Cum iti dai seama ca el te va parasi?

De la: tutankhamon, la data 2009-10-20 17:35:42ahaaa...bingooo.....deci asta era.....v-am zis fetele ca domnisoara e psiholog si-si da examenele??? pe spinarea noastra???? uiiiii, ce dreptate am avut...bine...si o informatie bine plasata...

alexa...pentru lipsa ta de fair play...pentru faptul ca nu ai fost corecta de la inceput si ne-ai folosit pe post de cobai, ai de la mine, de acum incolo.....un mare ignore...

poti sa ma faci si negru mititel, si unul din cei cinci purcelusi, ma poti acuza si de crima din orient-express.....dar sa stii ca moartea vine pe banda de magnetofon....

haaaaaaaaa...ta-na-naaaaa.....





de ce esti incrancenata pe increderea in oameni?in sufletultau cu sentimente frumoase ,exista si o experienta trista,referitor la comunicare sincera,la prietenie,respingand de atunci tot ce te atrage in domeniul prieteniei,de frica sa nu o mai patesti.prietenii ii alegi singura ,ii testezi,ii triezi si le asculti problemele lor,apoi realizezi,daca ,consonati sau nu .unii pot fi ca si tine speriati de tradare,nu ii alunga din prima.iti pot deveni cei maibuni prieteni,sau poate cei maimari dusmani.si dintr-un maredusman,poti sa iti faci cel mai bun prieten.poate gresesc,dar in adancul sufletului tau,ai aceste ganduri ascunse bine.alehandra
allexanndrra
Postat pe 21 Octombrie 2009 14:43
alehandro,stai ca io am o dilema d'aia...
ce faci cand nu e nici un semn din cele scrise de tine colo,si totusi te paraseste??
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:01
ela, inseamna ca trebe sa-ti pui ochelari
si oricum, n-ai ce sa faci
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:07
De la: eladaela, la data 2009-10-21 15:01:21alehandro,stai ca io am o dilema d'aia...
ce faci cand nu e nici un semn din cele scrise de tine colo,si totusi te paraseste??



ela ,daca ai totusi un sentiment,care te nelinisteste,nu e greu sa deschizi o discutie sincera,oricat te-ar durea.asta inseamna si comunicarea intre voi care de multe ori ajuta.daca crede ca s-a indragostit,reda-i libertatea.daca insa este ceva de genulca nu ilmai atragi,schimba-ti comportamentul,coafiura,imbracamintea,fi sexy si la bucatarie,schimba si felul tau de a fi la pat,fimai sexy,mai dragastoasa.aplica dar cu drag seriromantice ,lumanarele,dans,petale o sampanie buna,invita-ltu in oras de cateva ori.fa-i surprize sa-l surprinzi placut,dupa ceafli de fapt ce l-a facut sa nu il mai atragi,devin-o mai atractiva pt el ,decat la inceput.fa tot ce poti sa il recuceresti.acelasi lucru e valabil si pt. barbati.Alehandra
allexanndrra
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:52
mda....
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:56
De la: alehandra, la data 2009-10-21 15:52:43
De la: eladaela, la data 2009-10-21 15:01:21alehandro,stai ca io am o dilema d'aia...
ce faci cand nu e nici un semn din cele scrise de tine colo,si totusi te paraseste??



ela ,daca ai totusi un sentiment,care te nelinisteste,nu e greu sa deschizi o discutie sincera,oricat te-ar durea.asta inseamna si comunicarea intre voi care de multe ori ajuta.daca crede ca s-a indragostit,reda-i libertatea.daca insa este ceva de genulca nu ilmai atragi,schimba-ti comportamentul,coafiura,imbracamintea,fi sexy si la bucatarie,schimba si felul tau de a fi la pat,fimai sexy,mai dragastoasa.aplica dar cu drag seriromantice ,lumanarele,dans,petale o sampanie buna,invita-ltu in oras de cateva ori.fa-i surprize sa-l surprinzi placut,dupa ceafli de fapt ce l-a facut sa nu il mai atragi,devin-o mai atractiva pt el ,decat la inceput.fa tot ce poti sa il recuceresti.acelasi lucru e valabil si pt. barbati.Alehandra


nu am inteles nimik, o rugaminte alexa, raspunde si tu cu pauze intre randuri sa inteleaga omul ce-i raspunzi
eu am incercat sa citesc raspunsul si pana la sfarsit nu am ajuns, am abandonat
anmari
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:56
De la: eladaela, la data 2009-10-21 15:56:34mda....
aha...
cely
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:58
An,pe scurt...fi gospodina in bucatarie,doamna in societate,c....in pat si sigur nu te va parasi...
doar ca unii nu mai cred in mos craciun
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:59
ela, io cred, ca vreau cadouri
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:01
Cum ela, nu mai functioneaza nici formula 3 in 1 ?

na, ca s-au pierdut si ultimele valori reale...
garbo_C
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:03
sis...3 in 1 era un mit...

