Cea mai grea decizie din viata mea... sa merg mai departe sau sa ma opresc aici???

De la: pik_nik, la data 2009-10-18 21:28:17irinuco, ..."nu vreau un lucru slab"

cum spuneam, ai vrea tu!:P
Eu nu vreau nimic,pt ca niciodata nu mi-a placut sa schimb barbatii.Apoi daca o sa ma marit vreau un barbat cu principiii morale,nu vreau un lucru slab care sa ma insele si sa ma faca sa sufar.Pt ca eu pun suflet si ma afecteaza.Poate pe altele nu,pt ca multe nu au inima.Dar eu am urat intodeauna sa schimb barbatii.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:34
pikule, s-a dus dreaku forumu' asta...

uite de-aia se cara lumea si isi sterge contu'...din cauza astora de dau cu copy paste si abereaza in nestire. o sa ranmana andra cu ei pe cap, da' nu-i bai...ratingu' sa creasca

ma gandesc serios sa urmez exemplu' kyrei...ca deja mi s-a lehametit de imbecilitati...

cum apare un subiect pe marginea caruia se poate discuta, cum apare amoeba asta, ori alexa, ori te miri ce clona care vrea sa vorbeasca abouth nothing

totusico...no chance...au mai incercat si altii, si nimic...batman...batman...

bre irino, cand ai sa incetezi sa te mai crezi buricu' pamantului? acilea nu e vorba despre tine, si despre cat de sensibila te simti tu azi...e vorba despre o alta doamna care are o problema

las' ca si voi sunteti de vina...ati incurajat-o la discutii si-acu' nu ne mai scapam de ea

hai...ignore total...

wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:34
31, papi o seara faina? iohohooooo..:)) ai grija, ingrasa..
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:36
wifo...daca pe tine te fac niste specimene sin astea sa-ti stergi contul, e nasol mama....uite...eu una m-am obisnuit si nu-mi mai bat capul cu ea.....i s-a sters un id, si-a facut repede altul, apoi altul, maine altul si tot asa...ratingul creste, noi ne enervam.....pentru ce?????pentru cine????
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:44
oalio, totusico...iote ce-ti zice pioasa asta...ca ti-o tragi de-ti sar capacele ???!!!!

aferim...e plina de credinta morala crestineasca

tut, nu ea ma enerveaza, ma enerveaza ca incarca pagina cu elucubratiile ei religioase, si ma enerveaza ca incep fetele si pik s-o traga de limba, si iote-asa se infiripa discutia si umple 5 pagini in 10 minute...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:46
wif, la asa tip de exprimare, nu am replica. am vazut ce a scris. asta ii este educatia. nu-i poti cere omului ce nu are
si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:48
offff, wife....
de ce ai vrea s-o trag? ca ies numa' mir si tamaie de peste tot!
pik_nik
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:49
dap, totusico...si ca sa te consolez, sa stii ca pe mine m-a facut parasuta si baba...hihihi...

pikule, ceteam la topicu' deschis de tut, ala cu clonele...a zis micabiss acolo ceva de bun simt, nu ca io n-as fii zis aceeasi chestie in dese randuri...astora nu trebe' sa le dai atentie, ca nu te mai scapi de ei...de-aia a prins aripi crizata asta si altii ca ea...

alta, la cate sictairuri a primit pe-acilea, isi lua talpasita...da' ea nimic...are obrazu' gros ca tovalul...vrea sa ne bage biblia in cap cu de-a sila

si mai are doua surate, alexa si sofica...alea-s cu 'ntelectu'...de intelectuale ce sunt dau copy paste de pe google si ne-a rezolvat

