Hollywood-ul indoliat

De la: iar_eu, la data 2009-09-16 00:09:23Daca aveti impresia ca sinteti capabili, cercati sa fiti coerenti, urmarind un fir logic al discutiilor. Eu accept orice sfida. Dovada inteligentei, nu sta in jargoane sau injurii, ci in capacitatea de a purta un dialog, chiar controversat, in mod coerent.Si un alt lucru : intre jargoane, nu ma simt incomod.




curat murdar coane fanica.....haoleu, manca-ti-as jargoanili matali....hai la baba omida sa-ti gheceasca in bobi da dedeochi, da hipotenta......da floarea norocului si batzu barbatului...
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:11
pai, faceti cum vreti, ce sa mai zic..
io in astia care se taraie pe jos nu mai dau
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:11
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-15 23:40:23 bravgoooooooooooooooooo!!!
scrciu, ce-ai mami??? t'am facutt shieva??/ cini iooo.????
no s-apai zii....calcam cumva pi covoru roshu??? sauu.....

fetele pe covorul rosu,baieti pe langa covor,e bine?? ,ma duc dupa tigari,
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:14
Stiam ca aveti curajul iepurelui. Era doar pt o informare publica...noapte buna, copii. Daca, peste noapte schimbati ideea, stiti unde ma gasiti.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:15
val, eu am avut multa admiratie pentru tine...dar acum, iti spun sincer ca nu mai stiu ce sa cred...metamorfoza asta a ta mi se pare teribil de trista

nu vreau eu sa iti fac morala, dar cred ca celalalt cont te avantaja mai mult, parerea mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:16
meiii neniicii simt iomun semn de oboseala??? a la holiud asa??
sau mi se pare mie??
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:17
wifo, si eu mi-am exprimat dezamagirea...am inceput sa ma obisnuiesc si sa o iau pe calea "je m'en fiche"...
panty_C
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:23
Wife, cu respectul pe care ti-l port, pot spune ca, dupa gluma pe care i-am aplicat-o lui Pik, acesta a ramas atit de afectat ca, ori de cite ori ma vede, intra-n trepidatie. Daca urmaresti bine, nu stiu daca se poate spune ca-s needucat, dimpotriva, punctez precis. Eu sint oricind gata sa-l ignorez in postari, daca ar avea un pic de barbatie. In viata se-ntimpla sa mai cazi si de fazan. Si tu stii cite mi-au venit si mie...Am promis ca nu-i mai raspund Irinucai, si n-o mai fac. Idem si cu Pik. Doar daca nu o cauta neaparat.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:24
wife, l-am prevenit inainte sa fac publica informatia sa inceteze. el utiliza contul asta doar ca sa ma provoace
in sfarsit, a ales,si-a primit-o. daca s-ar fi oprit aici, si ar fi uitat de contul asta, "uitam" si eu de "glumele" lui. si asta i-am spus-o.
rezultatul? il vezi singura...
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:24
tu mi-ai aplicat gluma si m-a afectat???
pai de ce nu m-ai anuntat si pe mine, bre domnu valentino???
sa radem impreuna, ce naiba!
de tine, evident!
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:27
val...hai sa te lamuresc...eu te stiam de un tip fin...de-aia nu pricep de ce dreaku ti-ai ales personalitatea asta falsa, de gay...e ceva intr-o contradictie totala cu ce stiam eu ca esti

nu stiu cum a aflat pik ca tu te ascunzi dupa contul asta...asta nu conteaza

doar ca nu imi vine sa cred ca va puteti besteli asa...

si cu asta inchid subiectul ca deja am spus prea mult
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:30
Completez : pt tine, Wife si, toti userii, demni de tot respectul, promit sa nu mai raspund, nici direct, nici indirect, provocarilor lui Pik.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:30
valentinoooo...sa mor eu ca nu stiam ca tu esti in spatele contului iar_eu.....de ce nu m-ai anuntat mamicule in privat???...vezi cum esti??? ....noi doi ne-am intels bine intotdeauna...de ce nu m-ai avertizat in privat???? ca altfel erau treburile pe aici....oricum.....tu ti-ai cautat-o...asta e clar....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:31
hai bre tuto...ca facu pik anuntu' acu' 2 pagini ca el e val...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:33
tananananaaa... bai sa mor io..ce e pic aivcia bai nene....tu iti faci sh'de mii de conturi..si vb ca la ...bleah...si tot pik ii de vina acu' pt ca te-o dibuit?? ai ca zau....daca nu0mivine sa zic vorba aia...."SA MORI TU ?? "
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:34
ha haaaaaa...wifo....mai ceteste neamule...ca piku il dadu in fapt de fo 3 saptamani.....da' io nu crezui.....ca is toma necredinciosu'.....ii dadui si privat lui iar_eu cum ca daca ii val sa ma anunte da val niika...deeeci??
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:35
De la: iar_eu, la data 2009-09-16 00:30:51Completez : pt tine, Wife si, toti userii, demni de tot respectul, promit sa nu mai raspund, nici direct, nici indirect, provocarilor lui Pik.


ti-ai dat si tu seama ca nu esti in stare
da' io nu promit ca nu te mai inveselesc uneori, cand imi lipsesc alti mascarici
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:36
Wife, ti-aduci aminte episodul cu fetita abandonata in metrou???, cred ca erai si tu, Tuta. Stiti, citeodat imi place sa joc rolul negativ, poate nu mereu reusit. Nu-ti face griji, Tuta, a fost un schimb de replici care pe mine m-a distrat...regret pt cei ce au fost nepregatiti si, nevinovati , la toti.
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:37
mami, adca e de adio...eu zic sa o spui in italiana k e mai elevat
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:38
dap, imi amintesc...cand faceai tu pe avocatu' diavolului
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:39
baiiiiiiiiii - that's enough!!!!!!!!!!!!!!!


cat de elevat suna?
panty_C
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:40
val mami...nu mai stiu discutia cu fetita din metruo.....nu era cu copilashul ala?????..parca.....dar sa nu raspunzi tu la mesajul privat?????...pe care ti l-a dat je acu 2 saptamani??? sa taci ca melcu????? mai baiatule.....noi ne-am inteles bine....ne-am respectat, nu ne-am ciondanit....de ce nu mi-ai raspuns???ca io asta nu pricep.....ca daca raspundeai......ha haaaa...sa fii tu sanatos cati useri si-au schimbat numele si m=au anuntat.....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:41
aoleoooo..ati dat-o peee grey's anatomy acu?? sa0-mi aduc batistele/?
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:43
Wife, ca tot sintem la momentul ,,cartilor pe fata" : imi pusesem niste poze mai tari la avatar, au fost super vizitate, mi le-a sters Garbo, apoi mi le-au cerut, mai discret citeva curioase...azi am bagat altele, reale...vezi cite vizite am primit. Rid al dreak, de ma doare burta, de tot circul asta mascat...
iar_eu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:44
mey...adicatelea io am deschis topicu' ala cu pipa pacii dijeaba ? ha ?

ia, sushaua...si racoriti-va

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:44
CE mai la deal la vale,a spus din shart ca e tot el,nu ati citit bine nik-ul=iar_eu,ce e asa greu
scrichy
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:44
da mai val...dar anunta-ti prietenii ca uite ce se intampla.....mai ales cu pozele alea deochiate....
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:45
da mai scrich....dar e iar eu al cui eu????
tutankhamon
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:45
asa, wife, asa
panty_C
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:46
De la: scrichy, la data 2009-09-16 00:44:59CE mai la deal la vale,a spus din shart ca e tot el,nu ati citit bine nik-ul=iar_eu,ce e asa greu


taree! asat a fos chiar super tare! el a zis....da si noi fara minte..ioiii!
fleur_de_lis
Postat pe 16 Septembrie 2009 00:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Program Ezotericfest 16-19 Mai 2013 ed X 1 De la: Marcel_D 7 Mai 2013 23:08
primavara si culoarea galben 1 De la: Alexxandra 28 Februarie 2010 11:06
Atelier de analiza personala - Teme existentiale 1 De la: Psihoterapeut 24 Noiembrie 2011 10:21
Concert Meloterapie Gheorghe Iovu la CJT 1 De la: Marcel_D 7 Mai 2013 23:08
Program Conferinte EzotericFest 10-13 Nov 2011 ed VII 1 De la: Marcel_D 4 Noiembrie 2011 11:35
Setari Cookie-uri