clonele - personalitati multiple - o problema psihiatrica???

am avut eu un iubit asa ...avea el o iubitica in liceu si...a vrut sa o verifice pe aia! a pus o amica sa sune, baietii inregistrau nush cum convorbirea! si....aia a recunoscut, asa cum se face la varsta aia..ca de fapt e inamorata de proful de judo, nicidecum de amicul ei, el asa....doar o faza! si ...drept pen'care a fost parasita in plin banchet de clasa 12'a....fara sa stie macar de ce! mie, mi'a cazut fata, pt ca o stiam din poze, pareau ca se si potrivesc f tare, si sunt convinsa si'n ziua de azi ca aia a vb asa...de trendy flendy
fleur_de_lis
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:15
niciodata u poti face o relatie pe net. asa cred eu. Nu vad cum, aici doar dai cu parerea, si vad ca fiecare intelege cum vrea. sau unii nu accepta parerea unora, sunt mai vedete,,SE CRED,,
ykyana
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:15
se poate, dar este extrem de greu si trebuie foarte multa precautie, sunt o multime de nebuni liberi
hai o duminica misto, la aer si plimbare..
kyra
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:18
De la: kyra, la data 2009-09-20 12:11:24cunosc.. cea mai mare timpenie, pentru ca te prinzi


nu numa k te prinzi kyro, da viata cu un asemenea om e un chin!
fleur_de_lis
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:19
pai na...e logic ca daca te-a "gasit" pe tine pe net a mai gasit si alte persoane...si nu esti singura cu care vorbeste...si te trezesti ca ceva nu-i place la tine si ii place la ailalta si totul se duce ca un balon de sapun.....dar asta e alta poveste...

hai sa revenim la trolli....ce misto suna...e prea frumos cuvantul pentru cei ce fac aceste porcarii din conturi diferite.....mai ales mascarile cu exprimarile sexoase...
tutankhamon
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:34
ESTI SEFA LA TROLII IUBITO,, SE VEDE,, DE AIA ESTI TATACHANON?
ykyana
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:37
LE AI TU BUNE PE TOATE,, ESTI VEDETA, TATACH,,,
ykyana
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:38
Buna ziua...Eu, raman la ideea ca e problema celor care nu se pot integra si atunci incep un "atac" din mai multe conturi - da' daca prinde vreunul...Si pentru ca, normal, nu prea prinde, incep atacurile incercand sa denigreze - fiind "multi", creeaza ideea de grup deranjat de cineva sau ceva...sunt ca gelosii aia care zic "nu esti a/al mea/meu, n-ai sa fii a/al nimanui"...A...in fine, de ce ma apuc eu acum de despicat fire?...Ma apuca durerea de cap, iar, incercand sa inteleg dedesubturile...Ma sperii cand vad cata patima pun unii in "razbunari", de doi lei, dar care iti pot strica ziua sau sa te pune pe fuga...Sunt multe aspecte aici...Dar eu vreau sa atrag atentia ca exista si pericolul de a banui si blama persoane total nevinovate - exista si tactica aceea a clonelor de a face sa para ca persoana in vizorul lor este de fapt cea clonata...Ma opresc aici ca deja am ametit - adevarul este ca incercand sa intelegi un "mecanism"...deraiat risti sa o iei pe campii - un zambet - nu degeaba se fac bancuri pe ideea ca cei care lucreaza la psihiatrie ajung ei insisi...taca
panty_C
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:52
Pe mine ma deranjeaza ca voi va lasati provocati de asemenea persoane, va coborati la nivelul lor si le raspundeti. Asa ca sa nu vad ca va plangeti. Eu una nici macar nu mai citesc ce scriu.
Micass
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:55
yka??? ai o problema fata??? controleaza-te...ca nu m-am luat de tine pana acuma...tu de ce o faci??? esti cumva clona cuiva si noi nu ne-am dat seama???
tutankhamon
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:59
Bingo. Acum lasati-va provocati de ea si umpleti 10 pagini cu nimic.
Micass
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:00
OK, SCUZE AM CREZUT CA DE MINE E VORBA,, AM VAZUT GRESIT,, BATRINETILE, MA LASA,,
ykyana
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:02
Vad ca cei care provoaca se dau de gol singuri. Toate clonele scriu cu majuscule. Sunteti destepte foc.
Micass
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:04
Hey Ika-bulanica
care n-ai in cap nimica
ce ai tu cu Tutanika?

