Hollywood-ul indoliat

fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:32
hai, ia doi banuti de la mine, pentru incurajarea tinerelor talente!
pik_nik
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:33
ce talente vere?? te iei de mine acuma??
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:34
mey...io acu' ma uitai mai bine...io nu-s prietena cu pik...viata mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:34
Toate pisicile sunt negre,mda,dar si barbatii sunt toti la fel,dar cum e Garbo,e si YUPPPY,daca nu sunteti cuminti,vb cu Andra sa va mute pe celalalt site,simplu,tot timpul
scrichy
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:36
Sa-nteleg ca ti-a placut replica...da-mi si tu aceeasi bucurie si-o sa-ti dau, nu doi banuti, o vacanta in Caraibi.
Tut, eu nu m-asez la coada. Am pile
iar_eu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:36
iar_eu, iti spun un banc, ca sa-ti dai seama ce erou esti cand te incalti cu amandoi pantofii deodata...si cat de inteligent...

ce face barza cand ridica un picior???
il coboara pe celalalt....
de ce????
pentru ca altfel ar cadea in fund....

deci, gibsoaneeee....pune mama o perna in spatele tau, ca daca te incalti cu amandoi pantofii deodata, risti puiule...si la varsta ta o fractura se vindeca mai greu....

p.s as vrea io sa te vad cum te incalci cu amandoi pantofii deodata...sari asa ca iepurii??? i-haaaa...si gata...te-ai incaltat??
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:38
Pikule, sint ingrijorat...esti depasit de o buna prietena de a ta, cu peste 100, mesaje, lun asta...Risti sa pierzi trofeul.
iar_eu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:40
bravgoooooooooooooooooo!!!
scrciu, ce-ai mami??? t'am facutt shieva??/ cini iooo.????
no s-apai zii....calcam cumva pi covoru roshu??? sauu.....
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:40
De la: iar_eu, la data 2009-09-15 23:40:01Pikule, sint ingrijorat...esti depasit de o buna prietena de a ta, cu peste 100, mesaje, lun asta...Risti sa pierzi trofeul.




zi-oooo zi--oooo zi-o repejor maica..nu tine suspansu ca la holiuuud daa???
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:41
valentino_iar_eu, ma bucur pentru tine, vad ca ti se intampla des
ramai asa, bafta!
pik_nik
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:42
Va placut????,asa a zis TUTAN,sa fac ceva,ceva....
scrichy
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:43
gibsoane...nu te pot incurca....am niste amintiri si niste clipe de neuitat(si la propriu si la figurat) cu domnul pik pe acolo, prin caraibe.... asa ca baga-ti oferta unde nu ajunge lumina....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:44
bravoo tutiiiiiiiiiii!
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:45
Tuta, ma steptat la mai mult de la tine...de dragul datului cu pumnul, ai pierdut adversarul. Deci, Pikul a zis ca pantoful sting e nou si-l roade. Eu i-am replicat ca ii sckimba pe rind, adica doar stingul nou si dreptul vechi. Si de-aici continuarea. Daca urmareai logica discutiei, evitai un pumn in vint. Eu am invatat sa lupt tehnic...
iar_eu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:46
gibsoaneeee.....bre.....ai gresit ceva....piku nu e prietenul meu.....e SOTUL..... meu.....ha ha ha...te-am prins.....postam amandoi pe acelasi forum, cu identitati diferite....stam amandoi in sufra de la compuri diferite si radem de tine......
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:46
Postat pe: 15 Septembrie 2009, ora 23:30 Citeaza Raspunde

acum, daca-ti spun sa zici si tu, o sa spui "pantoful drept", asa-i? ca stim ce fel de replici destepte ai
Sigur, nu, ca eu ii schimb pe-amindoi odata. Poti reformula, poate-ti reuseste...



ia citeste ce ai scris mataluta la ultimul rand.....e postarea ta de pe o pagina in urma....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:49
ma ia cu ametalaaaaaaaaaaaaa pe minee....da pi ghietu miel vai di minii shi di miniiii.....crez c-o vrut iel covoru roshu.....si s-ompiedicat de mesajele lu piku pan;acoloooo...aoleuoooooo
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:49
Sint gata sa te cred Tuta, daca in urmatoarele 10 minute, va inversati pozele din avatar. Acceptati???
iar_eu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:50
De la: iar_eu, la data 2009-09-15 23:46:11Tuta, ma steptat la mai mult de la tine...de dragul datului cu pumnul, ai pierdut adversarul. Deci, Pikul a zis ca pantoful sting e nou si-l roade. Eu i-am replicat ca ii sckimba pe rind, adica doar stingul nou si dreptul vechi. Si de-aici continuarea. Daca urmareai logica discutiei, evitai un pumn in vint. Eu am invatat sa lupt tehnic...



da, din conturi false
pik_nik
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:51
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-15 23:49:22ma ia cu ametalaaaaaaaaaaaaa pe minee....da pi ghietu miel vai di minii shi di miniiii.....crez c-o vrut iel covoru roshu.....si s-ompiedicat de mesajele lu piku pan;acoloooo...aoleuoooooo

Arunca un ochi la ACTIVITATE si vorbim dupa...
iar_eu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:52
ce activitate nenici ca de-acuma imi dau lacrimile....de duiosieee....ai un ficsuletz in sara aiasta....si nimenii nu ti-l poate decoda...da io ci satzi faac! (si///aporpos...nush ce activitate zici mamicule....si nici nu le am cu netu.... )
fleur_de_lis
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:59
Am priceput love...de mai mult timp.
Tuta, timpul e trecut. Si un alt amanunt : m-as bucura mult ca cineva sa-mi faca o gluma, macar pe jumatatea, celei pe care i-am facut-o eu lui Pik. L-as lua la urmatorul film pe care-l scriu...
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:03
melule....nu te pot incurca mama...daca tu crezi ca eu cu pik suntem unu si acelasi...e grav puiule.....fa-ti un control la cutiuta cu maimute ca vezi triplu....suntem trei care posteaza din acelasi cont.....pe al treilea/a treia te las sa-l/o ghicesti tu....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:03
lasa-l mai in durerea lui, nu-l mai agita ca-i fleashca
are si omu' doua dureri, ce, n-are voie?!
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:05
bai deci e clar..io m-am prins!
voi turnati un film sf da di ci nu'mi zpuneti si mmiii??di ciii//
si dece imi spui love, dear...tu te-ai ametit//?
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:06
De la: pik_nik, la data 2009-09-16 00:05:25lasa-l mai in durerea lui, nu-l mai agita ca-i fleashca
are si omu' doua dureri, ce, n-are voie?!



fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:08

nu s-a ametit, asa-i nascut
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:08
Daca aveti impresia ca sinteti capabili, cercati sa fiti coerenti, urmarind un fir logic al discutiilor. Eu accept orice sfida. Dovada inteligentei, nu sta in jargoane sau injurii, ci in capacitatea de a purta un dialog, chiar controversat, in mod coerent.Si un alt lucru : intre jargoane, nu ma simt incomod.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:09
pikuleeeeeee....amore mio.....nu vrea mushca mea...na!!!!
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Seminar de psihoterapia familiei si cuplului la Timisoara cu Minuchin 1 De la: oanamariapopescu 6 Octombrie 2008 15:02
Referendum...... 45 De la: sophia 31 Mai 2011 09:44
TEHNICI DE INTERVENTIE COGNITIV-COMPORTAMENTALA IN TERAPIA DE CUPLU: 4-5 FEB. 2011. 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 15 Ianuarie 2011 13:40
profetii despre prezent si viitor-prezicatoarea oarba Vanga Dimitrova 1 De la: vuvuzela 5 Decembrie 2010 16:16
PREMII MTV.... 2 De la: fleurs_du_mal 28 Noiembrie 2009 13:38
Setari Cookie-uri