imi lipseste atmosfera de acum un an, parol...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:55
mai wifo...si pe mine ma enerveaza ca umple atata pagini AIUREA...dar ce sa-i fac???... am incercat de n ori....degeaba.....am scuturat-o, m-am infipt in ea, am facut-o in toate felurile, am incercat cu frumosul....ba nene, cred ca asta are ochelari din aia de cal, dar pusi in dreptul ochilor, nu in lateralele ochilor, ca nu mai vede si nu aude niiika....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:59
wifo...uitasi bre ca mai aparura fro doo...holsteina de-l agaseaza pe piku si mai e una phoenix.....baga asta, mama, 84 de mesaje in nici o ora....asea, repede, pa tzeava....la foc automat.....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:01
De la: si_totusi, la data 2009-10-18 21:48:15wif, la asa tip de exprimare, nu am replica. am vazut ce a scris. asta ii este educatia. nu-i poti cere omului ce nu are
Frate eu educatia mi-am facut-o singura,pt ca eu nu ascult de nimeni.Eu ascult doar de persoanele ce sunt exemple pt mine,asa ca nu prea am intalnit persoane care sa fie exemple pt mine asa ca ascult doar Legile lui Hristos,in rest nu ascult nimic.Eu sunt o persoana sincera naturala si ma comport asa cum simt,daca nu va place problema este a voastra,eu asa sunt.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:09
irinuco, nu ne pui niste poze?
pik_nik
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:11
Asa o sa ma comport si cu sotul meu,ma comport asa cum sunt eu de fapt,pt ca sunt foarte naturala.Daca nu o sa ii convina poate sa ia trenul si sa plece la gara ca nu o sa il tina nimeni legat.Nu ma iau eu dupa gura lumii sa ma comport eu dupa cum vor altiii,eu ma comport asa cum simt eu si asa cum sunt eu de fapt.Pt ca cine or sa ma vrea va trebui sa ma accepte asa cum sunt,pt ca nu am de gand sa schimb nimic.Daca nu o sa ii convina,asta este problema lui,sa isi gaseasca alta pe placul lui.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:12
te da de suflet, maica ! :))
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:14
De la: pik_nik, la data 2009-10-18 22:11:15irinuco, nu ne pui niste poze?
Nu scuze fara foto.m-AM descris doar, sunt draguta dar insuportabila pt un om care nu este corect.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:14
mai incearca o data descrierea. daca nu vrei, o fac eu. fara haine.
pik_nik
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:16
De la: Melanie, la data 2009-10-18 22:14:06te da de suflet, maica ! :))
Pai am suflet mare,dar am toane multe sunt capricorn. Stii mai bine sa ma comport asa cum sunt eu de fapt ca sa stie el daca ma poate suporta sau nu.Pt ca de multe ori oamenii isi arata doar calitatile, si defectele dupa ce se casatoresc,apoi poate nu convin defectele.Eu imi arat si defectele dar si calitatile.Eu am toane,asa ca sa stie ce o sa il astepte si daca poate sa faca fata,daca nu poate atunci este liber.Pt ca stii nimeni nu este perfect,toti avem defecte.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:17
mai irina...si daca tu nu te schimbi la sfatul nostru, ce te face sa crezi ca noi ne vom schimba la sfatul tau???la asta te-ai gandit sau vrei sa faci educatie cu forta???
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:18
caterinca, caterinca dar trebuie sa existe o eleganta a discursului. asta da masura intelegentei si educatiei unui om.

acest user depaseste o limita a suportabilitatii si bunului simt.

se distreaza - asa vede el o distractie - compunand tot felul de ineptii insa, orice gluma are o limita.

cand repeti aiurea pana la obsesie doua sau trei tampenii, devii plictisitor. nu mai ai nici un haz .

asta nu intelege momentul acesta 31. da, atat il duce capul, atat face

oricum, nu am de gand nici sa ma supar, nici sa dau replica unor oameni, care nu stiu sa deosebeasca gluma de mitocanie
si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:20
De la: Melanie, la data 2009-10-18 22:14:06te da de suflet, maica ! :))
Cum la suflet?
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:20
fetele, iar va plictisiti?
:-)
zambila
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:21
De la: si_totusi, la data 2009-10-18 22:20:15caterinca, caterinca dar trebuie sa existe o eleganta a discursului. asta da masura intelegentei si educatiei unui om.

acest user depaseste o limita a suportabilitatii si bunului simt.

se distreaza - asa vede el o distractie - compunand tot felul de ineptii insa, orice gluma are o limita.

