o relatie cu unul dintre cei mai "vanati" barbati ar putea fi una de lunga durata?

nu stiu daca asta ar fi formularea potrivita dar as vrea sa stiu si parerea voastra...sunt confuza...acest barbat mi-a oferit cele mai frumoase momente din viata mea,dar multe femei i-au trecut prin pat pana acum...si acum nu stiu ce sa cred, se joaca cu mine sau ma iubeste?
ady69ela
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:33
el ce ti-a spus?
preciouss
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:35
nene pana si unul din asta se aseaza la casa lui odata...da asat nu-nseamna k e numai fericire pe nevasta aiaaa
fleurdelis
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:37
Ce treaba ai tu cu trecutul aluia?? ,, cate tipe i-au trecut prin pat" e irelevant... tu vezi ce ofera tipul in prezent si cat de stabil poate fi STRICT in legatura cu TINE; Presupunand ca s-a jucat din ce ai scris am inteles ca a fost un joc frumos, cu cele mai frumoase momente din viata ta..so ..o poti lua ca pe o experienta sau te poti implica daca si tipul vezi ca isi doreste ceva stabil cu tine, pe mine una nu m-ar interesa cu cine a fost omul..trecutul e trecut , tu traiesti in prezent . Succes!
reyya
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:39
te citez: "eu merg pe ideea ca:cine sta langa mine ma accepta asa cum sunt nu ma schimb pentru nimeni...cred ca nimeni nu se poate schimba, asa dupa mofturile partenerului...daca alegi o persoana o alegi pentru ceea ce e nu pentru ce ai vrea sa fie.Il iubesti pentru ceea ce e cu adevarat...:)"

poate ar trebui sa vezi cine e... si sa-l iei ca atare... nimeni nu-ti poate oferi raspunsul asta... si daca faci sondaj... o sa obtii doar o statistica... adik ceea ce fac 99,9% din...
snowflake
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:40
daca e cumva vreun Don Juan de profesie..asta e..ia-o ca pe o experienta cu momentele frumoase care au fost dar opreste-te strict la asta :-)
reyya
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:41
bre...io pot sa spun cu mana pe inima k de 2ani o viata mizerabila...k nu am pariat pe un baiat din asta....am mers pe principiul, to good to be light
si am pierduuuuuuuuuuuut!!!!!!!!!!!
deci sqa nu faceti ca mine
fleurdelis
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:44
cite persoane i-au trecut prin pat este irelevant dpdv "succes la femei". E relevant in ce priveste nesigurantza proprie. Si i-am mai spus cuiva... poate au fost atit de multe pentru ca nici una n-a mai vrut sa repete experientza?!

In rest...ce sa iti spun... eu am o relatie de nspe ani - e drept, cu sincope - cu cel mai vinat barbat pe care il cunosc. Dar intre ce pare si ce este cineva e uneori o diferenta mare. Si initial am mers tot pr principiul 2 good 2 b true. Tzeapa... In schimb am devenit eu aia mizerabila.
quasaria
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:48
acuma depinde de cine e vanat...daca e vanat de femei, sunt sigura ca le faci fata.....dar ce te faci daca e vanat de barbatii femeilor pe care le-a avut in pat pana la tine???
tutankhamon
Postat pe 6 Decembrie 2009 19:52
cum..ce te faci? Sari pe tunuri si il aperi...
quasaria
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:13
Errola Flynn(?!) a timpurilor noastre...
snowflake
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:29
bine din cate spune el ar vrea o relatie serioasa, isi doreste cel mai mult un copil.Pana la urma tre sa iau omul asa cum e! A avut o relatie cu o femeie mult mai in varsta decat el, care i-ar fi putut fi mama.. iar asta ma sperie intr-un fel..Poate asa a fost sa fie...
ady69ela
Postat pe 7 Decembrie 2009 15:19

