Cea mai grea decizie din viata mea... sa merg mai departe sau sa ma opresc aici???

...multam, thut...mai aveam putin sa faceam cu nervi...

...enervant...
daria_
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:22
nu draga.....e monica barladeanu.....si sub numele de monica dean o jucat 3 minute in serialul Lost...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:22
mai forumul asta cand il mai repara , asta in caz daca mai e ceva de reparat ...ca ma foute la ochii si nu ma pot obisnui, cu alte cuvinte nu servesc asa ceva, dreaq daca beam ceva mai ziceam, dar nu beu nik ca am gripa, e ca naiba
yanyacharberet
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:26
daria si io am facut cu nervii pana i-am descoperit toate chichitele....de aia stiu.....ca am postat prima oara primul emoticon si a trebuit sa intru sa modific de vreo 20 de ori pana mi-a iesit...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:29
yanyo...sanatate iti doresc....mai nu stiu cat dureaza repararea forumului...inclin sa cred ca maine dimineata se rezolva, sau, cel tarziu dupa-masa sau marti dimineata...a mai fost o data asa, si in doua zile s-a rezolvat, dar acuma a picat in weekend...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:32
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-18 23:16:54doamne ce ...naspa ...merge forumul asta...exact ca irinuca ceea...barladeanca
Pai de asta nu va suport si am asa o atitudine pt ca sunteti rai.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:20
Cu ce ocazie sa mi se atraga mie atentia cum scriu, eu stiu ca am dreptate si de asta si fac.Daca eu vreau sa modific ceva,o fac.Eu de ce sa ascult ade altiii,ca oricum nici altii nu asculta de mine si fac ce vor ei.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:22
...irinuca, nici tu nu faci nimic ca sa eviti discutiile contradictorii...
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:22
se excita fiecare cum poate...:)
pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:26
irinuca...nu e frumos....de ce ma copiezi???

"Eu de ce sa ascult ade altiii,ca oricum nici altii nu asculta de mine si fac ce vor ei."

asta am zis-o eu, sub alta forma....ia te rog sa-ti exprimi ideile tale si sa nu ma mai copiezi...ca ma enervezi...
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:27
De la: si_totusi, la data 2009-10-18 23:11:28ma apuca un ras.da, din cel nervos
Am o stare naspa,ca trebuie maine sa merg la facultate si sa ii suport pe niste colegi ce nu imi place de ei.Ca este un coleg care se tine dupa mine,care dupa ce a ras de mine si a facut misto din mine mai vrea sa il bag in seama.Eu nu stiu ori ii el tampit ori ma crede pe mine tampita sa bag in seama un prost ca el.Ca incepe el si taicasu cu lectii de morala la mine,cica sa vorbesc frumos.Dar el numai tampenii face,de imi vine sa il pocnesc dar imi este frica ca imi da inapoi.Ca si taicasu ii un bou prost,si fiusu la fel si crede ca o sa il bag in seama.El crede ca daca eu sunt cumsecade crede ca sunt si proasta.Dupa ce m-a necajit atata si a ras de mine,crede ca o sa il bag in seama.Eu cred ca el are probleme pshice.Nu m-as incurca cu un barbat neserios ca el,care sa ma faca sa sufar pt ca o sa ma insele si o sa ma minta,pt ca nu este serios si nu are caracter,se ia dupa toata lumea.Si plus ca mai sunt si ceilalti prosti de colegi care se baga unde nu le fierbe oala.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:29
De la: tutankhamon, la data 2009-10-19 00:27:11irinuca...nu e frumos....de ce ma copiezi???

"Eu de ce sa ascult ade altiii,ca oricum nici altii nu asculta de mine si fac ce vor ei."

asta am zis-o eu, sub alta forma....ia te rog sa-ti exprimi ideile tale si sa nu ma mai copiezi...ca ma enervezi...
Eu nu te copiez draga,eu gandesc individual.Eu am caracter nu sunt oaie de turma.Asa cred ca ai gresit persoana.De data asta nu ai nimerit-o..
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:31
vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt foarte acrii....
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:32
ia-n citeste colea....si plangi ...ca esti dusaaaaaaaa...cu capul....


