eu berbec-el pesti

este posibila o relatie intre cele 2 zodii?
garbo064908
Postat pe 1 Noiembrie 2009 03:57
Femeia Berbec, plina de vitalitate, l face pe barbatul Pesti sa-si dezlantuie potentialul erotic la maximum. Desigur ca femeia Berbec este cea care va domina, dar barbatul Pesti este foarte multumit de acest lucru.

Pentru ca relatia dintre barbatul Pesti si femeia Berbec sa mearga, este necesar ca amndoi sa fie foarte flexibili pe toate planurile. Barbatul Pesti este sensibil la critici, iar replicile femeii Berbec sunt adesea brutale.

Daca lucreaza asupra diferentelor de personalitate, barbatul Pesti si femeia Berbec pot avea o relatie durabila, care sa-i motiveze permanent.

pik_nik
Postat pe 1 Noiembrie 2009 10:06
barbatul pesti este foarte dificil,spuneti-mi cum sa faca femeia berbec ca sa fie relatia perfecta?
lorelory19
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:09
sa-l dreseze.
pik_nik
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:12
simplu!
te transformi in femeia fecioara!
preciouss
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:12
Nu exista relatie perfecta, asa ca paraseste-l.
Tiffany
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:13
Wow. Ce de sfaturi bune a primit fata asta.
Tiffany
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:17
iote,lupu' moralist!
preciouss
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:19
sa se imparta in doua....ca pestii sunt doi....
tutankhamon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:22
Nu, cum sa fie posibila....
A ajuns omul pe luna, da' o relatie intre berbec si pesti.... no way.
quasaria
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:58
cum nuu...nu vb prostii quasaria...
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:01
De la: garbo068263, la data 2009-11-03 21:09:45barbatul pesti este foarte dificil,spuneti-mi cum sa faca femeia berbec ca sa fie relatia perfecta?

sa aibe distonocalmul la ea.... sa ii dea mereu dreptate, sa ii acorde o infinita incredere....banii si cheile de la masina....
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:02
bueyyyy, femeia berbec cu barbat peste e o combinatie de mare risc
dihoritza
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:03
astaa stiom....dar zi-mi de cee!sau imi spui joi?
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:05
nst ce sa fac sa nu se mai supere,ca din orice prostiie se enerveaza,si pe leptop ii gelos.....
lorelory19
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:07
bai, voi deja ma enervati
si asa, data trecuta nici n-am prins-o pe micass, iar pe voi, abia v-am vazut

chiar, unde o fi micass??
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:08
De la: fleur_du_mal, la data 2009-11-03 23:05:02astaa stiom....dar zi-mi de cee!sau imi spui joi?

Fleur, daca ma intrebi pe mine, am multe sa iti raspund... da, joi, la cafea
dihoritza
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:08
da este extrem de gelos....ii trebnuie asa:
parola de la calculator, parola de mess(desi el va avea 2 adrese!) cheia de la casa....si nici sa nu te gandesti macar ca ai [putea sa visezi pe altcineva....
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:10
okay...atunci ne vedem joooi...vb cantecului...
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:11
fleur
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:17
ps....eu nu-ndraznesc...nici macar in numele lui baudelaire sa cer un asemenea horoscop cumva....cu ea berbec si el pestiuc...
fleurdelis
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:17
berbecul e de foc.....pestii e de apa....apa cam stinge focul.....iol innabusa....
tutankhamon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:34
Ii sufoca, ca si scorpionii.
AMELYY
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:37
e, glumeam.
Mie de fapt imi place pestele. Somonul. File. Si nici cotletul de berbec nu e de aruncat.
quasaria
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:23
...io prefer pastrama da berbec si peste file la cuptiour...
daria_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:26
deci se poate. La cuptor... ... multa lamaie... mult vin, MULT vin...
quasaria
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:33
maaai...iti spun eu cum se face cotletul de berbec.....sa fie fraged si bun......intai lasi berbecul sa se dea cu coarnele in tot si in toate......apoi il iei si il dai bine cu un pic de sentimente calde.....apoi il bati bine cu ciocanul de vorbe....il mai asezonezi cu ceva cuvinte frumoase...il tii la piept juma de ora sa se incalzeasca si sa patrunda bine dragostea in el...si dupa aia il arunci in cuptor.....nu-ti fa probleme....iese el singur de acolo...doar e un luptator....dar tu, din cand in cand, mai unge-l bine bine cu niste sentimente....
tutankhamon
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:34
Eu sunt berbec i pot spune c, cu toate calitile lor, eu nu am rezistat n relaia cu petii.
Sunt dou feluri de peti: unul lent (plictisitor pt. o berbec) sau rapid i agitat (chiar violent).
Si da, te impresioneaz prin mintea sclipitoare, prin faptul c tie atatea... Mai c l admiri. Pt. o berbeac este esenial s i admire partenerul. Altfel, e pierdut :))

Parerea mea e ca sunt prea geloi i suspicioi.
La inceput ti va placea gelozia lui, te vei juca cu ea (cum face o berbeaca) dar mai tarziu... te va deranja faptul ca te va vrea n cuca. Tu ai prietene, socializezi, esti un om de lume. Nu esti genul de persoana care sa stea numai de mn cu iubitul.
Sa nu il lasi sa te schimbe. Sa iti impuna sa nu te mai imbraci frumos, sa nu te mai machezi, aranjezi, etc. daca va ajunge sa te iubeasca asa te va vrea, ca sa fie el sigur.
Si,ala ager poate s devin violent - tot din gelozie excesiv.
Sper ca al tau sa nu fie asa.

Oricum, e pete si e sigur gelos. Dar, poi folosi asta.
Daca vrei sa il vezi i tii ca are alta treaba ntr-o anumit seara nu ii raspunde la telefoane (le-ai avut la incarcat, ce naiba), sau raspunde-i si vorbete din baie, eventual cu muzica tare in casa (a.. sa creada ca esti in oras si il minti). In jumatate de ora va fi la tine. Garantat :)))
CRYSSAaa
Postat pe 4 Noiembrie 2009 14:48
asa e...sunt extrem de gelosi
fleurdelis
Postat pe 4 Noiembrie 2009 14:52
De la: fleur_du_mal, la data 2009-11-03 23:10:02da este extrem de gelos....ii trebnuie asa:
parola de la calculator, parola de mess(desi el va avea 2 adrese!) cheia de la casa....si nici sa nu te gandesti macar ca ai [putea sa visezi pe altcineva....


iexact :)))
Ai uitat de tel. mobil. Va verifica fiecare numr si va sti pe dinafara contactele din el :))))))
Aaaa.. Musai sa il anunti daca iesi undeva.
Ar fi bine sa fii numai cu fete la masa. Asta pt. ca, daca sunt baieti poti sa dai de banuit ca unul este amantul tau si prietena este doar acoperire :)))
CRYSSAaa
Postat pe 4 Noiembrie 2009 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doar febra la bebe 11 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:31
15 August Adormirea Maicii Domnului 4 De la: fleurdelis 15 August 2010 14:02
Sfarsitul unei relatii 49 De la: quasaria 2 Decembrie 2009 07:54
Sunt ultimul "samaritean"???? 11 De la: theloner 1 Martie 2011 10:18
Vreau sa ma mut cu ea 55 De la: garbo_404586 11 Septembrie 2014 12:07
Setari Cookie-uri