il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :(

mey, voi ma disperati, parol...

voi ati inteles acilea drama, melodrama, dramoleta, ce-o fii ea... si pe mine m-ati lasat de caruta

imi explica si mie cineva ce vrea doamna asta de fapt?
wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 23:33
corino, pai nu citisi fata, ca oficialu` e ala cu malaiu` ?
kyra
Postat pe 25 August 2009 23:34
oare ea stie?
lady_corina
Postat pe 25 August 2009 23:35
aha - imi adusei aminte ca mai citisem - da' la ce sa-mi mai ocup memoria si asa putina cu astfel de dileme?
lady_corina
Postat pe 25 August 2009 23:35
pai spusei mai inainte...
banii si pumnii sotului si...."iubirea"amantului
eladaela
Postat pe 25 August 2009 23:36
deci nu tre' sa aleaga intre ei...

aha...acu' m-am lamurit...asta e un topic unde putem vorbi despre about nothing
wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 23:40
wifo.....fata vrea banii si dragostea...dar nu se poate hotari...barbatul o iubeste, are bani, dar o bate de o rupe.....amantul o iubeste, nu o bate, dar nu prea castiga bine.,....ce nu intelegi???? sau te-ai blonzit mai repede???de la geaca aia roza ti se trage...app am citit postarea cu za midole of za camp si lantul lui azorica....m-am pishat pe mine de ras....
tutankhamon
Postat pe 25 August 2009 23:40
restu'....e tacere
eladaela
Postat pe 25 August 2009 23:41
oricum subiectu' e abaut nosing...pentru ca situatia e cel putin ilara....si ciumeca in romanica.....cum adica barba-su castiga bine???...pana si pe ala de la romtelecom cu somajul de 1700 de euro l-au pus pe liber....
tutankhamon
Postat pe 25 August 2009 23:42
mai tuto...io intreb nu de bolunda, ci ca sa ma lamuresc...ca doamna nu ne-a dat detaliile complete, ne-a aruncat chifteaua si gata...

si faceam si io repetitii de pitzipoanca, nahh...tu crezi ca o pitzi pricepe din prima ? ha?

io pricep mai greu, mi-am intins si paru' cu placa azi...m-am intalnit si cu nenea violatoru...usor crezi ca mi-a fost ?

wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 23:46
ioi fataaa....ce activitati telectuale....curat pitzi...
tutankhamon
Postat pe 25 August 2009 23:50
am si telefon roz, sic !!! sa moara toti dusmanii mei de ciuda, nahh...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 23:52
da bre.....da janta ca a mea roz cu paiete sidefate si cercei roz cu margelutze mici=mici....n-ai...sac!!!!...doh...
tutankhamon
Postat pe 26 August 2009 00:07
poate articolu' asta te va ajuta sa iei o decizie. du-te dupa ala pe care il iubesti, indiferent ca are bani sau nu:

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol/865771/Inchise-pentru-ca-si-au-ucis-sotii/
anticenzura
Postat pe 1 Septembrie 2009 03:46
eu, as ucide pe oricina, incepand din momentul acesta. e 1 septembrie
si_totusi
Postat pe 1 Septembrie 2009 08:24
chiar asa mult te bucuri, totusico?
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 08:33
pe mine ma bat ganduri de alealalte....
blanca
Postat pe 1 Septembrie 2009 08:43
De la: AGAPI_MOU, la data 2009-08-25 21:39:36pai tre sa fi nebuna sa adori banii si bataia..



daca sotul tau este.....violent, de ce nu renunti la el???
sau....ai alt interes???
referitor la...amantul pe care-l ai nu te iubeste ci doar te foloseste....
sophia1971
Postat pe 1 Septembrie 2009 12:46
sophia....ai dat pe langa mami...nu agapi-mou e in chestiune....ia-n vezi cine a deschis topicul...o cheama imposibila.....nu prea e aceeasi persoana ciu agapi....
tutankhamon
Postat pe 1 Septembrie 2009 13:01
De la: tutankhamon, la data 2009-09-01 13:01:40sophia....ai dat pe langa mami...nu agapi-mou e in chestiune....ia-n vezi cine a deschis topicul...o cheama imposibila.....nu prea e aceeasi persoana ciu agapi....


ASTA AM INTELES DAR.......ACHIESEZ LA CEEA CE A SCRIS AGAPI
PA....O SEARA FRUMOASA.........
sophia1971
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:41
"amantul te foloseste"

cum adica te foloseste?


iote ca nu cred asta. amantii si amantele au o relatie a lor. nu se poate numi dragoste dar , hai sa-i zicem pasiune. nu foloseste nimeni pe nimeni. e ceva de moment. poate o toana dar, sunt niste trairi acolo si niste sentimente

cine crede ca relatia aceasta amant/ amanta implica doar sex, se inseala

si_totusi
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:53
De la: si_totusi, la data 2009-09-02 21:53:04"amantul te foloseste"

cum adica te foloseste?


iote ca nu cred asta. amantii si amantele au o relatie a lor. nu se poate numi dragoste dar , hai sa-i zicem pasiune. nu foloseste nimeni pe nimeni. e ceva de moment. poate o toana dar, sunt niste trairi acolo si niste sentimente

cine crede ca relatia aceasta amant/ amanta implica doar sex, se inseala



a"TE FOLOSI",...adica are un INTERES de la tine....si cand se plictiseste de tine.....te santajeaza............
pana afla sotul iar atunci...........ADIO CASNICIE...
cam asta este...
sophia1971
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:00
De la: si_totusi, la data 2009-09-02 21:53:04"amantul te foloseste"

cum adica te foloseste?