De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 22:18:48mai irina...si daca tu nu te schimbi la sfatul nostru, ce te face sa crezi ca noi ne vom schimba la sfatul tau???la asta te-ai gandit sau vrei sa faci educatie cu forta???


sau daca nu sunt aceleasi cuvinte nu se pune???
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:34
'neatza irinuco! s-a terminat badea?;)
pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:34
De la: moment31, la data 2009-10-19 00:29:33
De la: si_totusi, la data 2009-10-18 23:11:28ma apuca un ras.da, din cel nervos
Am o stare naspa,ca trebuie maine sa merg la facultate si sa ii suport pe niste colegi ce nu imi place de ei.Ca este un coleg care se tine dupa mine,care dupa ce a ras de mine si a facut misto din mine mai vrea sa il bag in seama.Eu nu stiu ori ii el tampit ori ma crede pe mine tampita sa bag in seama un prost ca el.Ca incepe el si taicasu cu lectii de morala la mine,cica sa vorbesc frumos.Dar el numai tampenii face,de imi vine sa il pocnesc dar imi este frica ca imi da inapoi.Ca si taicasu ii un bou prost,si fiusu la fel si crede ca o sa il bag in seama.El crede ca daca eu sunt cumsecade crede ca sunt si proasta.Dupa ce m-a necajit atata si a ras de mine,crede ca o sa il bag in seama.Eu cred ca el are probleme pshice.Nu m-as incurca cu un barbat neserios ca el,care sa ma faca sa sufar pt ca o sa ma insele si o sa ma minta,pt ca nu este serios si nu are caracter,se ia dupa toata lumea.Si plus ca mai sunt si ceilalti prosti de colegi care se baga unde nu le fierbe oala.
Ca a facut misto din mine ca cica nu l-am bagat in seama.De parca as fii obligata sa il bag in seama.Eu bag in seama pe cine consider eu ca merit.Si nu ma incurc cu prostii ca o sa ajung pe la spitalul de nebuni,ca pe un prost nu poti sa il destepti.Ori il accept asa prost si ma prostesc si eu,ori ajung la nebuni.Nu mai pot de ciuda ca ce tupeu are,sa mai astepte sa il bag in seama,dupa acum s-a comportat,apoi nu vreau sa ma incurc cu el,pt ca noi gandim diferit..Imi vine sa ii dau doar pumni in gura.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:34
Ca ma enerveaza mosul ala,taicasu care si el ii la scoala cu fiusu.Ca nu trebuie sa fii asa direct,el si fiusu gandeste diferit de mine.Dar mosul are gandire antica ca cica femeia trebuie sa se dea dupa barbat.Pai daca barbatul este prost? Ce pot eu sa invat de la el? SA DEVIN SI EU O PROASTA CA EL? De parca as fii obligata sa ies cu el.Taicasu si fiusu nu sunt oameni buni,pt ca daca erau buni nu faceau misto
din mine.Ca ei m-au necajit si mai vroiau sa le vorbesc si frumos.Eu sunt suparacioasa si imi ies repede din sarite,nu imi place ca cineva sa rada de mine sau sa se faca glume pe seama mea ca simt ca iau foc...
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:39
...cea mai usoara decizie pe ziulica de azi e sa merg la cabana plapumica
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:40
mai bine da-ti tu, tie, pana nu-ti da ta-su...
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:40
De la: tutankhamon, la data 2009-10-19 00:34:18ia-n citeste colea....si plangi ...ca esti dusaaaaaaaa...cu capul....


