CE PARERE AVETI DESPRE DOMNUL(DOAMNA)PIK-NIK???

Buna ziua!Deschid acest subietc intru-cat s-au purtat ceva discutii pe acest forum.Voi incepe fara partinire sa-mi spun parerea. Fac acest gest intru-cat sant persoane care au o parere discutabila despre acest personj dar nu au curj sa posteze pe forum.Primesc pe privat chiar felicitari de la nikuri familiare.Nu pot sa le divulg din motive lesne de inteles.Ce cred eu? Am inceput sa postez de aproximativ 5 luni si pot sa recunosc ca pentru inceput am avut o parere foarte buna despre el.Dar acest fapt a durat putin din pacate. Am observat ca nu exista postare fara ca dumnealui sa incerce sa ironizeze subiectul fara a avea demnitatea de a respecta persoana respectiva.De ce domnule Pik???Ai probleme de comunicare sau suferi de paranoia??? Nu ar fi mai placut sa putem discuta fara a avea comentarii ,,savante''??? Am fost nevoit sa-mi deschid un cont fantoma intru-cat daca postam din contul principal adeptii domnului PIK navaleau asa cum fac toti oamenii slabi si reuseau sa ma elimine de pe forum.Nici nu banuiesti cine sant deoarece in contul principal sant fara de pata si incerc(cu greu este adevarat)sa intru in gratiile Pinkului si asa reusesc sa-mi dau seama cu cine am de-aface.Acum trec la fapte. Domnule Pink, chiar va credeti buricul pamantului?Faptul ca ati intrat in conflict cu multe nikuri de pe forum nu da de gandit? Prea putini va iau apararea si totusi o parte din ei i=mi trimit pe privat mesaje in care nu sant de acord cu dumneavoastra!!Pot da eu acest raspuns...Le este frica de paranoia dv.Cam atat am avut de spus si astept injuraturile de rigoare...Cu mult dispret si afectiune de la mine pentru tine!!!
garbo066857
Postat pe 31 Octombrie 2009 14:46
hit the road, jack...
wife_de_zmeu
Postat pe 31 Octombrie 2009 14:47
Eu una nu inteleg de ce trebuie sa aratam cu degetul. In fine
persidadamian
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:00
de frustrare ?

whatever...e deja patetic...
wife_de_zmeu
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:02
Eu cred ca ai doar o problema personala cu pik nik. Ar trebui sa discuti direct doar cu el si sa nu deschizi un topic pe tema asta. Si ma rog cine nu e ironic pe forum? Pik nik iese mai mult in evidenta pt.ca a postat cel mai mult pe forum. Si oricum gresesti cand generalizezi. Nu poti vorbi decat in numele tau. Si chiar nu vad cum puteau sa te elimine de pe forum, asa cum zici. Parerea mea este ca pik nik e un personaj simpatic.
lala_cri
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:03
meyyyyyy857 daca imi dai 1000euroi , ti-o vand pe soacra-mea....dar vezi ca e moarta de..6 ani
yanyacharberet
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:06
cum ordinea de zi a fost anuntata, zambilo, scrie procesul verbal si hai sa ne inscriem la cuvant

asadar si prin urmare, ma ridic in picioare, imi iau o moaca serioasa de om ultragiat si spun:

onorat auditoriu, pe domnul pik il cunosc inca din clasele primare. parea ca ar fi de ajutor , ca ni-i prieten dar ne inselam amarnic. ii placea sa ne aiba aliati in actiunile lui de manjire prin patare

ne punea sa stergem tot ce faceam si apoi, in loc a ne sustine, ne dadea ghionturi.cica se dezicea de astfel de practici

asa au disparut mmulte chestii din viata noastra : carje de sustinere,zerouri tremurate, unu sau una virgula, ca sa nu mai zic de semnele de intrebare

de fapt, el era dusmanul din umbra, incalzit la pieptul nostru alaturi de stilou, pixt si alte alea trebuincioase intelectului. ne-a creat un imens rau moral si fizic.


datorita si din cauza lui, invatatoarea lua masuri cu aratatorul, din motivul aspectului cu petele de pe caiet. asadar, personalitatea noastra a fost stirbita din motiv de bobarnace si castane
asa ne trebuie daca l-am luat in serios

pe doamna pik, nu o cunosc. banui ca-i de aceeasi factura caracteriala.

pledez pentru vot de blam si excluderea lor din randurile noastre.
si_totusi
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:20
yanyacharberet
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:23
totushella,permite-mi sa iau cuvantul..

