DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA?

pana una alta, baga limba-n gura
garbo025040
Postat pe 16 August 2009 13:24
De la tine vrea diversitate.
no_identify
Postat pe 16 August 2009 13:30
De la: isis_, la data 2009-08-16 13:04:26...man in black....unde sunt personajele de care pomenesti?

" atatia barbati "cu capul pe umeri", seriosi, binecrescuti,
dar care au un mare HANDICAP: NU SUNT "SMECHERI", PILANGII, BARBUGII,ETC!!!...."....???



AU ALES O DATA, AU ZIS "DA" CU MANA PE INIMA....DAR S-AU "FRIPT TAPAN", IAR ACUM "STUDIAZA" MAI ATENTI "PUBLICUL DORITOR"!
ASCULTA: , PRIVESC: , "ADMIRA": SI SE MINUNEAZA:





DECI CAUTA MAI TEMEINIC SI NU VOR SA MAI SA SE PACALEASCA.

PENTRU TOTI, VA DORESC O DUMINICA PE CINSTE!
MAN_IN_BLACK
Postat pe 16 August 2009 13:46
esti intro situatie foarte grea dar eu te sfatuiesc sa il dai dracu k nu te merita sincer. lasal sa ramana q nevasa si cu amnta .poop si aincredere in tn nu in barbati k barbati sunt nenorociti in ziua de azi. hai
garbo038874
Postat pe 16 August 2009 13:48


eeei M in black !!...au spus "da"...,si s-au "fript tapan"....si stau undeva in umbra,de aceea par inexistenti....spui tu..

poate parte din public nu mai este doritor pentru-ca si el s-a "fript", este doar curios sa stie daca mai exista acele exceptii (care intaresc regula),.in rest si " el "( acel public)asculta si se minuneaza..

duminica placuta tuturor...
isis_
Postat pe 16 August 2009 14:21
Vrajeala..... zice asa doar pentru ca ii este frica sa nu se implice prea mult in relatie. Oricum nu vreau sa te superi dar nu ai nici un viitor in relatia asta, pui suflet si o sa suferi foarte mult pentru ca el daca este insurat nu o sa isi lase familia.
lucicazainea
Postat pe 16 August 2009 14:21
De la: mia79x, la data 2009-07-09 01:10:58nu stiu ce varsta ai...dar respecta-te si iubeste-te un pic mai mult...fii mai egoista ce d-zeu...ofera-i-te cui te merita si cand e iubire de ambele parti, in rest sunt povesti de adormit copiii...zau, daca se merita...
mai ales...ca iote la el material didactic...fa-i vant...mai greu, mai putin greu...dar fa-i vant...
hai, noapte buna la toata lumea...am taiat-o...

