CE PARERE AVETI DESPRE DOMNUL(DOAMNA)PIK-NIK???

...dihorito, penisul cu drag alexa s-o marit neparmis da mult...or tras fetili da el

...pik, ce sa fasem sa noi...vrabia mihai veteazu

...cica o oarece lungeme sa conoaste dupe nas sa grosamea dupe urechi...
daria_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 00:12
Daria

p-aia cu urechile n-am stiut-o.
dihoritza
Postat pe 6 Noiembrie 2009 00:13
...pai pik is pune pozale care sa-i scoata in evedenta caletatile
daria_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 00:16
e leit/leita cu Elodia
gianiblue
Postat pe 6 Noiembrie 2009 00:46
ai vrea tu sa dispar ca si ea, sa ramai singura "poiata" in forum!
pik_nik
Postat pe 6 Noiembrie 2009 05:38
apropos, fac un apel catre toata "gashca mea", ca sa restabilim armonia, pacea si bunastarea in forum, si sa acordam cezarei ce-i al cezarei!
multumesc pentru aplauze si sa trecem la fondul problemei. rog liniste in sala!
eu, pik_nik, ma angajez fara preget sa postez un topic omagiu maestrei noastre suparate foc, gianiblue
voua, "gashtii mele", va cer sa postati alaturi de mine cele mai frumoase cuvinte la adresa maestrei, sa-i demonstram ca o iubim, ca-i apreciem opera de o inegalabila valoare artistico-educativo-sociala, sa-i aratam fericirea suprema pentru faptul ca-i suntem contemporani si sa-i multumim ca ne calauzeste pasii spre cele mai inaltatoare culmi ale artei, comportamentului, convietuirii si dialogului!
pik_nik
Postat pe 6 Noiembrie 2009 06:18
Toate nefericirile se aduna in demonstratii.Se pare ca uneori, demonstratia este o forma de minciuna.
Ioana007
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:15
...care intotdeauna "prinde"...n-am inteles niciodata de ce!
fleurdelis
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:57
pik, dupa cum sugeram la "lumea cuvintelor": mai rasufla si tu olecutza sa te ajungem din urma la numarul de postari. Numai ca noi putem face asta doar unindu-ne fortele, caci fiecare dintre noi are altceva de facut decat sa taie frunza la caini.
nota: am lipsit trei luni de pe forum. am mai facut pauze si alta data... dupa cum vezi, nu tin sa-mi falfai id-ul pe fiecare cm patrat de forum.
gianiblue
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:01
fleur, pentru ca o covarsitoare majoritate pune pret - gresit - pe cuvinte si nu pe fapte. de aceea.
gianiblue
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:02
stii ca ma gandesc de multi ani la treaba asta, eu?? cred k se pune pret pe energia consumataaaaaaaaaa....!!!si consumata aiurea, doar ca sa pierzi esentialul
fleurdelis
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:06
fleur, praf in ochi... energie aruncata... poate ca ea nici nu are vreo valoare, de aceea posesorii ei isi recunosc limitele si neputintele si ei insisi o arunca. o fi doar buna de aruncat.
gianiblue
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:08
io stiu, o fi ...
fleurdelis
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:12
De la: gianiblue, la data 2009-11-06 08:01:32pik, dupa cum sugeram la "lumea cuvintelor": mai rasufla si tu olecutza sa te ajungem din urma la numarul de postari. Numai ca noi putem face asta doar unindu-ne fortele, caci fiecare dintre noi are altceva de facut decat sa taie frunza la caini.
nota: am lipsit trei luni de pe forum. am mai facut pauze si alta data... dupa cum vezi, nu tin sa-mi falfai id-ul pe fiecare cm patrat de forum.



asta da durere, dom'le, si se pare ca-i si contagioasa!
giani, excelentza ta, cate postari am voie pe zi, sau pe metru patrat?
si inca ceva, eu tai frunza la caini pentru o leafa lunara pe care tu n-o castigi nici intr-un an. vrei s-o impart cu tine?
pik_nik
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:45
http://img.youtube.com/vi/nUGyXRKVXus/default.jpg
garbo066857
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poate gelozia sa protejeze iubirea? 1 De la: cameliaradu 5 Iulie 2009 13:11
Buna 13 De la: Veveritzatha80 11 Noiembrie 2013 08:02
demoralizat 22 De la: Scorpio13 20 Februarie 2010 17:21
mai exista oameni deosebiti..Care sunt recunoscatori si cu bun simt? 46 De la: garbo098853 13 August 2010 23:00
Sunt super geloasa si nu stiu cum pot controla acest sentiment 36 De la: alba 9 Iulie 2012 01:30
Setari Cookie-uri