DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA?

Deja ai acceptat sa fi una dintre ele. Sunt barbati carora li se pare normal sa se culce cu toate femeile care le intilnesc, dar singura pe care o "iubeste" este tot sotia.Motivele invocate sunt povesti ca sa le cazi in plasa. Este o relatie fara viitor si cu cit o inchei mai repede cu atit iti va fi mai usor sa mergi mai departe. Ce e foarte important: nu fa din el un etalon. Sunt in lumea asta barbati cu valori morale si capabili de iubire adevarata.Bafta si mai ales PUTERE.
danielaelena
Postat pe 15 August 2009 17:49
De la: danielaelena, la data 2009-08-15 17:49:53Deja ai acceptat sa fi una dintre ele. Sunt barbati carora li se pare normal sa se culce cu toate femeile care le intilnesc, dar singura pe care o "iubeste" este tot sotia.Motivele invocate sunt povesti ca sa le cazi in plasa. Este o relatie fara viitor si cu cit o inchei mai repede cu atit iti va fi mai usor sa mergi mai departe. Ce e foarte important: nu fa din el un etalon. Sunt in lumea asta barbati cu valori morale si capabili de iubire adevarata.Bafta si mai ales PUTERE.
isis_
Postat pe 15 August 2009 18:00
De la: danielaelena, la data 2009-08-15 17:49:53Deja ai acceptat sa fi una dintre ele. Sunt barbati carora li se pare normal sa se culce cu toate femeile care le intilnesc, dar singura pe care o "iubeste" este tot sotia.Motivele invocate sunt povesti ca sa le cazi in plasa. Este o relatie fara viitor si cu cit o inchei mai repede cu atit iti va fi mai usor sa mergi mai departe. Ce e foarte important: nu fa din el un etalon. Sunt in lumea asta barbati cu valori morale si capabili de iubire adevarata.Bafta si mai ales PUTERE.



ma bucur sa vad ca mai exista persoane optimiste....oare pe ce lume esti? tot pe lumea aceasta spui ca mai exista " barbati cu valori morale si capabili de iubire adevarata "?....
glumeam....sper sa nu te superi...
isis_
Postat pe 15 August 2009 18:04
o da,isis..sa stii ca mai sunt si baieti ok! numai ca din pacate ,acestia sunt dezamagiti de" fetitele rele" asa ca ..depinde de sansa...mai cauta si intr-o zi (cind o fi vremea)vei gasi... dc doresti acest lucru..se va intimpla
LILO
Postat pe 15 August 2009 18:10
De la: LILO, la data 2009-08-15 18:10:27 o da,isis..sa stii ca mai sunt si baieti ok! numai ca din pacate ,acestia sunt dezamagiti de" fetitele rele" asa ca ..depinde de sansa...mai cauta si intr-o zi (cind o fi vremea)vei gasi... dc doresti acest lucru..se va intimpla



ok....mai multe persoane optimiste...sincer, ma bucur.
" mai sunt si barbati ok"...? in procente cam 1% , nu?.. mai e nevoie si de sansa sa dai de unu` ? in acest caz sa fie sanatosi ...
" fetitele rele " ? sunt de fapt " fetitele moderne "..., adaptate stilului celor care se incadreaza in acel 99 %...
cam ce sa aleaga 'fetitele "? cum sa fie ? romantice, fidele, feminine, altruiste....in schimbul deceptiilor, ca sa fie " bune" ?....sau " sa isi stie propriul interes"..fara atata " feeling "....iar cand nu mai prea merge " next "....sunt oare de condamnat " fetitele moderne" ?
isis_
Postat pe 15 August 2009 18:45
nu ma refeream la fetele moderne...ci la acele fete moderne..care fac raul..in relatiile lor neserioase cu diversi..creduli.stiu isis ca esti suparata pt deceptia suferita...si pe buna dreptate!
LILO
Postat pe 15 August 2009 18:51
De la: LILO, la data 2009-08-15 18:51:04 nu ma refeream la fetele moderne...ci la acele fete moderne..care fac raul..in relatiile lor neserioase cu diversi..creduli.stiu isis ca esti suparata pt deceptia suferita...si pe buna dreptate!


la "acele fetite moderne" ma refeream si eu...doar ca am ajuns sa nu le mai condamn, poate nu intotdeauna au fost asa....dar din ferisire pentru ele au reusit sa se schimbe.