ai grija de tine draga mea...dragostea vine si se duce,dar respectul unei femei!nu se merita sa te arunci in bratele unui casanova...
garbo012628Liliana_ana
Postat pe 16 August 2009 14:47
E clar ce vrea el de la tine. Important e ce astepti tu de la el si daca te complaci in asa ceva.
elenaneligherman
Postat pe 16 August 2009 16:07
barbati sunt pe toate strazile cand ati place de unul trebuie doar sa zambesti.gaseste-ti alesul nu fi fraera
lucia_ligia
Postat pe 16 August 2009 16:20
cred ca trebuia sa stii singura ceea ce ai d facut!!!!! nici nu trebuia sa potezi o asemenea intrebare. dar din moment ce tu ai acceptat sa fii "una dintre cele multe" atunci nu mai cere sfaturi. nici nu stiu ce varsta ai dar gandirea este de gradinita grupa mijlocie.
adeline
Postat pe 16 August 2009 18:17
Tu ce vrei de la el? El stie ce vrea, un harem, se foloseste de femei ca sa isi rezolve problemele materiale si psihice. TU insa ce cauti, ce vrei, oare esti atat de slaba? Oare nu mai sunt barbati? Cum dumnezeu accepti sa fi dominata de un astfel de individ fara scrupule?
catinca2007_yahoo_com
Postat pe 16 August 2009 19:00
IUBITA MEA,TIN SA TE ANUNT CA LUCRUL CEL MAI IMPORTANT E IN PRIMUL RAND CA AI SCRIS AICI SI TE FRAMANTA! CEEE? IMI PUN SI EU INTREBAREA ASTA!CE ANUME?IUBESTI?PE CINE?CEVA SA INTAMPLAT CU TINE DRAGA MEA!NU VREAU SA INTRU IN SUFLETUL TAU, DAR SINCER EU SUNT UN SIMPLU OM CARE ARE O INIMA ,UN SUFLET SI O MINTE CARE POATE ZBURA ORICAND IN MULTE PARTI,DAR!DAR.. CEL MAI IMPORTANT E SA APARA SI SA INCERCI, E CEVA SERIOS ,IN TOATE ASTEA LUCRURI CA ALTFEL DE JOCI CU SANATATEA TA!E IMPORTANT SI FOARTE IMPORTANT ASTA!DEGEABA TI LA UN OM ,DACA EL NU STIE A PRETUI SI SE VEDE ATUNCI CAND TU VEI CADEA MORAL SAU DIN PUNCT DE VEDERE SANATATE SA TE VAD CINE TE IUBESTE? SI CINE E CU TINE?SIGUUURVA FII..EA?SAU... CINEVA!DAR CE ITI DORESTI TU CU ADEVARAT? CULMEAA..NU CRED CA SE VA INTAMPLA DACA NU ALEGI CALEA DREAPTA SI CEL CE ITI VA FII APROAPE!SINCER ITI SPUN ,EU AM CAZUT!SI...A VENIT SPRE PLECARE CU FACUT UNGHII,ETC... SI TREBUIE SA RECUNOSC CA AM CAZUT SI CHIAR MA GANDEAM DACA VA FII APROAPEEEEEEEE?A FOST!....A PLKECAT IN CONCEDIU!SI ASTA ARATAT!A DA NU AU FOST BANI SAU CE? DEGEABA SA INSELAT SI A FOST TOT DAR,CULTURA SAU ALTCEVA , HARNICIE" SI MACAR RESPECT ARE CACI AM FOST SINCER CU EA!ASADAR DRAGA MEA DIN TOT SUFLETUL AI GRIJA!SUNT OAMENI SI OAMENI SA NU ZIC DE ALTELE CA DEPINDE DE EDUCATIE CARACTER ETC.....TE SARUT!AI GRIJA DE TINE!IUBESTE SA FII IUBITA,DAR...AI GRIJA PE CINEEEEE!
margelatu
Postat pe 16 August 2009 19:13
"EU SUNT UN SIMPLU OM CARE ARE OINIMA UN SUFLET SI O MINTE CARE POATE ZBURA ORICAND IN MULTE PARTI..."


si o voceeeeeeeeeeee...!
da' mai departe, cu mintea aia zburata, esti sincer
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 19:20
SI RELATIE?HMMMMMMM!NU CRED!EU AM UNA SI AM SI DIVORTAT SI IATA A PLECAT IN CONCEDIU!DA O SA ZICI FRAIERE1SAU SLAB AI FIOST!EU NUAM PUS ASA SITUATILE!EU AM VAZUT CA ARE SI COPIL SI CULMEA E CEVA...!NUINIMIC A PLECAT IN CONCEDIU CU TOATE CA EU SUNT IMOBILIZAT CU UN PICIOR!ADEVARATA RELATIE NU?TOATE E LA TIMPUL LOR!ZICEZ MAESTRU JAN C.!VIATA FARA POEZIE E PUSTIU....!
margelatu
Postat pe 16 August 2009 19:30
SCUMPA MEA1 DEPINDE CE PARTI BUNE SI RELE AI!DACA AI CELE CU CUVANCIOSUL AL RAULUI!NU E BINE!
margelatu
Postat pe 16 August 2009 19:33
De la: margelatu, la data 2009-08-16 19:33:58SCUMPA MEA1 DEPINDE CE PARTI BUNE SI RELE AI!DACA AI CELE CU CUVANCIOSUL AL RAULUI!NU E BINE!


