DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA?

naziro,lasa mai dreaq toate...tu nu vezi la vecinu' margelat ce durere in suflet are?
pune-ti clopu' cela pe-o parte si zi-ne finalu'...sau inca nu s-a termenat?
preciouss
Postat pe 16 August 2009 23:54
continui
margelatu_68
Postat pe 16 August 2009 23:54
De la: margelatu_68, la data 2009-08-16 23:54:36continui

asteptam........
lumida
Postat pe 16 August 2009 23:56
preci n am clopu...m am impiedecat in fuste ca s araboica acuma...
nazirra
Postat pe 16 August 2009 23:58
lumida, n-ai auzit ca si-a bagat cineva coada? calul, probabil...
stai sa si-o scoata!
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 23:59
De la: pik_nik, la data 2009-08-16 23:59:16lumida, n-ai auzit ca si-a bagat cineva coada? calul, probabil...
stai sa si-o scoata!

Pai...astept sa scoata coada sa continue...
lumida
Postat pe 17 August 2009 00:00
naziro...lu' margele asta-i ziceam de clop
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:01
am trecut si revelionul si pastele in asemenea stres pana cand a sunat prietena ei ca vezi doamne o sufoc ca sun prea des ca etc. etc. fiind stresata vezi doamne a mea iubita unde am uitat sa precizez ca se tragea din religie crestini pe lamga evanghelie si ca a botezato prietenul ei actual ex sotul ei in ortodoxi si a vut o copilarie langa pariintii ei foarte rastransa si ca prietena ei o intelege si eu sincer vezi doamne o ,,sugrumam"! binentles a inceput cu tf inchise cu refuzuri ma chema cand avea prblm eu o cautam mereu fiind aproape de serv. si mereu disparea vb urat ca sa raman cu ex sotia mea ca ea face ce vrea etc.mai ales ca de ceva vreme a spart pahare sticle in casa asa pur si simplu ridicanduse de la masa si aruncand sticla de faianta!tulburari le zic eu!iata ca a venit perioada concediilor si hotarasem sa il facem impreuna
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:01
preci,fug dupa tigari ca zici ca sintem in episodu 293 cu elodia...
nazirra
Postat pe 17 August 2009 00:02
mda...asteptam toti miscarile alea faine...
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:02
eu nu mai astept noapte buna si un inceput de saptamana super
nelly05
Postat pe 17 August 2009 00:02
De la: margelatu_68, la data 2009-08-17 00:01:42am trecut si revelionul si pastele in asemenea stres pana cand a sunat prietena ei ca vezi doamne o sufoc ca sun prea des ca etc. etc. fiind stresata vezi doamne a mea iubita unde am uitat sa precizez ca se tragea din religie crestini pe lamga evanghelie si ca a botezato prietenul ei actual ex sotul ei in ortodoxi si a vut o copilarie langa pariintii ei foarte rastransa si ca prietena ei o intelege si eu sincer vezi doamne o ,,sugrumam"! binentles a inceput cu tf inchise cu refuzuri ma chema cand avea prblm eu o cautam mereu fiind aproape de serv. si mereu disparea vb urat ca sa raman cu ex sotia mea ca ea face ce vrea etc.mai ales ca de ceva vreme a spart pahare sticle in casa asa pur si simplu ridicanduse de la masa si aruncand sticla de faianta!tulburari le zic eu!iata ca a venit perioada concediilor si hotarasem sa il facem impreuna





Si....................
lumida
Postat pe 17 August 2009 00:03
ayrton de oltenia,
"eu nu mai astept noapte buna si un inceput de saptamana super "


tu fugi in intampinarea lor!
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:05
am cazut in final de pe ,,cal:mi-am rupt piciorul in ghips am stabilit ca plecam impreuna vb cu un coleg sa ne duca la tara ptr ca nu pot conduce a zis ca nu e maritata cu mine sa merg vezi doamne dupa ce am fost in trun an de 8 ori si ca sa o duc sa ma intorc!nu am inteles asta si binenteles nu am fost de acord! a plecat.....eu ramas cu calul si cis m,a!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:06



..incerc sa raman treaza..
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:07
si mananc seminte decojite de la chiosc cu o bere rece!sincer si foate sincer astept un sfat dragelor in toata povestea asta care e adevarata si am pus foarte mult suflet si dragoste ptr ele!multumesc!astept!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:08
broder: ai cuvantu!
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:09
mai erau multe de precizat in povestea asta dar si poate mai importante prin comportarile ei si felul ei ca refuza o discutie clara si concisa si mereu imi cauta ca eu m-am schimbat cand ea mereu cauta moitive ca genul vezi doamne ca eu sa raspund rapid la tf si asta o faceam si eu cand sunam sau altceva avea gesturiparca in ciuda de a nu a fi bine!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:12
cine e broder? scz. ca intreb?
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:13
pretioaso, daca a pus atata suflet si dragoste pentru semintele alea decojite de la chiosc, hai sa vedem ce facem cu imaginatia ta roz si uda
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:14
broder e fratele meu de suferintza...
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:15
MAI!MAI!MA...ati murit!ziceti ca vin sa va adun acu.....va ramas in gat povestea mea,ce naiba?
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:16
De la: preciouss, la data 2009-08-17 00:09:38broder: ai cuvantu!

