CE PARERE AVETI DESPRE DOMNUL(DOAMNA)PIK-NIK???

bre ce aveti????ha????care rade contu????
nazirra
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:31
sunt acilea, da' sa ma bata soarele daca stiu de ce am intrat

numai de razboie dau...de vendete, de polite care musai trebe' platite, de secrete, etc...etc...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:31
je isi rade contu'
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:32
De la: wife, la data 2009-11-02 16:28:34crez ca imi rad contu', love...


ce sa fac sa rosesc acum??mai..nu merita...si iata ca tocmai eu zic, ca nu asta inseamna detasare! trebuie detasare....ce-i asta! pai nervii care poti f simplu sa ti-i faci aici pot depasi cu usurinta pe cei care ti-i faci in traficul buucurestean (& pana si pt aceia am gasit solutie)
fleurdelis
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:32
nu, sis... nu-l rade!

ignore, flit, DDT....d'astea trebuie aplicate aici...
garbo_C
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:34
sis...tu nu ai observat nimic ciudat ?

iasomia posteaza tot mai rar si mai mult la lumea cuvintelor
zambil a devenit o aparitie meteorica...de vanghi ce sa mai zic...micabis si-a ras contu', si-a facut altu' si intra o data la 3 luni...

aste nu-s semne bune, mami...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:37
asia cred si io.....cica in 2012 vine sfirsitu lumi!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:39
wife, vezi k-am intrat sa vaz dc ti l-ai ras....
fleurdelis
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:39
ar trebui sa mi-l rad fie si numai pentru ca dau click sa vad ultimele mesaje si imi apare site-ul cu produsele herbal, desi io nu aia clikuiam...reclama agresiva, nene...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:41
sis, crezi ca este vreun user vechi, care sa nu fi observat asta?
Dar daca ne stergem toti conturile, nu mai ramane nici urma de sansa de a reface atmosfera de altadata...

Mi-e dor de atmosfera din urma cu 8-9 luni...
garbo_C
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:41
sis, poate ar trebui sa discutam numai despre zodii si secse...sa intram in turma, deh...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:08
wife, pentru asta tre'sa asteptam primavara, ca atunci se inmultesc pacatosii...

nah, eu vroiam sa dau un citat din seria BD-urilor, si o iau pe urmele irinucai.
anakin
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:26
io zic ca iarna se nmultasc pacatosii.....ii de la frig....si vin....sarmale.....vin sarbatorile.....craciunu!!!!
nazirra
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:35
pt.857 eu nu fac parte din nicio gasca.... nu cunosc personal pe domnul(doamna)pik-nik si nici nu ma dau in vant pt a o cunoaste ..nu stiu daca sunt in masura sa-mi dau cu parerea....dar totusi incerc s-o fac
parerea mea despre domnul(doamna)pik-nik este:
1. cateodata este un user ingamfat (plin de el...poate ca are motivele lui sa fie asa )
2.cateodata este putin mai mult obraznic ,cu unele persoane ...pe care le cunoaste sau nu ( sincer ma simt eu jenata de jignirile pe care le aduce unor useri...bine meritate sau nu...si cred ca n-as vrea sa fiu in pielea lor )
3. cred ca sufera putin si de scenarita ( acuzand unii useri cu conturi fantoma sau nu....si aici in virtual este f greu sa dovedesti ...cine este si ce este ...)
4. pt mine nu reprezinta o importanta virtuala domnul(doamna)pik-nik...daca-mi raspunde la o postare bn ..daca nu iar bn
in final ...fiecare este liber sa fie ce vrea si cine vrea in virtual...dar este singurul raspunzator pt faptele lui

NU CONFUNDATI VIATA REALA CU CEA VIRTUALA!!! FITI REALI INTR-O LUME VIRTUALA!!!!