De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 22:18:48mai irina...si daca tu nu te schimbi la sfatul nostru, ce te face sa crezi ca noi ne vom schimba la sfatul tau???la asta te-ai gandit sau vrei sa faci educatie cu forta???


sau daca nu sunt aceleasi cuvinte nu se pune???
Stii vorba aia cine zice ala este.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:41
De la: tutankhamon, la data 2009-10-19 00:40:56mai bine da-ti tu, tie, pana nu-ti da ta-su...
Taicasu are fire tare ca taicamiu,dar are o gandire proasta si antica care nu se potriveste deloc cu gandirea mea.Si dupa cum s-a mai comportat, mai are si pretentia sa il bag in seama.Eu nu ma incurc cu oamenii din astia ca nu vreau sa ajung ca ei,doamne fereste... Ca as schimba grupa dar nu mai este nici una.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:44
....la culcare...sa nu va gasasc maine incaierati ca e de rele....
....irinuca, tu parca dormeai...sau ai zis ca mergi la somn, ca nu-mi mai amintesc bine de acum doua ore....
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:45
nu mamica....daria....stai linistita...nu ma pun la mintea ei mama.....o las sa abereze cu succes...
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:48
De la: tutankhamon, la data 2009-10-19 00:40:56mai bine da-ti tu, tie, pana nu-ti da ta-su...
Ca am urlat la ei,am facut scandal la facultate,am urlat la cretinii aia.Sper sa nu ma cheme decanul,sa am probleme.Dar ii zic si eu ca sunt niste prosti cu totii,ca vede ca sunt suparacioasa dar tot au continuat sa ma necajeasca si cu glumele lor.Acum mi-au devenit insuportabili si nu le mai suport prezenta si ma aprind de la nimic.Pt ca au pus prea multe paie pe foc,pt ca sunt niste idioti,dar ei se considera inteleligenti.Eu nu vreau nimic,decat sa ma lase in pace cretinul ala si taicasu ala prost cu lectiile lui de morala,pt ca nu dau doi bani cu ele.Eu nu ascult de el,pt ca el nu este un exemplu pt mine,in fata mea el si fiusu nu fac 2 bani.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:48
De la: daria_pet, la data 2009-10-19 00:45:40....la culcare...sa nu va gasasc maine incaierati ca e de rele....
....irinuca, tu parca dormeai...sau ai zis ca mergi la somn, ca nu-mi mai amintesc bine de acum doua ore....
Ca am urlat la ei,am facut scandal la facultate,am urlat la cretinii aia.Sper sa nu ma cheme decanul,sa am probleme.Dar ii zic si eu ca sunt niste prosti cu totii,ca vede ca sunt suparacioasa dar tot au continuat sa ma necajeasca si cu glumele lor.Acum mi-au devenit insuportabili si nu le mai suport prezenta si ma aprind de la nimic.Pt ca au pus prea multe paie pe foc,pt ca sunt niste idioti,dar ei se considera inteleligenti.Eu nu vreau nimic,decat sa ma lase in pace cretinul ala si taicasu ala prost cu lectiile lui de morala,pt ca nu dau doi bani cu ele.Eu nu ascult de el,pt ca el nu este un exemplu pt mine,in fata mea el si fiusu nu fac 2 bani.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:51
Ca as sari la cretinul ala de taicasi si fiusu sa le dau un scuipat in gura,asa sa le arat cat de mult ii respect,ca sa se invete minte sa nu sa se mai ia de mine,dar imi este frica ca ma bate si eu nu am putere pt ca sunt femeie.Ca daca as fii fost barbat,le-as fii rupt fetele pe rand.
irina31
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:53
doamneeeeeeeeee, cata feminitate zace in tine, fata!!!
rupe-le fetzele, mama lor de nenorociti!
pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 06:40
De la: moment31, la data 2009-10-19 00:53:49Ca as sari la cretinul ala de taicasi si fiusu sa le dau un scuipat in gura,asa sa le arat cat de mult ii respect,ca sa se invete minte sa nu sa se mai ia de mine,dar imi este frica ca ma bate si eu nu am putere pt ca sunt femeie.Ca daca as fii fost barbat,le-as fii rupt fetele pe rand.