onorata instanta

inculpatul mai sus pomenit (fie-i postarea usoara),se face vinovat in fata comunitatii de multe pacate...
atat de multe,grave si nenumarate,incat cu greu mai putem spera intr-o eventuala reabilitare in ochii justitiarului 857...

propun sa-l exmatriculam disciplinar...
pe justitiar,ca pikanu' nu merita asea o soarta cruda...
preciouss
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:33
mai, io cred ca pik a vrut sa stie ce credem despre el si ne-a intins o capcana...

pikule, te-ai deghizat in 857?

nu dadeaaa...!!!
garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:39
veve, piku daca-l exmatriculezi,se inmatriculeaza singur cu numar de romania, daca inchizi fabrica ce-l produce, apeleaza la chinezi.

cu el nu merge decat benzina si chibrit
si_totusi
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:46
Celleste, doamna, e imposibil sa ma prefac intr-o astfel de perla a tuturor idiotilor intalniti in net! ca sa poti ajunge la un asemenea nivel, ori te nasti predestinat, ori o lasi balta
sa fiu sincer, ma simt magulit ca am reusit sa fac o ciudatzenie a naturii sa arate tot ce are mai bun: caracter, onestitate, simtul raspunderii, respect fata de propria-i persoana si inca muuuuuuuuulte altele
nu inteleg un singur lucru. daca iubeste viata, daca vrea sa fie impacat(a) cu lumea si cu sine insusi si sa traiasca cu ideea ca e o persoana inteligenta, cine-l pune sa se compare cu mine? o fi masochist(a)?



pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:50


http://www.youtube.com/watch?v=U5BU4iRSi1I
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:55
eu altceva nu inteleg... de ce se straduieste atat de mult, in contul original, sa-ti intre in gratii?

garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:56
Nik, te pregatesti de hallween? ce esti zombie?
persidadamian
Postat pe 31 Octombrie 2009 15:58
In alta ordine de idei, eu vreau sa va spun ca azi m-am tuns si ca-mi sta bine.
Tiffany
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:00
Celleste, doamna, daca reusea sa-mi intre in gratii, nu ar mai fi existat topicul asta
si uite cum descoperim si cauza "iubirii" fara de margini pe care nenea tanti o simte pentru mine
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:01
aha... hai, ca o parte a misterului o elucidaram... deci, e femeie.
garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:04
Dar de ce credeti ca e femeie? Poate fi si un barbat.
Tiffany
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:05
corect!
deci, e si femeie si barbat...
garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:07
sa-l parafrazez pe dinescu, dumnezeu i-a impartit pe idioti in mod democratic, si printre femei, si printre barbati
zic ca nu-i nici femeie nici barbat ci o janghina frustrata
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:08
ai gresit melodia, picule.

http://www.youtube.com/watch?v=6gGtaJFfCj0
si_totusi
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:08
totusico, altii au gresit cand au lasat asemenea catastrofe umane sa traiasca, asa ca o biata melodie...se iarta
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:10
las, mai ca asa devine omul vip acu, te prefaci nemultumit ?
si_totusi
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:12
......hrrrrr ....hrrrrr...857....
l_flory
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:14
sugestie:

http://www.trilulilu.ro/cirsteaflorin/63dda76d5f3c59
garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:14
totusica zice bine, uite ce te "iubeste" lumea, esti celebru de-acum
mai stiu eu pe cineva...
zambila
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:15
am recunoscut ca ma simt magulit!
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:15
zambilutz, pentru asta nu-mi mai poate intra altcineva in gratii!
daca si tu ma iubesti...
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:18
De la: Celleste, la data 2009-10-31 15:39:54mai, io cred ca pik a vrut sa stie ce credem despre el si ne-a intins o capcana...

pikule, te-ai deghizat in 857?

nu dadeaaa...!!!
Hmm!!Si eu cred ca asa este! Bingo!
garbo067207
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
plictisita sa traiesc in minciuna 21 De la: garbo209071 13 Iunie 2011 13:14
cine e cel mai inteligent de pe forum? 71 De la: tutankhamon 20 Iunie 2009 11:36
Din 1944 nu mai exista patriotism la romani?Pt ca se mananca ca cainii prin garduri 97 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 11:11
leoaica si fecioara 7 De la: garbo186574 3 Martie 2011 10:38
Ma plictisesc de atata bine! 42 De la: Roxxynela 16 Septembrie 2009 22:50
Setari Cookie-uri