De ce ne iubim partenerii ?!

Buna tuturor in primul rand . E prima postare pe forum , sper sa ma primiti printre voi
Nu stiu cat de activ e forumul . Este insa foarte complex si m-a atras sa ma inscriu .


Am citit prin toate forumurile , site-urile si chaturile despre relatii problematice , certuri , despartiri-impacari , infidelitati , gelozii , neincredere ...etc..

Dar de cate ori ne oprim pt a ne gandi : De ce ne-am indragostit de el/ea ? De ce inca il iubim ? Ce are asa special ? Ce a facut pt noi si ce ne ofera zilnic ?


In relatia mea , lucrurile nu au mers dintotdeauna struna . La inceput chiar am intampinat obstacole . La mutarea impreuna m-am simtit al naibii de incomoda si ma sufocam cu el in casa .

Daaar , nu as putea renunta la el , pt ca nu as mai gasi altul la fel .
Ce m-a facut sa fiu cu el si ce face pt a ma vedea fericita ?! : TOT !


El e cel care ma trezeste dimineata , cu tava cu micul dejun la pat . (la inceput credeam ca visez)
E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele .
E omul care imi spune de 10 ori pe zi : Te iubesc . Si o spune asa frumos si sincer , incat nu poti spune in momentul ala : vorbele sunt egale cu 0 !
E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream .
E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana . E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat fara sa-i pese de nimeni si de nimic , nici de faptul ca in cazul in care nu am mai fi vreodata impreuna ar intampina neplaceri din cauza tatuajului .
E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos , care imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata .
Doar el doare cu pijamaua mea in pat cand eu sunt plecata si imi ingrijeste cu atata responsabilitate pisica desi nu se dadea in vant dupa pisici.
E cel care imi face de fiecare cand vin de la servici un masaj chiar daca el de fapt e mai obosit ca mine
E omul care imi lasa spatiu , stiind ca , dragostea moare daca o tii prea strans.
Prefera sa stea cu mine inainte sa iasa cu prietenii in oras sau sa se uite la formula 1.
E cel care nu misca nici o vaza dintr-o parte in alta fara sa ma intrebe daca mi-ar placea si mie
Vorbeste intotdeauna cu NOI , niciodata cu EU .



Stiu de ce-l iubesc si stiu de ce nu voi gasi altul la fel .



Voi de ce va iubiti partenerii ?
FuSion
Postat pe 21 Mai 2009 00:26
Ai fost mai mult decit limpede si te cred pe cuvint...acum ar trebui sa-l inviti si pe El sa ne spuna ce-i place la tine.Daca nu are timp,prins cu treburile casnice,fa-o tu...vazind ca nu-ti da voie sa faci vreun efort...
valentino
Postat pe 21 Mai 2009 00:49
valentino :

1. Nu stie romana
2. Am simtit o usoara sau nu chiar usoara , urma de misoginism
din partea ta.


Tipic romanului sa fie ?

Prefer sa nu trag concluzia asta
FuSion
Postat pe 21 Mai 2009 01:08
Mda, pot sa spun ca nu ma intereseaza de ce-si iubeste cineva partenerul/partenera si in nici un caz nu am sa spun cuiva de ce-l iubesc eu pe sotul meu.
E un topic fara cap si fara coada tipic romancelor maritate cu straini preferabil cu alta religie decit a lor.Spunind la toata lumea ce bine au "nimerit-o" ele de fapt se conving singure de asta.
Felicitari draguta, ne bucuram pentru tine!
Aemulus
Postat pe 21 Mai 2009 04:58
Nici pe departe nu a fost asta intentia mea . Am nimerit-o bine , da , recunosc , dar am avut parte si de relatii bolnave inainte si ma bucur ca am scapat de ele . Astfel pot face o diferenta si pot aprecia ce am acum .

Amaraciunea din ochii romancelor care stau cu misogini nu prea mi-o poate sterge nimeni din memorie si sunt pur si simplu stupefiata sa vad cum toate prietenele mele ii cer voie barbatului si sa iasa la o cafea .

