ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Jucarii sexuale

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Foloseste cineva? Mi-am luat de pe www.sexspot.ro 2 masturbatoare de la FleshLight. Unul clona dupa pasarica lui Kat Young si unul dupa a lui Sandee Westgate. Vreau sa va spun ca aproape ca nu-mi mai doresc sa mai fac sex cu prietena mea. SUNT EXTRAORDINARE. Intrebare....... a mai "patit" cineva asa ceva? Astept pareri!!!!!!
  citeaza   raspunde

mi-eeeeeeeeeeee rauuuuuuuuuuuuuuuuuu
  citeaza   raspunde

tata....boala grea...cere urgent sfatul unui psiholog daca te satisface o bucata de silicon in loc de o femeie calda si fierbinte...
  citeaza   raspunde

in loc de o privire...de o atingere...
da ma rog eu cred k e cioaca
  citeaza   raspunde

tati...chiar asiaaa la ce mai ai nevoie de prietena????joaca te acolo singurel cu jucarele tale!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,AH,HA,AHA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,AH,AHA,H!!!!!
  citeaza   raspunde

HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA
De ce ar trebui sa-l consideram bolnav......poate suntem noi...HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HAH,AAAA,HAH,AHAAAA,HAH,A,HAH,AH,BINEEEEE
MAAAAAH!
  citeaza   raspunde

aha...
  citeaza   raspunde

fetele, voi stiti cine e alea de vorbeste domnu??
or fi vedete si io nu stiu
  citeaza   raspunde

De la: zambila, la data 2009-10-12 13:51:51

fetele, voi stiti cine e alea de vorbeste domnu??
or fi vedete si io nu stiu
eu nu stiu ,,,ca nu sunt jucarie
  citeaza   raspunde

mai, pck

fericire si acordeon pa capul lui matale . dar, ai grija domle ! sa nu ramana alea insarcinate ca ai pus-o. vipurile vor pensie alimentara gheboasa. iti vinzi si sosetele ca sa te descurci

nu puteai si tu sa alegi, doua sau trei amarestene cu mai putine ifose?
  citeaza   raspunde

oare ce-i spune fetii?? ca o iubeste platonic ??
  citeaza   raspunde

de asta omul e indragostit lulea. poate sa-i toarne ce baliverne-i vin in minte. aia nu-l contrazice

da, a fost zgarcit. nu a luat toata papusa gonflabila ci, numai o bucatica. de ! criza economica.

asa ca, n-are cui sa-i faca declaratii
  citeaza   raspunde

E drept ca poate fi cioaca....da uite ca ne-a angrenat...hahaha!
  citeaza   raspunde

AAAh!
Am uitat o chestie elementara...buna ziua/neata/seara tuturor!

Hahahahahahahhahahahahahaha!inca ma face sa rad "domnul acesta"
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-10-12 14:19:10de asta omul e indragostit lulea. poate sa-i toarne ce baliverne-i vin in minte. aia nu-l contrazice

da, a fost zgarcit. nu a luat toata papusa gonflabila ci, numai o bucatica. de ! criza economica.

asa ca, n-are cui sa-i faca declaratii

da torhusico o luat la gramaj...numa ce l interesa pe uoam....telegi????trebe accesori...pai pen ce?????
  citeaza   raspunde

De la: fleur_de_lis, la data 2009-10-12 13:37:41 mi-eeeeeeeeeeee rauuuuuuuuuuuuuuuuuu
pai de ce iti este draga rau, de acu incepe ce e mai frumos
  citeaza   raspunde

aaaaaaaaaaaa fetele cred ca asta e ala cu penisul mic care nu a satisfacut-o pe allexandra ioi tulai doamne, iama doamneeeeeeeeee strangemi neamu
  citeaza   raspunde

De la: pck, la data 2009-10-12 13:35:07Foloseste cineva? Mi-am luat de pe www.sexspot.ro 2 masturbatoare de la FleshLight. Unul clona dupa pasarica lui Kat Young si unul dupa a lui Sandee Westgate. Vreau sa va spun ca aproape ca nu-mi mai doresc sa mai fac sex cu prietena mea. SUNT EXTRAORDINARE. Intrebare....... a mai "patit" cineva asa ceva? Astept pareri!!!!!!

Eu am o mica nelamurire...
De ce nu ti-ai luat si niste "guri",esti impotriva sexului oral?
  citeaza   raspunde

De la: yanyacharberet, la data 2009-10-12 14:30:02aaaaaaaaaaaa fetele cred ca asta e ala cu penisul mic care nu a satisfacut-o pe allexandra ioi tulai doamne, iama doamneeeeeeeeee strangemi neamu

esti criminala! parol;!
dar asaa....eu cred ca tu ai dreptate, el este
  citeaza   raspunde

Tot mai suchiate subiectele pe aici m-as baga si eu dar trebe sa plec la servici o sa urmaresc subiectul.
Plec la lucru razand .
Doamne mare e gradina ta.....
  citeaza   raspunde

pai se vede asa .....cu ochiul liber fleur
  citeaza   raspunde

Halatu,halatu,cat e halatu?
  citeaza   raspunde

De la: yanyacharberet, la data 2009-10-12 14:35:20pai se vede asa .....cu ochiul liber fleur

immmdap...da vezi, eu nu m=as fi gandit!
  citeaza   raspunde

De la: pck, la data 2009-10-12 13:35:07Foloseste cineva? Mi-am luat de pe www.sexspot.ro 2 masturbatoare de la FleshLight. Unul clona dupa pasarica lui Kat Young si unul dupa a lui Sandee Westgate. Vreau sa va spun ca aproape ca nu-mi mai doresc sa mai fac sex cu prietena mea. SUNT EXTRAORDINARE. Intrebare....... a mai "patit" cineva asa ceva? Astept pareri!!!!!!
nene nu te supara dar...asa din pura curiozitate.... penisul mata e mai mic de 5cm
  citeaza   raspunde

la socola e mai ieftin, ca vii cu el de acasa.lipsa de fonduri

la spitalul noua, cica e 10 lei. poti alege si culoarea. de! capitalisti
  citeaza   raspunde

iania, poate ieri, ca.azi pare sa sara de 15...
  citeaza   raspunde

deci curiozitatea imi da ghionturi in coaste nu ca mar interesa penisul lui deci nene cum este....grande.....sau...petite?
  citeaza   raspunde

mai da io tot sunt convinsa ca e cioaca nu se poaateeeeeeeee...asa ceva!
  citeaza   raspunde

De la: yanyacharberet, la data 2009-10-12 14:30:02aaaaaaaaaaaa fetele cred ca asta e ala cu penisul mic care nu a satisfacut-o pe allexandra ioi tulai doamne, iama doamneeeeeeeeee strangemi neamu
ASTA ATI RATATO FETELE
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: