Hollywood-ul indoliat

De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-16 00:43:06aoleoooo..ati dat-o peee grey's anatomy acu?? sa0-mi aduc batistele/?


ce ai bre cu grey-ul??? lasa-l in floarea mea, ca am plans vineri de m-am rupt la ultimul episod din seria 5....nu mai vreau sa ma sufoc de plans....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:47
si wifo.....da-mi in pixu' meu linkul de la topicul ala cu pipa lu' peste ca am orbecait cautandu-l si tot nu l-am gasit....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:48
Tuta, scuze, eram un pic aglomerat in acea perioada si daca n-am raspuns imediat, am uitat dupa. Scrichi, corect. L-am deschis in perioada cind facea ceva figuri Garbo cu punerea in pagina si ne plingeam mai toti ca nu puteam accesa. Avatarul era sugestiv, citeva zile a avut acceasi poza, dupa care am gindit la un pic de circ. Restul a venit de la sine. Prima care s-a prins, a fost Gabita.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:50
hai ca ma uitai la poze....e obsedat omu'///brrrr.......
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:50
TUTAN,o avea niscavai tulburari bordeline,sti manifestarea e ca un grafic,nik,tratament,ca fazele lunii,mai poular
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:50
ba io plang de patetismul "intoarcerilor" educatului

acum nu, da' maine sau poimaine o sa postez cateva mesaje trimise in privat unor gagici de "glumetul" valentino din contul iar_eu
sa vad cum mai explica asta
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:50
io nu mai zic nimic, cori...ma abtin...bibicii astia se bat in orgolii si noi facem pe porumbelu' pacii...

neah...

tuto...e pe la intalniri sau relatii de pretenie, crez...stai sa caut
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:50
val...atunci sa nu te miri ca ti-am dat replica atat de fain in seara asta....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:52
Pikule, era normal sa trimit mesaje desuchiate cu acest cont. Cum putea fi credibil altfel?. Dar de celalalt sint curios ce ar fi de spus???
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:53
VAL,nu am scris serios,dar din agresiunea verbala,arata o dubla personalitate,e ceva si din eu tau launtric,cred ca ai avut nevoie de asa ceva,doreai sa fi si altul,
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:53
pikuleeeeeee..lamureste-ma plizzzzzz.....val a scris unor gagici din contul iar_eu???? daca da, care e problema???? e vaccinat, e major....nu vad care e problema....daca e insurat...treaba lui...problema lui....si daca mesajele sunt porcoase....tata...unele si-o cauta...rau...ca le mananca...mai rau...
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:53
Tuta, io tin la gluma...nu-ti face griji
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:55
ioi tu.....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:55
iote topicu'

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6281/Pipa-pacii.html
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:56
noo...nene ai ca zic eu...k tot m-am neerit ca musca'n lapte in discuti asta vreti??
nenea iar..el....mi-a trimis mesaje cu ce mult admira el caii....k si el are neshte poze cu cai....buun..daac el a facut mizeria asta la toata lumea..;pb k urma sa spuie k uite la ce se uita....unul si altul....si ce...fantezii horror au unii si tot asa! deci asta era scopul !BUUN! mai de caacoo eee ..k lumea intra de buna credinta pe garbo...si el a stricat aerul infiorator pe aici! bravoo nene! deci pik pb ar merita statuie...din partea adminilor, daca lor le pasa cumva de asa ceva...zic eu|@!
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:57
Scrichi, toti avem o dubla personalitate, mai mult sau mai putin, evidentiata. Eu din armata am invatat duritatea si reprimarea emotiilor. S-apoi viata mi-a dat destule alte ocazii, pe parcurs, chiar daca pasiunea pt muzica si poezie, nu le-am abandonat...
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:58
iar_eu-le......ma oftic.....mie de ce nu mi-ai dat mesaje sexoase??? ha????..treci la pipa pacii....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:59
De la: tutankhamon, la data 2009-09-16 00:53:55pikuleeeeeee..lamureste-ma plizzzzzz.....val a scris unor gagici din contul iar_eu???? daca da, care e problema???? e vaccinat, e major....nu vad care e problema....daca e insurat...treaba lui...problema lui....si daca mesajele sunt porcoase....tata...unele si-o cauta...rau...ca le mananca...mai rau...