Vroiam doar sa va fac sa va reamintiti de ce va iubiti sotii . Subiectul nu avea nici caracter de lauda din partea mea , nici alte substraturi ascunse .
Dar vad ca n-ai cu cine
FuSion
Postat pe 21 Mai 2009 12:42
Uite ce fetita: pe forumul asta sta lumea la taclale ca sa mai uite de criza economica, de soacra care si-a rupt piciorul de incalzirea globala...intelegi?
Deci cind mai apare cite cineva cu un topic gen :"una din doua femei au inselat" sau "nu vreau sa fac sex in trei" e atit de ...neinteresant ca ori e luat la mishto (ceea ce din plin merita dupa parerea mea) ori nu e bagat in seama.
Acuma spune si tu de ce crezi ca ar fi interesant pentru forumisti sa stie ca tu ai avut ghinion cu romanasii si ti-e bine cu streinul? Si de ce te-ar interesa pe tine sau pe oricine altcineva de ce madam P. iubeste pe tovarasul C.? Huh? Vezi tu asta un topic elevat din care cineva, macar o persoana sa invete ceva? Eu cred ca nu.
Aemulus
Postat pe 21 Mai 2009 23:36
Saru'mina Micabis,m-ai scutit de un efort...
valentino
Postat pe 22 Mai 2009 10:36
mai, da' rai mai sunteti...

adicatelea nu sunteti curiosi chiar deloc ?
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Mai 2009 19:50
Ba da , cum nu , doar ca vrem sa alegem singuri amanuntele interesante
blanca
Postat pe 22 Mai 2009 19:58
De ce ne iubim partenerii? Daca Dumnezeu nu ne da altceva mai bun...
Ioana007
Postat pe 22 Mai 2009 20:01
De la: Ioana007, la data 2009-05-22 20:01:24De ce ne iubim partenerii? Daca Dumnezeu nu ne da altceva mai bun...

...de facut...
valentino
Postat pe 23 Mai 2009 16:36
eu cred ca este cel ma frumos dar de la dumnezeu sa ne iubim parteneri dar cateodata cred ca mai si gresim cu iubirea si iubim p4e cine nu trebuie.DAR CRED CA ESTE CEL MAI FRUMOS LUCRU SA IUBESTI PE CINEVA SI CRED CA MERIT SA IUBESTI PE CINEVA EU IUBESC PE CINEVA DAR ESTE O IUBIRE LA DISTANTA ROMANIA-SPANIA ASTA ESTE IUBIREA MEA

Postat pe 28 Mai 2009 12:24
De fapt e chiar frumos ce spune fata asta. ( prima data nici nu am citit ...)
Din pacate frumosul pare a fi de domeniul fantasticului
blanca
Postat pe 28 Mai 2009 16:00
De la: garbo002462, la data 2009-05-28 12:24:57eu cred ca este cel ma frumos dar de la dumnezeu sa ne iubim parteneri dar cateodata cred ca mai si gresim cu iubirea si iubim p4e cine nu trebuie.DAR CRED CA ESTE CEL MAI FRUMOS LUCRU SA IUBESTI PE CINEVA SI CRED CA MERIT SA IUBESTI PE CINEVA EU IUBESC PE CINEVA DAR ESTE O IUBIRE LA DISTANTA ROMANIA-SPANIA ASTA ESTE IUBIREA MEA


