Pagina ALLEXANNDRREI

daca e, intr-adevar, inteligenta cum se da......va intelege ce vreau sa-i sugerez...
tutankhamon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 12:04
caand sa mai aiba timp sa ceteasca ce scrie?
ea scrie si-atat..
problema ii cine are "vreme" sa o citeasca?
io una niet
LILO
Postat pe 24 Noiembrie 2009 12:04
tuth, asta-i pagina ei, scumpo... ea centreaza, ea da cu capul.

Tu nu ai ce lectura, mama? Vezi ca acum iti recomanda aleha ceva din literatura rusa.
garbo_C
Postat pe 24 Noiembrie 2009 12:05
in schimb,ii foarte "faloasa" de poezeaua cu dedicatie pt ea(self ) de la nik...

o copiaza cu orice prilej...

ii mandra foc de melodioasa poezea
LILO
Postat pe 24 Noiembrie 2009 12:09
e obsedata de pik...cred ca il viseaza
lala_cri
Postat pe 24 Noiembrie 2009 12:11
De la: allexanndrra, la data 2009-11-24 11:10:56stimati administratori,voi de fapt ce trebuie sa faceti,pe aceasta functie,stiti ce inseamna respectarea celor care va platesc/inclusiv a noastra, ca si din abonamentele noastre va luati banii?nu am vazut un administrator sa raspunda,la cereri sau sesizari.aveti un regulament,de tot plansul.Serverul nu va functioneaza cum trebuie,mesaje si postari ,trebuie sa dai copy -paste sa nu le pierzi.bataia asta de joc va face ca acest site sa se inchida.stiti doar ca sunt diferite persoane care au format o asociatie ,de curatire si de imbunatatire a tuturor problemelor de pe internetul romanesc.intrati sa vedeti cum functioneaza alte site-uri ,internetele din afara tarii.voi ce sunteti ,marionete platite/sau nu stiti de ce sunteti in aceste posturi.am strans in copy-paste,metoda voastra draga,toate sesizarile de la userii de aici si am trimis ,acestre mostre de indolenta a dministratorilor garbo direct la aceasta asociatie mai sus amintita.d-na mincu ,chiar nu iti pasa sau mergipe metoda "lasa ba ca merge si asa".ei bine nu va mai merge.Alexa


Tu de ce stai pe Garbo daca esti asa nemultumita? Mesajele nu apar atunci cand se sta prea mult timp pentru crearea lor.
AndraMicu
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:27
oups....aleha......i smell trouble.....hai...repejor.....fa-ti alt site ca aici s-au sesizat adminii.....
tutankhamon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:46
Andro, cam rarutz, mamicule, cam rarutz pe aici printre noi

Bag seama ca nu iti mai place de noi, asa cum iti placea, de exemplu, asta - vara...
Ia zi-ne, cine ni te-o suflat, de te indragostisi asa de tare de alte meleaguri, ha?
Ori ai fost rapita?
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:51
mda...io consider ca nici nu exista admini
poate ar trebui sa-mi rad contu, ca vad ca astept de vreo 2 saptamani sa se ocupe cineva de postarile de pe topicul meu, si degeaba!


si vad ca acum a inceput din nou circul

andra, te rog sa stergi postarile alea cu jigniri si cu multi saltareti de pe topicul meu
zambila
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:57
hai mai...sa nu sarim pe ea asa disperati

andrusco, mama...ia verifica tu putin toate toapicele...si astea care sunt asa, la shto, baga=le intr-o sectiune separata, la "perle", sau gaseste tu o denumire...sa nu ne mai impiedicam de ele

si daca tot suntem pe pagina la fatuca asta, vezi ca ne deranjeaza rau de tot, ba cu injuraturi, ba cu jigniri...vezi si tu ce faci cu ea, da si tu un bann de o zi, cevasilea...
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:57
Zilnic, un coleg de-al meu verifica mesajele raportate si sterge sau accepta. Dati-mi pe mail/ mesaj privat ce mai vreti sa fie sters, verific si eu si daca e cazul sterg.

Nu am mai avut timp de forum... iar...

Trebuie sa plec acum sa fac nitica munca de teren... si cand revin ma uit atent. Deci in 3-4 ore ma reapuc de curatenie.

Va pup!

AndraMicu
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:01
Stimata Andra..daca tot veni vorba de curatenie , nu ca as fi eu maniaca, dar eu as cam ,,rade" 30 la suta din ele, multe sunt la caterinca, multe contin invective fara sens adresate de o A...noua tuturor celor de aici. Pe cand curatenia ?? Ma ocup eu de ,,centralizare"( la nevoie ) tu ocupa-te doar de ,,delete" :-)
Zi frumoasa !
reyya
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:08
Reyya, nu ma lua cu stimata ca ma simt prost

Daca ai timp sa imi dai pe privat cateva linkuri care crezi ca ar trebui curatate, astept mesajele
AndraMicu
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:29
he he...asta vroiam toti sa auzim..... felicitari andra!!!
tutankhamon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:25
buna seara ce se mai intampla pe aici ???
cely
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:39
s-or sesizat, in sfarsit, adminii....
tutankhamon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:41
ok ...atunci ..nenea admin ...te rog sa selectezi daca nu ai si facut-o ..ca vad ca nu m-a mai pus nimeni la usa perioada de online a userului ..la 60 de minute ..ca eu pana ajung sa-i gasesc pe userii mei preferati ....si pana citesc si eu subiectul care se dezbate ...cand ajung sa postez imi expira termenul si pierd postarea
cely
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:47
titana...si eu la inceput orbecaiam de nebuna prin forum....hai sa te invat o smecherie......imediat sub titlul topicului, in dreapta sunt trei optiuni activitate / top/ vezi toate mesajele noi....dai clic pe vezi si intri in topicele in care s-a postat de la ultima ta vizita pe forum....si aco,lo vezi si ultimele topicuri, unde discutiile sunt aprinse....
tutankhamon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:50
saru'mana idee era ca eu vreau sa vb de ex: cu tine ...dar ultima stire ma duce undeva unde vb alti useri pe care nu-i cunosc sau daca-i cunosc ..poate ca nu-mi face placere sa postez in acelasi topic cu ei ..si atunci ma pun pe cautat ...intru la profil ..ideea era ca pierd timp ...te gasesc ...acum nu pot intra in discutie fara macar sa citesc cateva postari ...iar timp pierdut ...apuc sa scriu ...dar timpul expira ...si atunci s-a dus si ideea ..si m-am umplut si de nervi ...si prefer sa plec acasa

este bn de stiut si este de ajutor si aceasta informatie multumesc
cely
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 13 De la: garbo_394413 3 Februarie 2014 20:34
Am nevoie de un sfat!!! 1 De la: garbo_500166 7 Iulie 2019 00:36
casatoria cum un strain! 6 De la: AGAPI_MOU 14 August 2009 10:28
Silicoane 3 De la: b727ana 19 Iulie 2012 17:42
raspuns 4 De la: Sal_a_toi 31 Octombrie 2011 10:59
Setari Cookie-uri