Pei apuca-te de antrenamente cu Mike Tyson si vezi ce iese :-)
E cam scump tipul dar merita efortul :-)
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:23
Draga scumpa am 41 de ani si doresc din toata inima sa te ajut am 3 copii mari si situatia in care te-afli imi reamintesc parte din viata mea care am ignorat un timp pt ca nu am avut pe cine sa intreb sau nu am avut experienta de viata sa realizez unde va duce o asemenea relatie .Cum se spune daca tai raul de la radacina se va intinde pina te va minca .In mare cind am realizat ca relatia dintre mine si tatal copiilor mei a crezut ca mereu incercind sa ma deruteze in momentele grele cind doream atit de fierbinte sa pun in aplicatie despartirea ca alta sansa nu este el incerca sa-mi explice ca vom sta de dragul copiilor impreuna am gresit amarnic.Ma tracasat asa 15 ani pina am pus asta in aplicatie .1 Draga trebuie sa ai confidenta in ceeia ce faci sau vrei gindestete ca el are la mina o femeia in casa care la orice ora va face ce vrea el si abia acum e inceputul pt; ca aceasta e abuz asupra ta nu te bate nu face nimik necontrolat dar cea mai mare arma care o are e asupra minti tale ca poate sa te conviga cu ce vrea cind vrea si unde vrea , tu traesti doar cu sperata ca se va schimba dar el traeste cu bucuria ca te poate schimba la ginduri ori de cite orivrea.Fii tare cere ajutorul parintilor ca parinti te iubesc si iti vor tie binele si lasal pe sotul sa vina si sa te roage in genunch sa fii a lui si apoi tu pui reguli in casa si el va deveni cel condus de tine pt; ca cu cit trece timpul copilul va deveni o mare problema asa cum am patit-o eu si mai bine sa te recasatoresti cind copilul inca nu intelege cei viata si tu nu vei putea sa-ti realizez un viitor .Iti spun ca in momentul cind va vedea patul gol si nu va avea posibilitatea de perscutie care il face sa se simta barbat (e total fals ca un adevarat gentilman nu se poarta asa)isi va da sema ca viata nui doar sa ei trebuie sa si dai iti promit ca il vei avea imediat inapoi in mai putin de o saptamina.DE CE?Alta femeie nu-l va place cu copil care trebuie sa plateasca pensie alientara si toate vor avea frica ca te iubeste pe tine mai mult si ele il vor pierde orcind ;NICI UN BARBAT INSURAT NU VA AVEA SUCCES DUPA PRIMA GRSEALA ;Scumpo fii tare si imediat intra la putere cit esti tinara si nu iti imbolnaveste mintea cum mi-a facut-o mie DUMNEZEU sa-ti dea putere rabdare .
garbo082991
Postat pe 27 Decembrie 2009 05:03
daca voi chiar nu va mai intelegeti deloc si nici nu exista cale de intoarcere,decat o singurateta in doi mai bine de unil singur.Dar trebuie sa gandesti f bine,discuta deschis si cu el;dar daca te hotarasti sa pleci in nici un caz nu te sfatuiesc sa mergi la parintii tai,cauta ceva si stai doar tu cu bebele.
garbo068629
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Familia iubitului ma dispera. 10 De la: Daliaa 24 Decembrie 2017 11:42
Mama singura 7 De la: garbo074951 2 Iunie 2015 01:38
dati-mi si mie un sfat fetelor 7 De la: fleurdelis 3 Mai 2010 21:03
ajutor 3 De la: garbo_447283 2 August 2016 10:38
ce faceti pentru a va salva casnicia ? 60 De la: garbo_500699 10 Septembrie 2019 03:45
Setari Cookie-uri