Eu una zic sa mai astepti poate trece de aceasta perioada.
poate pentru ea este prea repede sa-si refaca viata, poate are nevoie de meditare.
In acelasi timp e grav faptul ca a inceput sa aiba comportamente isterice dar poate ca acestea ii fac bine sa-si reverse naduful.
Incearaca sa o intelegi in continuare si sa nu grabesti lucrurile.Poate se vor aseza toate de la sine.
lumida
Postat pe 17 August 2009 00:17
draguta mea nu am de ce minte si sunt masc. nu fem.asa ca far nevasta,fara a,,amnta"ca si aici asa a acuzat ca eu vezi doamne sunt numai asa dupa toate astea si toate insistentele de a sta impreuna dar refuzurile tot ale ei erau,dar eram acuzat vezi doamne!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:20
lumida, nu te mai stradui, totul e fake
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:20
De la: lumida, la data 2009-08-17 00:17:20
De la: preciouss, la data 2009-08-17 00:09:38broder: ai cuvantu!

Eu una zic sa mai astepti poate trece de aceasta perioada.
poate pentru ea este prea repede sa-si refaca viata, poate are nevoie de meditare.
In acelasi timp e grav faptul ca a inceput sa aiba comportamente isterice dar poate ca acestea ii fac bine sa-si reverse naduful.
Incearaca sa o intelegi in continuare si sa nu grabesti lucrurile.Poate se vor aseza toate de la sine.

Scuze , am dat citatul gresit.
Raspunsul era pentru margelatul.
Sunt incepatoare, tre sa ma intelegeti nu?
lumida
Postat pe 17 August 2009 00:21
tocmai asta e !am inteleso mereu dar de multe am lasat cel mai mult de lamine vazand situatia ei!putea suna nu? eu plec cu cuytare sunt acolo!a trecut o sapt. nici un tf!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:22
vrei parerea mea?
so:
stimati telespectatori,sunteti martorii unei tragedii in direct si inregistrat..
personajele principale sunt amandoua victimele unei erori de subtitrare (ma-ntelegi pik,nu-i asa?),in urma carora mult sange v-a mai curge..
bineanteles,ca in orice poveste cu feti-frumosi si ilene cosanzene,mai sunt si victime colaterale...da' cin' le-a pus sa stea pe carosabil la ora aia?!
bine ca am avut noi material de stiri senzationale,la care am spart semintze degeaba si ni s-au incalzit berile de pomana...
A! noroc de adrenalina aia...
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:22
margelatule..
da' daca ai si nevasta si amanta,de la mine ce vrai mo?!?
preciouss
Postat pe 17 August 2009 00:26
lumida, sa stii mereu am pus in balanta multe invatando foarte foarte multe lucruri intelegand lasand de la mine in speranta de o apropia ptr ca fiin aceasi zodie fecioara si am discutat cu ea multe dar 3 zile atat apoi nu inteleg ce vrea decat un om de casa care isi vede de servici de fam.!aprobase la mine astea si faptul ca ex era cu spritu dar se pare e speriata si acum dragele mele!nu mai stiu pe cale sa o mai iau am inceput sa pierd increderea1daca sun sigur imi inchide si nu am sunat am trimis msg!toate caile nu stiu se hraneste din asta nu mai stiu ce crede!
margelatu_68
Postat pe 17 August 2009 00:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hit Golf with Good Clubs 1 De la: jiaopi111 21 Octombrie 2010 11:34
Cat de mult conteaza diferenta de varsta intre 2 parteneri? 59 De la: Anouk 27 Noiembrie 2009 18:38
de ce se inhiba femeia cand ii place un barbat 39 De la: reyya 20 Februarie 2010 18:32
ORE TOTI BARBATI SUNT LA FEL??CE ISI DORESC EI IN PRIMUL RIND DE LA O FATA?? 148 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:50
tenismenul cuceririlor! 6 De la: pik_nik 13 Februarie 2010 16:56
Setari Cookie-uri