Hollywood-ul indoliat

Dansand cu moartea,actorul Patrick Swayze,a plecat din aceasta lume,lasand-ne filmele sale ,sa ne aduca aminte de talentul sau.Dumnezeu sa-l aibe in paza!15.09.2009.Alexandra
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:21
Stop it Allex!

Esti in dark mood today?

Baga ceva de viata si de veselie si lasa-i pe cei plecati sa-si duca sufletul unde a fost chemat.
Ciresica
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:23
A ramas in urma. Patrick a murit inaintea lui Nicu Constantin. Nu prea esti informata alexandro.
Micass
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:25
Mica nu fi tendentioasa,asemenea subiecte nu merita ridiculizate.tu crezi ca eu stau zilnic pe net?e greu sa fiti receptivi si la cultura? Alexandra.
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:33
De la: Ciresica, la data 2009-09-15 19:23:13Stop it Allex!

Esti in dark mood today?

Baga ceva de viata si de veselie si lasa-i pe cei plecati sa-si duca sufletul unde a fost chemat.



Ciresca,trebuie sa vb si de cultura.Alexandra....citeste blogul meu pe garbo,acolo scriu multe subiecte.
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:38
De la: allexanndrra, la data 2009-09-15 19:33:35Mica nu fi tendentioasa,asemenea subiecte nu merita ridiculizate.tu crezi ca eu stau zilnic pe net?e greu sa fiti receptivi si la cultura? Alexandra.


nicu constantin nu a insemnat cultura, alexanda?
si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:44
ba da tothusico...da de ce sa i plingem pe ai nostri cind putem plinge pe ai lor?????
nazirra
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:50
asa-i nazira. ai nostri nu-s buni. nu-s "trendi".

si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:54
vezi ..tothusico....tarisoara noastra e lina de snobi!!!!!
nazirra
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:59
De la: si_totusi, la data 2009-09-15 19:44:33
De la: allexanndrra, la data 2009-09-15 19:33:35Mica nu fi tendentioasa,asemenea subiecte nu merita ridiculizate.tu crezi ca eu stau zilnic pe net?e greu sa fiti receptivi si la cultura? Alexandra.


nicu constantin nu a insemnat cultura, alexanda?



citeste marele maestru!de ce dai cu oistea in gard inainte sa te documentezi?lexandra
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:13
vezi ce raspuns ai dat tu micai si apoi spune-mi mie ca am dat cu oistea in gard

si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:15
De la: nazirra, la data 2009-09-15 19:50:15ba da tothusico...da de ce sa i plingem pe ai nostri cind putem plinge pe ai lor?????




inainte sa comentati,cititi si voi topicurile.exista si topicul Marele Maestru-Nicu Constantin,postat de Alexandra.crez ca ciulinii nu se vor transforma niciodata in maracini.aici e prostie crasa,pe acest forum!pfffff
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:19
alexandro, iar ai dat cu mucii-n fasole!
ana02
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:22
noroc cu tine ca ne mai deschizi ochii nitzel..ca era vai de viata noastra..dap!
kyra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:24
las-o kyro, ca noi suntem niste bieti muritori ignoranti pe langa doamna alexandra care ne da clasa!
ana02
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:26
alexandroooo mai tempereaza te fata!!!!!nu mai fi asa de nervoasa mami ca nu ti face bine....
nazirra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:27
ano, clasa intai, he. he..
kyra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:27
de-a dreptu' business.......
ana02
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:28
De la: allexanndrra, la data 2009-09-15 20:19:45
De la: nazirra, la data 2009-09-15 19:50:15ba da tothusico...da de ce sa i plingem pe ai nostri cind putem plinge pe ai lor?????




inainte sa comentati,cititi si voi topicurile.exista si topicul Marele Maestru-Nicu Constantin,postat de Alexandra.crez ca ciulinii nu se vor transforma niciodata in maracini.aici e prostie crasa,pe acest forum!pfffff



sigur ca iar,o sa cadeti in plasa.hai intrati repede si comentati diferenta intre ciulini sa maracini.abiaastept sa imi aratati ce inteligenti sunteti.oricum eu nu imi bat capul,cu asemenea problme.pe topicul cu sicriul mamei-spirit cineva m-a rugat sa intru sa mai dau o sansa acestui forum.concluzia o ve-ti citi acolo.Ioana 007 credea ca va intereseza si cultura.i-am demonstrat ca sunteti ,UNII DINTRE VOI TOTAL PARALELI CU CUTURA.Alexandra
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:30
inainte de a ne face prosti,maracini, ciulini si alte balarii, ochii la mine sa-ti expilc. ai dat un raspuns anapoda. nu m-am referit la faptul ca n-ai scris de nicu constantin ci la modul in care ai comentat ce ti-a spus mica. tu ai probleme cu logica ( asta ca sa fiu eleganta in exprimare)

mica ti-a spus ca patrik ala a murit inaintea lui nicu constantin si mataluta ai intrebat-o : " e greu sa fiti receptivi si la cultura? "

cu acel "si" ai dat de inteles ca "fapt de cultura" e doar activitatea actorului american .

acum te-ai dumirit de ce te-am intrebat eu daca activitatea artistica a lui nicu constantin nu inseamna si ea fapt de cultura?