Vazind ca esti bobocel p-aci,permite-mi 2 sfaturi : roteste poza,ca altfel ne sucim noi giturile,s-apoi,obteaza pt scrisul cu minuscule,e mai citet...Nu uita,granitele sint libere,poti iubi si de aproape cu...succes.
valentino
Postat pe 28 Mai 2009 16:31
eu - una - mereu mi-am pus intrebarea daca sufletul meu pereche nu poate fi un african din lumea a treia. pai? cine spune ca trebuie sa-l gasesc pe EL printre colegii de la job?! nu este nici o regula.
deci eu sunt pro iubire fara granite, fara prejudecati, fara probleme false.
gianiblue
Postat pe 28 Mai 2009 20:32
Giani,draga,inteleg ca romanii au ceva defectuce mai ales la sorb,dar nu uita ca o persoana e un complex...Nu poti lua doar partea vazuta sau frumoasa,are uin urma o cultura,ceva obiceiuri,citeva idei fixe,,,sau crezi ca il cresti tu...
valentino
Postat pe 28 Mai 2009 20:39
valentino, desigur. asa este. nuuuuuu. nu mai vreau sa cresc pe nimeni. doar spuneam ca apropierea REALA intre doua suflete este un mister. nici gand sa imi inchipui ca m-as putea indragosti de muschii unui afro. caci A TE INDRAGOSTI de cineva comporta mult mister si prea putina cerebralitate. ar fi bine sa alegem cu mintea. numai ca sufletul ne duce aiurea. doar subliniam ca nu ne putem programa un mediu sau situatie pentru sufletul pereche. si am augmentat, exagerat. pentru a se intelege ideea. tehnic, nici nu pot ajunge in compania unui african din lumea a treia.
gianiblue
Postat pe 28 Mai 2009 20:45
Ratiunea si pasiunea sint,din totdeauna,rivale...cind reusesc sa se sincronizeze,se intimpla minuni...
valentino
Postat pe 28 Mai 2009 20:58
si orice minune tine exact trei zile incepand cu alaltaieri. deci... nici o speranta. parol. ori alegi cu sufletul si te supui la riscuri si suferinte enorme. ori alegi cu creierul si te plictisesti de moarte.
gianiblue
Postat pe 28 Mai 2009 22:08
[quote name='FuSion'
El e cel care ma trezeste dimineata , cu tava cu micul dejun la pat . (la inceput credeam ca visez)
E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele .
E omul care imi spune de 10 ori pe zi : Te iubesc . Si o spune asa frumos si sincer , incat nu poti spune in momentul ala : vorbele sunt egale cu 0 !
E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream .
E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana . E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat fara sa-i pese de nimeni si de nimic , nici de faptul ca in cazul in care nu am mai fi vreodata impreuna ar intampina neplaceri din cauza tatuajului .
E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos , care imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata .
Doar el doare cu pijamaua mea in pat cand eu sunt plecata si imi ingrijeste cu atata responsabilitate pisica desi nu se dadea in vant dupa pisici.
E cel care imi face de fiecare cand vin de la servici un masaj chiar daca el de fapt e mai obosit ca mine
E omul care imi lasa spatiu , stiind ca , dragostea moare daca o tii prea strans.
Prefera sa stea cu mine inainte sa iasa cu prietenii in oras sau sa se uite la formula 1.
E cel care nu misca nici o vaza dintr-o parte in alta fara sa ma intrebe daca mi-ar placea si mie
Vorbeste intotdeauna cu NOI , niciodata cu EU .



Stiu de ce-l iubesc si stiu de ce nu voi gasi altul la fel .



Voi de ce va iubiti partenerii ? [/quote]

Am si eu o curiozitate: cati ani aveti?

Ce tava-n cap i-as arde daca asta ar fi primul lucru pe care l-as vedea dimineata!

"E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele ." - cat se poate de gresit!

"E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream." - Cum adica tot? Si cu ce merge la serviciu? Unde mai locuiti?

"E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana" - e in regula cu "mansarda?"

"E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat" - Si daca se saturata de bucatarit si lins inele?!

"E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos" - Tu culegi cate-o scama de pe jos?!!!!!!

"imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata" - Cred ca ma indragostesc si eu de el!!!

Gata! As continua, da' mi s-au cam strepezit dintii!

Nu te supara, da' in vecii vecilor n-as accepta sa ma atinga asa ceva!
Se poate sa nu-ti fi "mers struna", da' ce descrii tu aici nu poate fi motiv de indragosteala, sa iubesti pe cineva. Cred ca esti intr-o grava eroare.
Numai bine!

tulipe
Postat pe 29 Mai 2009 11:59
tulipe...
wife_de_zmeu
Postat pe 29 Mai 2009 12:28
De la: FuSion, la data 2009-05-21 00:26:25Buna tuturor in primul rand . E prima postare pe forum , sper sa ma primiti printre voi
Nu stiu cat de activ e forumul . Este insa foarte complex si m-a atras sa ma inscriu .


