Militez pentru reducerea numarului de parlamentari si taierea sporurilor lor salariale ca solutie de iesire din criza...

*Militam* acum,multi pentru asa ceva, dar cine ne baga in seama ???? * Ha,ha,ha ...cred ca spune, Basescu.E prea tarziu ca deja sunt votat si intrat in functia de presedinte.N-am ce face daca m-ati crezut. Ha,ha,ha......* A uitat ce a promis ,ca asta a fost anul trecut si de atunci e mult.Si, de fapt, cum sa se sacrifice parlamentarii pe timp de criza ???.Prea multe pretentii are acest popor roman,care doreste parlamentari someri sau parlamentari cu salarii decente...Doar ,corb la corb nu-si scoate ochii. Raspunsul meu este: M I L I T E Z !!!!! ca timp am sa scriu pe internet.Succes tuturor militantilor !!!!! Vladescu vrea impozit pe averile mari,dar nu se gandeste ca averile mari trebuie bine intretinute cu bani multi, multi...Facem haz de necaz ,ca atat ne-a mai ramas.
garbo058987
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:13
io nui militez inca...daaa....si cd voi milita, fics pentr'oaminii de cultur'am s'o fac
fleurdelis
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:15
vaaii.da di ce sa le tulburam somnikele lor pufoase de parlamentari...
http://www.youtube.com/watch?v=0kb3Ykd2iR4&feature=related

ca is tare somnorosi..."muncesc" muult la BINELE tarii
LILO
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:17
bre, eu am militat sa nu ma duc la vot anu asta, ca nu ma inspira niciunu, nici macar sa ma duc la buda si sa-mi suflu nasu in hartia igienica - asa ca sa ma exprim si eu politiceste...

si am vb cu o amica pe mes, pe urma m-am dus pe la ea, si am sfarsit ducandu-ma la vot, ambele tururi, si a iesit tot chiombul ala. proasta am fost eu sa ma duc. da' ma incalzeste faptu ca suntem toti prosti in masa , ca ne tot ducem la vot cand n-ai pe cine vota. ca 1 litru de ulei la o famelie de rromi (renumeratie mica, famelie mare - dupa buget), le-ajunge o seara, cat face piranda un sos cu rantas... si dupa ce mi-o trecut atata mandrie ca mai am si alti prosti in jur, va anunt solemn ca la prima ocazie pe care o am sa nu mai aud dulshele grai romanesc ma voi face nevazuta. si pikule, daca te manca scarpina-te, da' nu te intoarce INCA... si asta e off-ul meu de speranta.
snowflake
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre lucratorii din fast/food-uri care au par pe maini?? 14 De la: tutankhamon 5 Ianuarie 2010 11:13
Cum se conjuga corect? 2 De la: reyya 23 Februarie 2010 23:22
As dori sa am grija de un copil 11 De la: garbo101426 25 Iulie 2017 11:13
CPU compatibil cu placa de baza? 0 De la: 3 Martie 2010 21:46
Cu 8 corigenţe în liceu, antreprenor de succes. 5 De la: Adi_1 2 Iunie 2015 15:50
Setari Cookie-uri