...nu am spus ca as fi suferit o deceptie , doar ca ar fi bine pentru toate femeile ca barbatii casatoriti sa nici nu existe si ca nu mai condamn femeile care pun inainte de toate interesul lor oricare ar fi el...bine ca pot.
isis_
Postat pe 15 August 2009 19:01
ce Sa Zik Mey...E GReu Sa Trec pRin Ce TReci Tu Dar..Gandeste-te Ce-ti Poate Oferi el?...Si NU altu,,..Eu Zik Ca Daca Il IUbesti Asa MUlt ..Si NU Vrei Sa-l Pierzi..Fi UN Pik Mai INdiferenta ,Mai Rece fa-l gelos Sa SE Hotarasca Odata..Nu-i Mia arata ca Esti Moarta Dupa el Ca Daia isi face de cap...Si Hai Sa Ne Gandim Si La Posibilitatea Ca-si Lasa Nevasta pt Tu Si amanta ..Dar NU Te-ai Gandit Ca Asa O Sa faca si cu Tn ..O sa te insele..in Concluzie Barbati is niste porcii...Fi Rece Nu Mai Pune Suflet..Eu Una Asa Fac..:(
pyssy_007
Postat pe 16 August 2009 01:54
Eu Am Fost Casatorita .am O Fetita De 2 ani si ne-am desp acum 1an..si am trecut peste tot..Viata merge inainte cu sau fara marea Iubire...!!eu asa gandesc pozitiv ..Poate ma insel..Te Pu Daielaelena..nu mai fi suparata:*
pyssy_007
Postat pe 16 August 2009 01:57
De la: pyssy_007, la data 2009-08-16 01:54:02ce Sa Zik Mey...E GReu Sa Trec pRin Ce TReci Tu Dar..Gandeste-te Ce-ti Poate Oferi el?...Si NU altu,,..Eu Zik Ca Daca Il IUbesti Asa MUlt ..Si NU Vrei Sa-l Pierzi..Fi UN Pik Mai INdiferenta ,Mai Rece fa-l gelos Sa SE Hotarasca Odata..Nu-i Mia arata ca Esti Moarta Dupa el Ca Daia isi face de cap...Si Hai Sa Ne Gandim Si La Posibilitatea Ca-si Lasa Nevasta pt Tu Si amanta ..Dar NU Te-ai Gandit Ca Asa O Sa faca si cu Tn ..O sa te insele..in Concluzie Barbati is niste porcii...Fi Rece Nu Mai Pune Suflet..Eu Una Asa Fac..:(

Ori esti beata ori ne f...ta
iar_eu
Postat pe 16 August 2009 01:57
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 01:58
iar_tu, mergi nene si fa o baie cu apa rece. nu ca te-ai trezi, asta numai din betie se poate, da' macar nu te mai scapi nevinovat pe aici, daca nu esti in stare sa observi o ironie
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 02:02
Apar-o pikule, sigur o sa-ti cada-n...paula mea ironic
iar_eu
Postat pe 16 August 2009 02:04
Ce va certati nenecilor, p-acilea
valentino
Postat pe 16 August 2009 02:06
mda, evident, pierdere de vreme
fa cum vrei tu
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 02:07
Daca-si foloseste amanta, nu ti-ai dat seama ca tipul e materialist?
Vrea totul pentru el.
Atentie....
lumida
Postat pe 16 August 2009 02:07
daca nu va luati la bataie - nu are nici un haz
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 02:14
De la: lady_corina, la data 2009-08-16 02:14:03daca nu va luati la bataie - nu are nici un haz

Bataie?, unde, cine cu tine, pardon, cine
iar_eu
Postat pe 16 August 2009 02:16
cine cu cine???
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 02:17
ce bine semanati voi doi
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 02:20
O fi ca-i prea tirziu, dar nu pricep, ce se-ntimpla p-aci Corina???
valentino
Postat pe 16 August 2009 02:22
nici eu, neam
lady_corina
Postat pe 16 August 2009 02:24
Nici eu nu pricep
lumida
Postat pe 16 August 2009 02:25
nici eu...
giorgiananedelcu
Postat pe 16 August 2009 02:36
pai chiar n-a fost nimic
doar ca lady corina avea nevoie de spectacol, si a incercat si ea sa-l provoace
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 02:53
buna am cititideia ta stiu ca ai dreptate dar totul in viata este sa te simti bn si sati placa ce faci mai rau de mn na m pe nimeni da ca vrei sa mai vb eu te astept cu drag nicu buc15 augustora 0516
vaduva_nicu_yahoo_com
Postat pe 16 August 2009 05:15
vaduva_nicu_yahoo_com
Postat pe 16 August 2009 05:21
Stupida intrebarea: ce vrea de la mine ? Nu-ti e clar ce vrea?Fii draga mai realista si gaseste pe cineva care te merita . Un asemenea om este un gunoi.Chiar daca esti indragostita nu se moare din asta,eu zic sa ti vezi de treaba,nu fii si tu inca
garbo004519
Postat pe 16 August 2009 05:22
nea vaduvu, ma ajuti un pic? incerc sa vad cum merge verbul asta, "citideia", si nu-mi iese
eu am citidit, tu ai citidit, el, ea...
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 05:24
519, spune-i tu, clar si raspicat, ce vrea!
pik_nik
Postat pe 16 August 2009 05:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cateva cuvinte despre barbatul ideal 584 De la: fleurdelis 10 Mai 2010 21:24
oare cit de destepti sint barbatii? 63 De la: ratuscaceaurata 16 Noiembrie 2011 22:51
Barbatii 57 De la: anika 14 August 2010 18:51
calatoria bebelusului cu masina 4 De la: victor68 27 Iulie 2010 11:51
Remedii pentru raul de masina la bebe 12 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:24
Setari Cookie-uri