cand repeti aiurea pana la obsesie doua sau trei tampenii, devii plictisitor. nu mai ai nici un haz .

asta nu intelege momentul acesta 31. da, atat il duce capul, atat face

oricum, nu am de gand nici sa ma supar, nici sa dau replica unor oameni, care nu stiu sa deosebeasca gluma de mitocanie
Eu nu prea tin la glume pe seama mea,dar imi place sa fac glume.Stii oamenii care sunt la fel directi nu prea se impaca,eu ma comport asa cum sunt eu.Daca mie nu imi place de fata unui om,ii spun asta in fata,eu nu il vorbesc pe la spate.Imi pare bine ca nu sunt asa slaba sa ma fii educat mama mea,ca sa tac si sa vorbesc oamenii pe la spate.Eu sunt sincera si naturala..
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:23
cu cine se plictiseste lumea?
nu plangeti, fetelor, dimineata, luni, mergeti la job, si gata cu calvarul weekendului.
pik_nik
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:24
De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 22:18:48mai irina...si daca tu nu te schimbi la sfatul nostru, ce te face sa crezi ca noi ne vom schimba la sfatul tau???la asta te-ai gandit sau vrei sa faci educatie cu forta???
Pai daca ai fii fost doar tu pe forum sincer nici nu mi-as fii batut capul.Pt ca nici nu insist cu sfaturile, daca vad ca rad de mine.Daca au vreodata nevoie de sfaturi ma cauta ei atunci cad dau de necazuri.Dar forumul este public,sunt multi oameni eu imi scriu parerea dar fiecare poate sa faca ce vrea el.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:26
mda, cum spuneam, irinuca nu-i chiar ceea ce pare a fi...
zambila
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:29
De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 22:18:48mai irina...si daca tu nu te schimbi la sfatul nostru, ce te face sa crezi ca noi ne vom schimba la sfatul tau???la asta te-ai gandit sau vrei sa faci educatie cu forta???
Ca si in viata de zi cu zii,daca vad ca eu vreau sa dau un sfat si se rade de mine.Atunci ignor persoana.Imi caut persoane ce gandim la fel si putem comunica.Cine vrea sa ramana in noroi poate sa stea bine acolo,daca nu vrea sa iasa.Ca eu ma retrag si il las in plata Domnului,daca vreodata va avea nevoie de mine sa il ajut o sa ma caute el.Dar ma retrag si patrez distanta,pt ca daca ii smecher si tot ma necajeste poate aparea ura,pt ca sunt si eu om....
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:29
zambilico, dap!

si domnu` mai si rasuceste cutitul in rana, ca maine cica-i luni!
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:30
dimineata, inainte sa dorm, o sa va incurajez, stati linistite;)
pik_nik
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:33
mai moment, un om se educa singur, numai cand creste in padure, izolat de tot ce inseamna viata si relatii sociale

cam acolo ai copilarit si ti-ai petrecut cei 7 ani de" acasa"
si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:33
De la: si_totusi, la data 2009-10-18 22:33:57mai moment, un om se educa singur, numai cand creste in padure, izolat de tot ce inseamna viata si relatii sociale

cam acolo ai copilarit si ti-ai petrecut cei 7 ani de" acasa"
Adica tie ti se pare educatie ca sa vorbesti oamenii pe la spate?.Eu cred ca needucati sunt cei ce necajesc un om,care vad ca se supara si tot il critica.Eu ma comport asa cum simt eu,cui nu ii place atunci sa nu ma mai necajeasca.In padure cred ca ai crescut tu,sau in societate tot degeaba oricum societatea asta este de rahat.
irina31
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
test :varsta biologica 24 De la: Mihaela_Tudora_1 6 Iulie 2013 04:57
Salut voios de pensionara! 136 De la: Maria802 9 Ianuarie 2017 08:47
Relatia robotizata 12 De la: daniilia 2 Martie 2010 04:58
Buna seara! 7 De la: Laura_M 22 Noiembrie 2010 21:32
sotul meu intra pe site-uri de homosexuali 47 De la: iasomia 2 Septembrie 2009 12:18
Setari Cookie-uri