Sorry, alta rima n-am gasit!
Ciresica
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:04

Ciresico, pentru tine sunt astea...
las-o-n amarul ei, ca si asa e cum e...
ready_vivus
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:06
tare-mi place yka, cand nu spune nika



n-am gasit nici eu alta rima. ca si tine, ciresico
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:09
OK nenea RV.Daca zici matale sa o las o las ca oricum acasa nu mai am loc de alta.
Ciresica
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:09
nenea RV, uite la Totushica ce face!!!!!!

Da-i si ei peste degete!!!!!
Ciresica
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:11
eee... deja lupta devine inegala! daca a aparut si badia totushel pe aici, eu ma tirez c-o incasez! (tot cu rima, na! )

Ciresico, nu-i dau ca de doo zile e berbat mare si tare si o iau pe cocoasa!

da' iti dau matale o si un ca sa crepe el de ciuda, e bine?
ready_vivus
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:11
venii si yo...iar in contu` meu...
sa scriu iar cu...majuscule
ati vazut voi...cum apar...insectele?
cum se simt...ele...asa...mancale-ar canceru`!!!
tuth...felicitari...uite asa...se cern...singuri!!
ovidiu42
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:32
LILO
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:34
..trolli.... asa s-a distrus si comunitatea kudika....
....cei care isi fac clone ii intalnim si in viata de toate zilele - persoane labile cu personalitati multiple....
..simt nevoia sa se faca remarcate prin tipete (scrisul cu majuscule)..... inganare ( copy/paste - de parca noi am uita ce am zis/citit)... jigniri de tot felul..... le spui la fiecare in parte.... le repeti...
daria_
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:46
...aici intram sa ne destindem...sunt probleme pe care le privim din acelasi unghi sau nu...radem....glumim... ne mai luam peste picior....persoane normale...asa se intampla si in lumea reala...
...si in viata reala am prietene cu care ma contrazic in anumite privinte....o prietena/prieten nu trebuie sa fie copia noastra si sa ne aprobe in tot ce facem sau spunem....
....ar fi plictisitor sa auzim la tot pasul: da...ai dreptate...asa e cum spui tu...
daria_
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:53
.....dar nici sa iti sara in gat si sa te faca albie de porci si dupa aia sa dea citate din biblie sau din cine stie ce poezie.....sau sa inceapa cu porcarii sexoase si scabroase...si sa se repete de n ori acelasi lucru...
tutankhamon
Postat pe 21 Septembrie 2009 02:16
ovi, multumesc de felicitari, dar pentru ce sunt, dragul meu, cda nu ma prinz....sunt blonda, remember???
tutankhamon
Postat pe 21 Septembrie 2009 02:17
...cand sar la gat, le raspundem si noi - ca ne scot din rabdari - apoi ne calmam si-i ignoram...
(usor de zis..mai greu de facut ...)
daria_
Postat pe 21 Septembrie 2009 12:31
cine sunteti voi sa-i judecati pe altii?......... vedeti-va de treaba voastra si "barfiti" in continuare"...ca alceva, s-a vazut, nu sunteti in stare...........
de ce nu recunoasteti ca sunteti ......CLONE disturbatoare si de o OBRAZNICIE ACERBA.............
sophia1971
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:19
......... "IDEAL pierdut n noaptea unei LUMI CE NU MAI ESTE....., Lume ce gndea n basme i vorbea n poezie..................... "
sophia1971
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:40
...si iar este pe campii
panty_C
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:42
you..first, please.....
sophia1971
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sfaturi 5 De la: garbo027119 2 Decembrie 2009 21:07
justitia trebuie sa functioneze !!! 1 De la: garbo008388 30 August 2009 12:25
De ce oare oamenii sunt asa nepasatori unii fata de celalti? 106 De la: garbo027119 2 Decembrie 2009 21:12
garbo_3060 5 De la: ristea26 24 August 2012 20:03
Oare iubim mai mult pentru ca este interzisa relatia? 23 De la: kyra 4 August 2009 19:36
Setari Cookie-uri