asculta-ma: NU O LASA!!! nu o va lasa niciodata, kiar daca are greturi , e naspa si mai cum e ea! kiar daca nu-i leaga iubirea , ii leaga cu totul alte lucruri muuuult mai importante!

concluzia, daca de fel esti mai puternica decat mine sau decat multe alte femei in sit noastra,lasa-l pana nu-ti fura cei mai frumosi ani din viata!
daca nu, si inclin sa cred ca departe de tine puterea sa-l lasi, treb sa acceptam situatia! macar incearca sa profiti intr-un fel sau altul de pe urma lui sau a relatiei, stiu ca suna urat , dar mai tz o sa zici, ``ba, dar macar daca aveam vrun avantaj de la el``...........
cocacola31
Postat pe 23 Decembrie 2009 01:57
Nu te condamn eu sunt intr-o situatie identica si iti spun un singur lucru ,,timpul le rezolva pe toate''
clau2005
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:57
uite c-ai gasit si raspunsuri
ia de citeste,ai lectura ptr toata ziua
concluzia e aceeasi.....va meritati soarta,statutul de surogat(sau mai pe romaneste spus a cincea roata la caruta,manta de vreme rea)
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:02
Pana devin si ele mai "rulate". Dupa aia se plictisesc si de ele si o sa "iubeasca foarte mult" pe alta.
Doara
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul divortat.....se merita ? 111 De la: garbo025622 1 Octombrie 2009 18:34
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130 De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
Indragostita de chirurg...cat poate fii de rau? 38 De la: LadyLove 16 August 2015 16:17
SA CRED CA VA MERGE??? 22 De la: CocoGeorgiana 3 Noiembrie 2009 23:17
Cum poti iubi din nou?Ca prima data? 106 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:24
Setari Cookie-uri