iote ca nu cred asta. amantii si amantele au o relatie a lor. nu se poate numi dragoste dar , hai sa-i zicem pasiune. nu foloseste nimeni pe nimeni. e ceva de moment. poate o toana dar, sunt niste trairi acolo si niste sentimente

cine crede ca relatia aceasta amant/ amanta implica doar sex, se inseala

sophia1971
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:00
nu sofia. astea sunt povesti. amantul n-are nici un interes. te place si vrea sa aiba o aventura. simplu. nu cred ca un amant santajeaza. nu are de ce.

si apoi, daca afla sotul ce? oricum, cel sau cea care a hotarat sa aiba astfel de relatii, nu mai pune mare baza pe cea casnicie. e doar ceva de ochii lumii. acolo e interes nu in relatia cu amantul / amanta
si_totusi
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:20
De la: sophia, la data 2009-09-02 22:00:25
De la: si_totusi, la data 2009-09-02 21:53:04"amantul te foloseste"

cum adica te foloseste?


iote ca nu cred asta. amantii si amantele au o relatie a lor. nu se poate numi dragoste dar , hai sa-i zicem pasiune. nu foloseste nimeni pe nimeni. e ceva de moment. poate o toana dar, sunt niste trairi acolo si niste sentimente

cine crede ca relatia aceasta amant/ amanta implica doar sex, se inseala



a"TE FOLOSI",...adica are un INTERES de la tine....si cand se plictiseste de tine.....te santajeaza............
pana afla sotul iar atunci...........ADIO CASNICIE...
cam asta este...







RELATIA AMANT-AMANTA IMPLICA NUMAI SEX....SI ATAT.DACA INTR-ADEVAR , EXISTA O "IUBIRE NEBUNA, NEBUNA, NEBUBNA........"CA-N TELENOVELE, ATUNCI RENUNTI LA SOT..SI TE CASATORESTI CU......AMANTUL...
DAR, EU IMI MENTIN IDEEA, CA AMANTUL TE FOLOSESTE DOAR, SI, TE POATE SANTAJA ORICAND DORESTE...
SCUZE, NU AM FOST SI NU VOI FI NICIODATA IN ACEASTA"POSTURA"....
sophia1971
Postat pe 2 Septembrie 2009 23:06
De la: Imposibila, la data 2009-08-18 23:30:09off ciudata e viata asta, sotul imi ofera stabilitate financiara dar multe batai si certuri, amantul imi ofera dragoste si sprijin moral dar nu are bani,nu stiu ce sa fac, cu cine sa raman :( e si un copil de 6 ani la mijloc


Ii iubesti pe amandoi, sa inteleg. Adik il iubesti si pe ala care te bate si pe amant (tulai... ce-a ajuns iubirea). Dar pe copilul tau il iubesti? Dar pe tine?
Eu de aici inteleg ca tu iubesti doar banii. Si daca ii iubesti asa de mult (bagand copilul la inaintare, dc nu faci tot posibilul sa te intelegi cu omul de langa tine? Asa a fost de la inceput? Daca ai ajuns sa ai amant...simtea el ceva dinainte sau poate ca l-ai mai inselat si in tinereti si n-a putut uita omul...
garbo025622
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:29
imposibila? poi de ce iti spui imposibila? ai chiar asa un caracter?...in tot cazul,cred si stiu ca si tu stii prea bine ce ai de facut, ORI,ORI daca barbatul iti face viata imposibila,pleaca si nu te mai uita inapoi. dar daca iti iubesti copilul,s-ar putea sa vrei sa te sacrifici de dragul lui. dar,de ce te umileste barbatul tau? care o fi motivul?
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:50
ce aveti fetelor?? fata isi iubeste copilul....ca dovada ca sta cu cel care are bani mai multi si care le ofera - ei si copilului - viata care trebuie....saraca fata se zbate intre necesitatile pentru copil si dragostea ei netarmurita pentru ne-tatal copilului....si se zbate dom'le...si se zbate.....vaaai....cat chin si cata suferinta....si da-i si lupta...si lupta si da-i...de la pashopt incoa nu s-a mai vazut asemenea rivulutie....
tutankhamon
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:58
tuty,trebuie sa recunosc,ca am ramas " ashea"
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 11:05
de ce liloutz?? pai nu-i asea??? fata lupta din greu mamicule, si noi cujetam sa ne luam de ea??? poi nu???
tutankhamon
Postat pe 8 Septembrie 2009 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati alege? 57 De la: fleur_du_mal 2 Noiembrie 2009 12:27
Sunt in incurcatura. 37 De la: garbo_4874 25 Noiembrie 2012 23:40
Daca nu stiati ca barbatii nu isi cumpara haine de la second hand 97 De la: dor72_ 26 August 2011 23:47
cateva cuvinte despre barbatul ideal 584 De la: fleurdelis 10 Mai 2010 21:24
CEL MAI TICALOS BARBAT PE CARE L-ATI INTALNIT PANA ACUM.?...SI EVIDENT SI "DE CE" S-A DOVEDIT A FI ASA! 115 De la: fleur_de_lis 13 Septembrie 2009 23:39
Setari Cookie-uri