cu ce-si doresc berbatii
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:06
ha? pai, acuma spui? io credeam ca-i piatra de temelie a unei relatii..
garbo_C
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:10
in viziunea lor, sis...da' nu crez ca ne-au intrebat si pe noi
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:12
zambiluto,si eu vreau cadouri,da' tot nu mai cred in mos craciun....
asa ca mi le fac singura
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:14
oalio, elado...da' cinica esti, mamicule
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:16
De la: AnMari, la data 2009-10-21 15:56:43
De la: alehandra, la data 2009-10-21 15:52:43
De la: eladaela, la data 2009-10-21 15:01:21alehandro,stai ca io am o dilema d'aia...
ce faci cand nu e nici un semn din cele scrise de tine colo,si totusi te paraseste??



ela ,daca ai totusi un sentiment,care te nelinisteste,nu e greu sa deschizi o discutie sincera,oricat te-ar durea.asta inseamna si comunicarea intre voi care de multe ori ajuta.daca crede ca s-a indragostit,reda-i libertatea.daca insa este ceva de genulca nu ilmai atragi,schimba-ti comportamentul,coafiura,imbracamintea,fi sexy si la bucatarie,schimba si felul tau de a fi la pat,fimai sexy,mai dragastoasa.aplica dar cu drag seriromantice ,lumanarele,dans,petale o sampanie buna,invita-ltu in oras de cateva ori.fa-i surprize sa-l surprinzi placut,dupa ceafli de fapt ce l-a facut sa nu il mai atragi,devin-o mai atractiva pt el ,decat la inceput.fa tot ce poti sa il recuceresti.acelasi lucru e valabil si pt. barbati.Alehandra


nu am inteles nimik, o rugaminte alexa, raspunde si tu cu pauze intre randuri sa inteleaga omul ce-i raspunzi
eu am incercat sa citesc raspunsul si pana la sfarsit nu am ajuns, am abandonat




AnMari,daca erai mai interesata de subiect ,intelegeai ca am probleme de tastatura si fac tot posibilul totusi,sa indrept pe cat pot situatia ivita.dar tu ai alta problema.daca ti sa fi malitioasa gaseste alta pers.cu mine gresesti ca nu iti voi mai raspunde.alehandra
allexanndrra
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:16
aha am inteles, deci tot femeia cu
si eu cred in mos craciun, cum fara cadouri nu se poate
anmari
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:18
wife,mai bine cinica decat...dezamagita(de mos craciun)
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:20
elado...cand te loveste dragostea...devii orb, surd si mut

gagici...shushaua...ma duc sa ma joc de-a fochistu'

sa va jucati frumos
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:22
si cand iti dai seama ca mos craciun nu exista....
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:24
De la: eladaela, la data 2009-10-21 15:59:54An,pe scurt...fi gospodina in bucatarie,doamna in societate,c....in pat si sigur nu te va parasi...
doar ca unii nu mai cred in mos craciun



ela intotdeauna sa crezi in mos craciun.'scurtarea',facuta de tine draga mea era odata ca in povesti.acum nu mai este asa valabila.acum primeaza,comunicarea,dragostea reala,inteligenta partenerilor si diplomatia.restul vine pe parcurs. daca vb de fitosi atunci este vb de conturi in banca,de cat de des treci pe siliconare,cat de'blonda esti'dar cat de bine sti sa faci sex.alehandra
allexanndrra
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:25
ok, alexa, scuze, nu am stiut ca ai probleme cu tastatura
o zi buna
anmari
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:25
wife, spor la munca
anmari
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:27
elada...cand iti dai seama ca mos craciun nu exista, incepi sa crezi in tine
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:27
ehe,alehandro,toti vrem cadouri de la mos craciun...doar ca pe unii ii uita,e batran si el saracu'
si atunci ajungi sa nu mai crezi in el
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:27
An, te mananca chielea?

urasc sa ma joc de-a fochistu'...las' ca il omor io pe G cand vine acasa, hehehe...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:29
wife,
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:30
De la: eladaela, la data 2009-10-21 16:20:03wife,mai bine cinica decat...dezamagita(de mos craciun)



ela ,poti sa iti faci viata fericita ,daca esti ambitioasa si sti ce vrei
.alehandra
allexanndrra
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:31
helado, stii ce gust are un muschiulet de porc taiat subtire, batut, umplut cu carne macinata ca pentru sarmale, apoi rumenit bine in cuptor, pe un pat de cartofi si ceapa, cu un sos de vin rosu?
pik_nik
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:34
neeee...da' sunt curioasa din fire
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti k relatia dintre un leu si o fecioara poate rezista mult timp?? 41 De la: KNIGHT_31 13 Decembrie 2010 01:04
Sint casatorita si dupa 9 ani de casnicie mi-am inselat sotul 100 De la: garbo164652 31 Martie 2011 13:56
Dilema 21 De la: tutankhamon 21 Iunie 2009 20:42
o parere pt mine, sau mai bn un sfat 20 De la: Rha 1 Octombrie 2010 22:48
Ce parere aveti?Am nevoie de sfaturi in legatura cu situatia mea 8 De la: quasaria 16 Decembrie 2009 23:33
Setari Cookie-uri