omule, daca scrii fara caps, promit sa te citesc!! asa nu pot..
dede
Postat pe 16 August 2009 19:44
lasa bre margelatule, daca mata stai imobilizat cu piciorul, macar ea sa se simta bine
nici nu-i bine sa te gandesti ce face ea acum, cat e de imbracata, pe unde-i sarutata, ce vorbe gafaite, intretaiate rosteste, cui...serios
tu sa fii sanatos, ca ea, poate, se intoarce
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 19:48
De la: pik_nik, la data 2009-08-16 19:48:20lasa bre margelatule, daca mata stai imobilizat cu piciorul, macar ea sa se simta bine
nici nu-i bine sa te gandesti ce face ea acum, cat e de imbracata, pe unde-i sarutata, ce vorbe gafaite, intretaiate rosteste, cui...serios
tu sa fii sanatos, ca ea, poate, se intoarce


auoleoooo Pik-ule intorci cutitu'n rana omului!! deci ce spune margelatu?? ca la parasit sotia sau amanta?? ca n-am putut a citi...
dede
Postat pe 16 August 2009 19:50
ce cutit, mai??? io-l consolez!
ca e imobilizat cu piciorul si doamna, sotia lui, in nemarginita-i daruire specific feminina, s-a sacrificat inca o data si a plecat singura in vacanta! sa poarte stindardul familiei pe cele mai sofisticate culmi ale placerilor estivale, nu?
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 19:54
scuza-ma ca sunt mai directa poate.
Vrea stf.

Be smart
ctwmn
Postat pe 16 August 2009 20:00
De la: mielutza, la data 2009-08-16 08:09:41ba te inseli ! majoritatea iubesc muuuult prea multe.
"iubesc"??!?...mai sa fie !!!
garbo001084
Postat pe 16 August 2009 20:15
De la: pik_nik, la data 2009-08-16 19:54:23ce cutit, mai??? io-l consolez!
ca e imobilizat cu piciorul si doamna, sotia lui, in nemarginita-i daruire specific feminina, s-a sacrificat inca o data si a plecat singura in vacanta! sa poarte stindardul familiei pe cele mai sofisticate culmi ale placerilor estivale, nu?


ce e drept, e drept!! femeile stiu!! (unele - sic!!!)..pai da, ea, nevasta a plecat mai mult de gura lumii in in vacanta..ca s-a gandit, probabil ca lumea ar spune:"uite domnle' nu au bani de vacanta"..acum cu intorsu' la margelatu..mai depinde..
dede
Postat pe 16 August 2009 20:23
misoginism?
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 20:26
SI RELATIE?HMMMMMMM!NU CRED!EU AM UNA SI AM SI DIVORTAT SI IATA A PLECAT IN CONCEDIU!DA O SA ZICI FRAIERE1SAU SLAB AI FIOST!EU NUAM PUS ASA SITUATILE!EU AM VAZUT CA ARE SI COPIL SI CULMEA E CEVA...!NUINIMIC A PLECAT IN CONCEDIU CU TOATE CA EU SUNT IMOBILIZAT CU UN PICIOR!ADEVARATA RELATIE NU?TOATE E LA TIMPUL LOR!ZICEZ MAESTRU JAN C.!VIATA FARA POEZIE E PUSTIU....!


io cred ca s a dus sa si incarce bateriile sa te poata ingrijii ,mai margelatule!!!!!!las"ca vine ea inapoi...
da zi otira...ai divortat ptr ea???
nazirra
Postat pe 16 August 2009 20:35
draga mea vreau sa discut cu tine ceva foarte important!
margelatu_68
Postat pe 16 August 2009 20:56
Drag PIK...NIK!HMMM!te vad cu limba scoasa draga si nu vad ce voce sa iti dau de canto? sau o simpla silaba plina cu o coaja de bostan?
margelatu_68
Postat pe 16 August 2009 20:58
ioteeee!!!!!!!!!!cu cine??
nazirra
Postat pe 16 August 2009 20:59
ANAKIN DRAGA MEA CE ZODIE ESTE?
margelatu_68
Postat pe 16 August 2009 21:02
nazirro - te-ai baga?
si cu pelicanul cum ramane?
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 21:02
Eu simt ca o sa iasa cu scandal pe topicul asta asa ca ma retrag!
Aemulus
Postat pe 16 August 2009 21:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubesc un barbat nedivortat...inca. Ce e de facut? 753 De la: mark_on 17 Mai 2010 21:38
wtf? nush ce sa fac... 34 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 20:59
de cate ori,,,, 66 De la: dor72 6 Aprilie 2011 21:06
party 21 De la: si_totusi 6 Septembrie 2009 19:09
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
Setari Cookie-uri