deci tuta....al a intrat in vorba...foarte....vulpeste asa! nu e problema ca e sau nu e cineva vaccinat! asta eee de fapt problema! ca doar din cauza demascarii dumisale...i-am retezat-o la povestea aia oribila cu caii! diferenta dintre pozele mele si filmulete lui este ca ale lui sunt obscene! ce mizerieeeeeeeeeeeeeeee.......cataaaaaaaaaaa mizerieeeeeeeeeee..brrrrrrrr
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:00
val...m-am uitat la poze...tu chiar ai intrat in pielea personajului...

nush de ce...da' ma simt ca o blonda tuta...rar mi se intampla sa ma insel in privinta cuiva
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:01
acum plang de-a binelea...
sarmanul om, muza a poeziei, impatitmit al muzicii, model de comportare in forum, de cinste, bun simt, obraz serios, alea alea, si eu sa indraznesc sa-i spun ca nu-i sanatos...vai, vai...


pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:01
Corect,sunt de acord cu asta,duritate in postari aveai si inainte,dar mai infranat,cu cel de al 2 -lea nik,ai fost in largul tau din primele postari,agresiv,nu gluma
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:02
nooo...hai caa...n-am meritat oscarul nici anul asta! va pupacesc, me duc la soomn!
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:04
De la: iar_eu, la data 2009-09-16 00:30:51Completez : pt tine, Wife si, toti userii, demni de tot respectul, promit sa nu mai raspund, nici direct, nici indirect, provocarilor lui Pik.


si dupa o pagina...

iar_eu

433 mesaje
Membru din: 4/05/2009
Postat pe: 16 Septembrie 2009, ora 00:53 Citeaza Raspunde


Pikule, era normal sa trimit mesaje desuchiate cu acest cont. Cum putea fi credibil altfel?. Dar de celalalt sint curios ce ar fi de spus???

Raporteaza abuz de limbaj
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:06
Wife, tipa din poze e Alessia Marcuzzi, o stimata prezentatoare de televiziune pe Mediaset. Au fost publicate si publicizate cu acordul ei. Comentariile, le-am tradus din Italiana. Asta, ca sa vedeti ce circula, in prim-plan, pe la noi. Cred ca si in Romanica e la fel.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:08
las' c-am recunoscut-o pe borfelina aia, bre...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:10
si te-o palit pe tine....culturalizarea pe garbom nu-ia sa mamicule?? iooiii cata candoaree...
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 01:11
Hai ca ma doare capul de cind citesc si mentionez ca am stat sa citesc toate cele 7 pagini.
Deci de la prohod pentru cultura ati ajuns la balacareli si pipa pacii.
Daca imi e permis am sa fac o singura remarca:iar_eu a facut o remarca extrem de jignitoare la un mesaj al meu, Valentino a facut la fel.Deci indiferent cum te numesti omule, esti un gunoi social si gata!
Ca tine or fi multi clonati pe forumul asta ca vad ca se poarta dar tu cred ca esti singurul care intra pentru sex ieftin, virtual.
Atit am avut de spus si gata!
Ciresica
Postat pe 16 Septembrie 2009 05:20
CIRESICO,sex virtual aici,esti sigura???
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:26
uite ce inseamna decadenta capitalismului!
ca daca erati voi pe vremea mea, acum erati in fabrici si uzine, tregeati la plan, nu va gandeati la porcosenii d-astea cu sexe virtuale, mai draga!
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:04
de nelu noi ne-am saturat
mai bine fa matale:pac!
si fa-te iute altcineva
tra-la-la si tra-la-la...
iasomia
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EzotericFest 12-15 Nov 2015 Timisoara ed XV Casa Tineretului 1 De la: Marcel_D 8 Octombrie 2015 01:31
antichitati si bijuterii vintage 1 De la: www_artantik_ro 31 Octombrie 2011 23:33
cutremurul din Chile 1 De la: Alexxandra 3 Martie 2010 18:38
eu es prefera un subiect nou 20 De la: cricat 7 Iulie 2011 00:33
SIR ELTON JOHN & BAND - World Tour 2010 LIVE 1 De la: Valerium 22 Aprilie 2010 17:08
Setari Cookie-uri