daca chiar ar fi vanat de barbatii femeilor cu care a umblat, asta ar insemna ca tre sa angajez o firma de paza ca nu pot sa le fac fata la toti:))oricum m-am obijnuit cu ideea asta e viata...
ady69ela
Postat pe 7 Decembrie 2009 15:24
daca nu te iei dupa vorbe ci dupa fapte iti da-i seama mai repede daca te iubeste sau nu
Helen29
Postat pe 7 Decembrie 2009 15:27
si el ce mai zice....se mai lasa vanat?????...sau macar mai da semne de partide de vanatoare???
tutankhamon
Postat pe 7 Decembrie 2009 23:46
si eu aam avut o astfel de experienta ...sincer e greu sa-l faci sa se opreasca doar la tine..poate ii esti suficienta doar pt o perioaa..dupa se va intoarce la vechile lui obiceiuri cu toate k va afirma k pt el existi doar tu,unica,inchizatoare de escapade etc...poate k indeplinesti o parte din ceea ce i-ar placea sa aiba in permanenta langa el dar pt genul asta de barbati niciodata nu o sa se termine...din experienta iti spun...iar cel mai greu o sa fie cand vei afla k ai fost inselata cu una mai prejos k tn..poate fizic,poate intelectual etc...ai mare grija de inima ta...pt k doare si doare rau de tot..pupici!
oana4me
Postat pe 8 Decembrie 2009 12:07
da asta doare cel mai tare sa fi inselata cu una mai prejos decat tine...cel mai mare defect al meu e ca pun suflet repede intr-o relatie...iar cand sunt inselata, cad in depresie, nu mai am incredere in nimeni, parca toata lumea ar fi impotriva mea , ajung sa urasc pe toata lumea..inclusiv prietenii care incearca sa ma ajute... ...daca el asta alege e treaba lui, stiti si voi dragoste cu forta nu se poate:((
multumesc pentru sfaturi
ady69ela
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:05
doare sa fii inselata punct. nu exista criterii valide de apreciere pt mai "prejos" sau mai "presus" decat tine...
snowflake
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:53
ady69ela... nu trebuie sa cazi in depresie ca un papagal umbla cu nu stiu care, nu te merita , punct..nu are de ce sa-ti para rau, peste papagali poti da pretutindeni ,peste tipi klumea mai rar, insa trebuie sa stii sa selectezi cand intalnesti un tip , e doar chestie de optiune . Succes!
reyya
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:58
snow - ba da, exista. "Mai destept".
In situatia asta, recunosc, e mai presus.
quasaria
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:03
De la: ady69ela, la data 2009-12-06 19:33:57nu stiu daca asta ar fi formularea potrivita dar as vrea sa stiu si parerea voastra...sunt confuza...acest barbat mi-a oferit cele mai frumoase momente din viata mea,dar multe femei i-au trecut prin pat pana acum...si acum nu stiu ce sa cred, se joaca cu mine sau ma iubeste?
pai cauta si tu ii baiat serios...Nu te mai incurca cu gagicari...Ca lupul isi schimba,parul dar naravurile ba....
garbo027119
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:09
io-te ce sfat bun iti da irinuca.....din experienta ta, fata????...tu asa patisi???? si asa facushi???
tutankhamon
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:15
De la: tutankhamon, la data 2009-12-08 22:15:39io-te ce sfat bun iti da irinuca.....din experienta ta, fata????...tu asa patisi???? si asa facushi???
Pai da... am invatat din experientele mele si din experientele altora....Ce fac altii,eu nu fac
garbo027119
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:19
da, intelept te-ai mai facut, irinu.

si_totusi
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:30
De la: si_totusi, la data 2009-12-08 22:30:05da, intelept te-ai mai facut, irinu.

Si tu colegu
garbo027119
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:32
irinuuu...te-ai linistit tati???
tutankhamon
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:35
acu, stau si ma gandesc. irinu rade de ce-a priceput, de ce-si imagineaza ca a priceput sau de ce n-a priceput?
si_totusi
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:36
tutu...io as merge pe ideea ca rade de ce viseaza....ca mai devreme zicea ca-i e somn.....
tutankhamon
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:39
cam asa, tuth
si_totusi
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:44
da acuma s-o trezit brusc si o trecut la lupta.....in postari sa ne luptam sau in ciorapi sa ne mirosim????
tutankhamon
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nepotrivire de caracter si totusi impreuna de 28 ani 66 De la: quasaria 25 Noiembrie 2009 08:16
Monitoare de fertilitate 4 De la: garbo_5418 10 Septembrie 2012 22:58
nu stiu daca sa continui sau nu 53 De la: Alexxandra 14 Martie 2010 16:49
TUTUNUL... CUM SA RENUNTAM ??? 49 De la: jognysc 20 Mai 2010 15:34
penis mic 158 De la: garbo198382 24 Iulie 2018 11:20
Setari Cookie-uri