poti sa scrii si o mie de "ferpare "daca, cu o singura vorba , anulezi tot

si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:31
alexandro,
vedem cat de culta esti, da pe-afara ca laptele tziganului...dar daca-ti face bine la angoasa, continua...

e si compulsia asta o chestie..
kyra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:40
sunt de acord cu tine
joannna
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:44
trandahire, cu cine, bre?
kyra
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:46
De la: si_totusi, la data 2009-09-15 20:31:28inainte de a ne face prosti,maracini, ciulini si alte balarii, ochii la mine sa-ti expilc. ai dat un raspuns anapoda. nu m-am referit la faptul ca n-ai scris de nicu constantin ci la modul in care ai comentat ce ti-a spus mica. tu ai probleme cu logica ( asta ca sa fiu eleganta in exprimare)

mica ti-a spus ca patrik ala a murit inaintea lui nicu constantin si mataluta ai intrebat-o : " e greu sa fiti receptivi si la cultura? "

cu acel "si" ai dat de inteles ca "fapt de cultura" e doar activitatea actorului american .

acum te-ai dumirit de ce te-am intrebat eu daca activitatea artistica a lui nicu constantin nu inseamna si ea fapt de cultura?

poti sa scrii si o mie de "ferpare "daca, cu o singura vorba , anulezi tot

allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:06
De la: allexanndrra, la data 2009-09-15 21:06:56
De la: si_totusi, la data 2009-09-15 20:31:28inainte de a ne face prosti,maracini, ciulini si alte balarii, ochii la mine sa-ti expilc. ai dat un raspuns anapoda. nu m-am referit la faptul ca n-ai scris de nicu constantin ci la modul in care ai comentat ce ti-a spus mica. tu ai probleme cu logica ( asta ca sa fiu eleganta in exprimare)

mica ti-a spus ca patrik ala a murit inaintea lui nicu constantin si mataluta ai intrebat-o : " e greu sa fiti receptivi si la cultura? "

cu acel "si" ai dat de inteles ca "fapt de cultura" e doar activitatea actorului american .

acum te-ai dumirit de ce te-am intrebat eu daca activitatea artistica a lui nicu constantin nu inseamna si ea fapt de cultura?


nu scoate din context,doar o parte de fraza care iti convine,si despreNicu Constatin am scris daca cititi topicul,,ca este pacat ca nu amintim de oamenii nostri de cultura ,abia dupa ce pleaca dintre noi.abia atunci ii apreciem.deci nu scoate repet,din context,numai ce iti convine ci scrie tot ce scriu si eu pt a vedea lumea .daca gresesc eu sau tu.de ce trebuie sa transformati subiecte,atat de sensibile,cum este decesul unor artisti,intr-un subiect de barfa,contraziceri si razbunari?daca aveti ceva cu pers mea scrieti pe forum despre Allexanndrra.ok?nu duceti in derizoriu cultura.sunteti un grup care chiar va faceti de ras.daca si pt un deces v ca jiji contra,sunteti chiar de plans.,atentie repet:UNELE PERSOANE.15.09.2009 Alexandra

poti sa scrii si o mie de "ferpare "daca, cu o singura vorba , anulezi tot

allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:16
alexandra,oare iti mai revii?! Daca nu te imbraci maine in doliu si nu-ti pui si o broboada neagra,nu ai facut nimic! Nu ne-ai convins de durerea ta. Mai insista,poate,poate
rica_mld
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:27
buuueyyyyy alexandrooo....e grave mami problemele la tine....mama...fa-ti, pui, un examen psihiatric....ca o iei rau de tot pe aratura....si cine stie...maine poimaine scoti arma si te apuci sa impusti pe strada oameni nevinovati..
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:37
nu am nimic cu tine, alexandra numai ca, ramane cum am stabilit. nu ai logica in ceea ce scrii si-ti place sa o faci pe victima plus ca o dai in balarii cu fraze de genul :'nu duceti in derizoriu cultura"

tu o duci, nu noi. dar, fie cum zici , ca nu o scot la capat cu matale
si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:38
ce pui tutanco, tre` un matur d-ala..
kyra
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:39
De la: rica_mld, la data 2009-09-15 21:27:08alexandra,oare iti mai revii?! Daca nu te imbraci maine in doliu si nu-ti pui si o broboada neagra,nu ai facut nimic! Nu ne-ai convins de durerea ta. Mai insista,poate,poate




tratati-va oameni buni!sunteti dusi rau!Doamne cata prostie.imi este rusine ca am scris aici,diferite subiecte.pacat de cei bne intentionat de pe acest site.voi sigur nu jucati in GAITELE?pfff ce imi bat eu capul cu asemenea personaje?bye nu ma interesaza ce mai scrieti.am alte lucruri mai interesante de facut decat sa raspund la incultura.Alexandra
allexanndrra
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cutremur in Romania? 16 De la: Ciresica 3 Martie 2010 05:38
Concert Meloterapie Gheorghe Iovu la CJT 1 De la: Marcel_D 7 Mai 2013 23:08
ZIUA RECUNOSTINTEI IN AMERICA ! 17 De la: Celleste 30 Noiembrie 2009 14:08
CURS REMEDII FLORALE BACH 21-22 NOIEMBRIE 2009 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 23 Octombrie 2009 13:52
Vrei sa te indragostesti? Vino la SPEED DATING 4 De la: fleur_de_lis 22 Septembrie 2009 03:46
Setari Cookie-uri