Am citit prin toate forumurile , site-urile si chaturile despre relatii problematice , certuri , despartiri-impacari , infidelitati , gelozii , neincredere ...etc..

Dar de cate ori ne oprim pt a ne gandi : De ce ne-am indragostit de el/ea ? De ce inca il iubim ? Ce are asa special ? Ce a facut pt noi si ce ne ofera zilnic ?


In relatia mea , lucrurile nu au mers dintotdeauna struna . La inceput chiar am intampinat obstacole . La mutarea impreuna m-am simtit al naibii de incomoda si ma sufocam cu el in casa .

Daaar , nu as putea renunta la el , pt ca nu as mai gasi altul la fel .
Ce m-a facut sa fiu cu el si ce face pt a ma vedea fericita ?! : TOT !


El e cel care ma trezeste dimineata , cu tava cu micul dejun la pat . (la inceput credeam ca visez)
E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele .
E omul care imi spune de 10 ori pe zi : Te iubesc . Si o spune asa frumos si sincer , incat nu poti spune in momentul ala : vorbele sunt egale cu 0 !
E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream .
E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana . E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat fara sa-i pese de nimeni si de nimic , nici de faptul ca in cazul in care nu am mai fi vreodata impreuna ar intampina neplaceri din cauza tatuajului .
E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos , care imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata .
Doar el doare cu pijamaua mea in pat cand eu sunt plecata si imi ingrijeste cu atata responsabilitate pisica desi nu se dadea in vant dupa pisici.
E cel care imi face de fiecare cand vin de la servici un masaj chiar daca el de fapt e mai obosit ca mine
E omul care imi lasa spatiu , stiind ca , dragostea moare daca o tii prea strans.
Prefera sa stea cu mine inainte sa iasa cu prietenii in oras sau sa se uite la formula 1.
E cel care nu misca nici o vaza dintr-o parte in alta fara sa ma intrebe daca mi-ar placea si mie
Vorbeste intotdeauna cu NOI , niciodata cu EU .



Stiu de ce-l iubesc si stiu de ce nu voi gasi altul la fel .



Voi de ce va iubiti partenerii ?


yavrum
Postat pe 29 Mai 2009 12:30
mda...berbecuta mica...si mie mi s-a parut ciudat

am sa ma duc sa vad daca a mai intrat pe garbo

oh nu...iar vecina
wife_de_zmeu
Postat pe 29 Mai 2009 12:32
De la: tulipe, la data 2009-05-29 11:59:18[quote name='FuSion'
El e cel care ma trezeste dimineata , cu tava cu micul dejun la pat . (la inceput credeam ca visez)
E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele .
E omul care imi spune de 10 ori pe zi : Te iubesc . Si o spune asa frumos si sincer , incat nu poti spune in momentul ala : vorbele sunt egale cu 0 !
E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream .
E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana . E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat fara sa-i pese de nimeni si de nimic , nici de faptul ca in cazul in care nu am mai fi vreodata impreuna ar intampina neplaceri din cauza tatuajului .
E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos , care imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata .
Doar el doare cu pijamaua mea in pat cand eu sunt plecata si imi ingrijeste cu atata responsabilitate pisica desi nu se dadea in vant dupa pisici.
E cel care imi face de fiecare cand vin de la servici un masaj chiar daca el de fapt e mai obosit ca mine
E omul care imi lasa spatiu , stiind ca , dragostea moare daca o tii prea strans.
Prefera sa stea cu mine inainte sa iasa cu prietenii in oras sau sa se uite la formula 1.
E cel care nu misca nici o vaza dintr-o parte in alta fara sa ma intrebe daca mi-ar placea si mie
Vorbeste intotdeauna cu NOI , niciodata cu EU .



Stiu de ce-l iubesc si stiu de ce nu voi gasi altul la fel .



Voi de ce va iubiti partenerii ?


