concurs Sandra

Imi place Sandra deoarece are o voce formidabila si este o femeie frumoasa. Una din melodiile mele preferate este "Maria Magdalena". Imi doresc foarte multa sa o vad pe Sandra in acest concert.
Multa bafta tuturor!

Postat pe 21 Octombrie 2009 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt cumplit de geloasa.... AJUTOR!!!!!!!! 79 De la: ready_vivus 21 Octombrie 2009 20:52
CLARVIZIUNEA NU E O PASIUNE, CI UN DAR DIVIN TRANSFORMAT INTR-O MISIUNE 2 De la: Eugenia69 24 Ianuarie 2012 15:02
va rog ajutati-ma cu un vot de 15 centi 1 De la: fmarylena 12 Iulie 2008 21:56
nu poate sta langa mine dar nici fara mine 11 De la: Lady_Di 17 Februarie 2010 15:34
Pachet prezentare web nou nascut 1 De la: garbo_6514 10 August 2012 18:50
Setari Cookie-uri