P.S.~~~asta este parerea de inceput a unui user garbo ...poate mai tz va fi mai buna ...sau chiar mai rea
cely
Postat pe 2 Noiembrie 2009 18:19

mi se cam in paishpe de cei carora le stau ca un spin in coaste, cata vreme mi-am gasit lumea cu care sa discut, si pot s-o fac ignorandu-i sau nu pe latratorii la luna. dupa cum am chef
ca oricare user, si io am dreptul sa-mi aleg partenerii de conversatie, si ca sa dau si un raspuns, cu toata politetea, titiana, nu esti deloc printre persoanele pe care eu le agreez. pentru asta si evit sa-ti raspund. si nici nu-ti pomenesc primele postari pe care mi le-ai adresat, nici semicampania de "inganare"
despre aia din conturi ascunse, un singur lucru. ma impresioneaza puternica lor personalitate, curajul cu care-si asuma responsabilitatea opiniilor exprimate! asta le arata foarte clar si adevaratele dureri
si o anecdota, ca sa nu-i zic altfel.
pomenisem eu ca am intrat in PC-ul contului Timidul. cine credeti ca a sarit de fund in sus, spunand ca e o minciuna, ca nu puteam intra pentru ca are conexiune prin 6 (!!!) servere?
pik_nik
Postat pe 2 Noiembrie 2009 21:11
nu prin/cu shase cai frumosi????
tutankhamon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 01:01
ce explicatii tari pik_nik!!!
ce ai impresia ca viata mea sta in loc ,daca nu sunt deloc printre persoanele pe care tu le agreezi.... pt ca eviti sa-mi raspunzi??? sau ce crezi ..ca inainte de a posta pe garbo ... eram vreo ofilita???? sau ca viata mea se consuma numai in forumuri?????
la mai multe ignoruri !!!
cely
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:12
pik_nik
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:14
mdea...
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:32
... ma bucur ca nu am pierdut nik...
snowflake
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:53
semnat condica....
tutankhamon
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:54
toapic spacial pentru pik?
..insamna ca te-ai ajuns...tre sa dai de beut...
... cetesc maine ce "laude" ti-au fost aduse, ca acu mi-e somnic
daria_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:59
Cred ca am gresit prin faptul ca am dat prea multa importanta postarilor tale si asa am fost luat de val. Acum realizez faptul ca esti chiar un personj jalnic si bun de ignorat.Faptul ca incerci sa faci pe grozavul denota ca in realitate esti un om mult sub mediocru si doar aici sub acoperirea virtualului devii mai viteaz.In finl sa auzim doar de bine Pinkule!
garbo066857
Postat pe 4 Noiembrie 2009 15:43
mai ia un chupa-chups, sa nu-ti usuci gura in asteptarea urmatorului client
pik_nik
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:43
dintre toate subiectele existente pe garbo, doar acesta iti suscita interesul, 857...?

garbo_C
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:49
Celleste doamna, idiotii au si ei cate o fixatie. una singura, pentru ca neuronul lor cretz nu le permite mai mult
daca' jigodia asta turbata ma iubeste pe mine, te rog sa nu fii invidioasa
pik_nik
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:54
bueeyyy !!!

terminati odata ???

ca fac cu nervii
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:56
alta invidioasa pe succesurile mele
pik_nik
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:00
mai pikule, hai la "loc de dat cu capu'" sa le invatam pe fetele astea cum sa se lase de fumat, ca nimica nu stiu ele...
garbo_C
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:01
Mie mi-e foarte simpatic si citesc cu placere postarile lui.

Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrusi? 260 De la: quasaria 19 August 2011 18:49
cum sa gasesti dragostea? 18 De la: esme 17 Mai 2011 08:31
Chiar este İsus Dumnezeu? 105 De la: Sarikiz 17 Decembrie 2012 10:11
tuberoza parfumata -reactii si comentarii.i 3 De la: garbo265966 16 Aprilie 2012 19:17
Domnia si prostia- cele doua defecte cel mai scump platite 8 De la: garbo265966 6 Iulie 2012 13:35
Setari Cookie-uri