Am si eu o curiozitate: cati ani aveti?

Ce tava-n cap i-as arde daca asta ar fi primul lucru pe care l-as vedea dimineata!

"E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele ." - cat se poate de gresit!

"E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream." - Cum adica tot? Si cu ce merge la serviciu? Unde mai locuiti?

"E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana" - e in regula cu "mansarda?"

"E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat" - Si daca se saturata de bucatarit si lins inele?!

"E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos" - Tu culegi cate-o scama de pe jos?!!!!!!

"imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata" - Cred ca ma indragostesc si eu de el!!!

Gata! As continua, da' mi s-au cam strepezit dintii!

Nu te supara, da' in vecii vecilor n-as accepta sa ma atinga asa ceva!
Se poate sa nu-ti fi "mers struna", da' ce descrii tu aici nu poate fi motiv de indragosteala, sa iubesti pe cineva. Cred ca esti intr-o grava eroare.
Numai bine!

[/quote]Lalea-o...,am ras cu lacrimi citindu-ti comentariul. .ai idee cate sotii isi vor astepta,cu mana-n sold, sotul sa vina acasa si sa-i arate topicul asta?.:Ia uite Gigele 'colea....,vezi cum trebuie sa fie un barbat?,mama ei de viata,ca n-am avut noroc pe lume,te-am gasit pe tine,un netrebnic... .Cu stima CATALIN.
roby_cado
Postat pe 29 Mai 2009 12:37
Cata...esti belea...
wife_de_zmeu
Postat pe 29 Mai 2009 12:43
A, treaba cu aplecatu' dupa scame poate fi chiar sanatoasa . Pacat ca nu te lasa.

Na, ca mi-a iesit cu rima!
tulipe
Postat pe 29 Mai 2009 12:45
De la: FuSion, la data 2009-05-21 00:26:25Buna tuturor in primul rand . E prima postare pe forum , sper sa ma primiti printre voi
Nu stiu cat de activ e forumul . Este insa foarte complex si m-a atras sa ma inscriu .


Am citit prin toate forumurile , site-urile si chaturile despre relatii problematice , certuri , despartiri-impacari , infidelitati , gelozii , neincredere ...etc..

Dar de cate ori ne oprim pt a ne gandi : De ce ne-am indragostit de el/ea ? De ce inca il iubim ? Ce are asa special ? Ce a facut pt noi si ce ne ofera zilnic ?


In relatia mea , lucrurile nu au mers dintotdeauna struna . La inceput chiar am intampinat obstacole . La mutarea impreuna m-am simtit al naibii de incomoda si ma sufocam cu el in casa .

Daaar , nu as putea renunta la el , pt ca nu as mai gasi altul la fel .
Ce m-a facut sa fiu cu el si ce face pt a ma vedea fericita ?! : TOT !


El e cel care ma trezeste dimineata , cu tava cu micul dejun la pat . (la inceput credeam ca visez)
E omul caruia ii pot spune orice , atat problemele mele cat si secretele .
E omul care imi spune de 10 ori pe zi : Te iubesc . Si o spune asa frumos si sincer , incat nu poti spune in momentul ala : vorbele sunt egale cu 0 !
E omul care si-a vandut tot ca sa-mi poata cumpara cel mai bun laptop , pt ca mi-l doream .
E cel care isi pupa inelul de logodna cu mine de fiecare data cand isi priveste mana . E cel care s-a tatuat cu numele meu pe brat fara sa-i pese de nimeni si de nimic , nici de faptul ca in cazul in care nu am mai fi vreodata impreuna ar intampina neplaceri din cauza tatuajului .
E cel care nu ma lasa sa ma aplec dupa o scama pe jos , care imi calca hainele cu atata drag cum nimeni n-a facut-o vreodata .
Doar el doare cu pijamaua mea in pat cand eu sunt plecata si imi ingrijeste cu atata responsabilitate pisica desi nu se dadea in vant dupa pisici.
E cel care imi face de fiecare cand vin de la servici un masaj chiar daca el de fapt e mai obosit ca mine
E omul care imi lasa spatiu , stiind ca , dragostea moare daca o tii prea strans.
Prefera sa stea cu mine inainte sa iasa cu prietenii in oras sau sa se uite la formula 1.
E cel care nu misca nici o vaza dintr-o parte in alta fara sa ma intrebe daca mi-ar placea si mie
Vorbeste intotdeauna cu NOI , niciodata cu EU .



Stiu de ce-l iubesc si stiu de ce nu voi gasi altul la fel .



Voi de ce va iubiti partenerii ?


Fu sion, mie una mi se pare dragut ceea ce tu ai scris aici, chiar ma bucur ca ai deschis topicul asta, am sa-l urmaresc in continuare, numai ca sper sa mai fie postari pe el.
E foarte frumos daca stii sa-ti apreciezi partenerul de viata.
Se spune ca nu ai nevoie de motive pentru ca sa-ti iubesti partenerul, dar eu cred ca ai nevoie de aceste motive.
Dau un exemplu.
Faptul ca te asteapta cu o cana de ceai sera cand vii de la servici, e o dovada ca-i pasa, ca tine la tine si toate celalalte.
Fain si multa intelegere si fericire si de acum incolo.
persidadamian
Postat pe 29 Mai 2009 12:47

yap eu stiiu de ce il iubesc

E cel care arunca hainele prin casa cand vine obosit de la munca
Singurul care stiie ca m-am lasat de fumat
Imi iubeste pisica de aceea primeste saraca lectii gratuite de zbor.
E omul care imi spune pe ce canal pot gasi meciul cand el iese cu prietenii,asa putem sa il comentam dupa rezultat
E singurul in care am incredere aici ,ptr ca este singurul pe care il cunosc.

E omul care nu imi spune te iubesc decat atunci cand il intreb ,ptr ca stiie ca atunci am nevoie
E omul care doarme pe canapea cand nu sunt acasa ,ptr ca nu are cu cine se mai certa in pat ptr patura .
e cel care dupa o prostie pe care a facut-o imi spune adevarul
e omul care are o iubita cu numele lui tatuat pe brat )(EU)
E singurul barbat cu care pot comenta cum arata femeile pe strada si singurul care rateaza femeile frumoase (mereu trebuie eu sa i-le arat ?

yavrum
Postat pe 29 Mai 2009 12:56
Lalea-o...,am ras cu lacrimi citindu-ti comentariul. .ai idee cate sotii isi vor astepta,cu mana-n sold, sotul sa vina acasa si sa-i arate topicul asta?.:Ia uite Gigele 'colea....,vezi cum trebuie sa fie un barbat?,mama ei de viata,ca n-am avut noroc pe lume,te-am gasit pe tine,un netrebnic... .Cu stima CATALIN.

Robi nu cred ca e chiar asa, si nu cred ca asta a fost intentia ei.
Daca doamna a simtit nevoia sa-si laude sotul, cine ce ar avea contra acestui lucru?
Fusion cred ca ar fi trebuit sa spui ca sotul tau e un mitocan si alte cele, atunci reactia forumistilor ar fi fost alta.


persidadamian
Postat pe 29 Mai 2009 13:01
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-29 12:43:23Cata...esti belea...
salut Wife.pai...,n-am dreptate?.si in secunda 2,Gigel,ori ii umfla un ochi si a doua zi se duc la tribunal,ori incearca saracu'sa-i faca pe plac,dar nu-i va iesi niciodata.
roby_cado
Postat pe 29 Mai 2009 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatia cu un strain! Merge sau nu merge? Ajutor! 297 De la: daniilia 25 Februarie 2010 22:10
convietuire cu o persoana care sufera de atac de panica 34 De la: garbo_462254 23 Martie 2017 16:12
Nu vrea sa ne mutam impreuna 33 De la: garbo_412907 8 August 2015 14:10
Remedii impotriva caderii parului! 35 De la: Mastrokosta 21 Decembrie 2019 17:09
exista suflet pereche?unde pot gasi:))? 493 De la: al_ma 27 Februarie 2012 10:45
Setari Cookie-uri