retragerea prieteniei!

Cred ca trebuie sa ma retrag ca am obosit si vorbeshte deshtul fara mine.
Aemulus
Postat pe 21 Iunie 2009 22:03
Micabis
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 22:05
Acu' tu de ce ma pupi????
Tu nu vezi ca iar am imbulinat-o?
Aemulus
Postat pe 21 Iunie 2009 22:07
atunci te pup eu
kyra
Postat pe 21 Iunie 2009 22:08
tu nu vrei sa visezi frumos???,sper ca nu ureki lungite...
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 22:10
doamneeeee.....nu vreau sa zbor dand din urechiuse....
tutankhamon
Postat pe 21 Iunie 2009 22:12


asta era teama domniei voastre?! pai spuneti asa, senioria, o sa incerc sa mint lumea asta, sa spun ca-s urat si sarac si neinteresant
pik_nik
Postat pe 21 Iunie 2009 22:13
kyra
Postat pe 21 Iunie 2009 22:17
Peshte la balta Bitu'...
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 22:39
De la: micabis, la data 2009-06-21 21:27:08Gabitzzo, sorry! N-am luat memo plus azi, l-am uitat!!!! Am mizat pe faptul ca-l stii
Era ceva cu rasucitul urechilor la extraterestrii pentru "setarea" lungimii cucului.


pot sa rad in hohote?

mai, de unde tragi si unde se lungeste . da'daca nu creste cucu si creste oaresce altceva? par examplu un chicior?
si_totusi
Postat pe 21 Iunie 2009 22:43
totushico, daca nu las kuku sa creasca atunci cand doamna manuieste urechile, as fi nevoit sa scot limba. si nu-i frumos.
pik_nik
Postat pe 21 Iunie 2009 22:45
mie incepi sa-mi placi. pare logic ce spui si de bun simt
si_totusi
Postat pe 21 Iunie 2009 22:49
pai da, cand e vorba despre kuci impresionantzi...
pik_nik
Postat pe 21 Iunie 2009 22:50
De la: pik_nik, la data 2009-06-21 22:13:16

asta era teama domniei voastre?! pai spuneti asa, senioria, o sa incerc sa mint lumea asta, sa spun ca-s urat si sarac si neinteresant


hopa!!! kyrutzo, 1-0 pentru pik_nik?
Thor
Postat pe 22 Iunie 2009 13:46
breeeeeee, n-am nici un match cu nimeni, cu atat mai putin aici, unde nu cunosc pe nimeni. imi revendic doar, cu toata umilintza, locul meu in spatiul virtual.
pik_nik
Postat pe 22 Iunie 2009 13:49

Scrrisoarre catre allexanndrra,

allexanndrro, astazi, patrrunnzand pe poeticelle melleaguri ale Yahoo!Maill-ului personall (caci, nnu-i asa?, ce poate fi mai poetic decat llimbajul binnarr, alla cu 100 11011 111011011 etc?), gasii - sa vezi poznna!- un mesaj (sperram eu idillic), stii tu carre, nu spui aici.

cu innima rrestrrannsa de bucurrie, darr si cu adannca emotie, am inntrrat inn conntul meu prrezennt aici, pe garrbo (nu gaborr), am pipait feciorrellnnic cu prrivirrea paginna perrsonnalla, am cetit sfios darr cu nnesat mesajull si am strrigat imbibat de ferricirre suprrema (gurrile rrele, adica nnevasta-mea, sustinn ca nnu erra ferricirre ci alcool, darr tu sa nnu crrezi, caci ce connteaza nnimicnniciille amarratillor de murritorri, cannd nnoi doi sunntem aici, prrinntrre ei?):"Esteeee!!!!". Apoi, cu degetelle-mi chirrcite si nneasculltatoarre am dat un cllick perrfid, hainn, scarrbos pe "rrefuza", inn sperrannta ca vei rrevenni inn viata mea virrtualla...

rramann acellasi iubitorr pllatonic si te voi inntellege daca iti vei strriga furria si nneputinta aici, iarr eu te voi connsolla ca si panna acum.

All tau vesnnic (pentrru urrmatoarrelle 5 microsecunnde)
Vidarr Aetherr Thorr
Thor
Postat pe 22 Iunie 2009 13:59
P[ost] S[criptum]: sperr ca vei inntellege ca rrefuzull meu se datorreaza numai si numai duallitatii melle perrfide, confllictellorr melle interrioarre, absconnse, sinellui meu prroprriu, atat de josnnic inn comparratie cu inalltelle-ti ideallurri si trrairri si inn nnici unn caz nnu se datorreaza vrreunnei idei ca ai fi tu vinnovata de ceva...

hai, fata, te-am pupat pe portofel in ziua ta de salariu si sa ne traiesti!
Thor
Postat pe 22 Iunie 2009 14:03
ai observat, probabil, ca m-am semnat cu numele complet, ca avertisment, caci, vorba cuiva dintr-un film, cine mai are doua prenume si le si foloseste? asasinii (lui Lennon, lui Kenedy etc)!
Thor
Postat pe 22 Iunie 2009 14:14
"blonda,culta si foarte inteligenta,plang in pumni ca m-au sters doi imaturi din lista lor de prieteni... ...asa ceva nu se face ,prietenia e ceva sacru...nu se acorda oricui"

pai bine ,mama,la varsta matale te plangi de lucruri puerile ca astea?? pe semne ca esti singurica tare de suferi intratat de mult incat sa deschizi un topic ca sa-ti versi amarul in vazul lumii...care-i baiul pana la urma?? in orgoliul tau blond nu ai putut indura atata lucru?

pai bine ,doamna,la ce folos sa fii in lista a cinspe mii de useri daca nu ai nimic in comun cu ei? iote eu nu am zeci de useri in lista si nu sufar deloc,ba chiar ii simpatizez foarte tare pe unii care nici macar nu fac parte din ea,dar care-si aduc aminte de mine uneori si-mi mai scriu o vorba de duh uneori pe privat...Si sa stii ca pica al naibii de bine,mai ales cand ai un impas,cand esti mahnit...etc,etc...apropos,wife,sarutmana .....uite o doamna ,care nu e in lista mea si cu toate astea o apreciez foarte tare cu toate ca la inceput ne-am luat noi nitel la tachinat...de wife era vorba...

hai alexuto,lasa bocetele ca esti femeie in toata firea si te faci de ras cu vaicarelile astea de fetiscana parasita...
sanatate!
Roxxynela
Postat pe 22 Iunie 2009 15:30
ei, nu s-a plans deloc. a vrut doar sa demonstreze ca intr-adevar e "blonda, culta si foarte inteligenta"
(am pus ghilimele ca sa nu-mi atribuiti mie triplul pleonasm)
pik_nik
Postat pe 22 Iunie 2009 15:37
VAAAAAAAAAI !!! Doamne Dumnezeuleee !!!! ce mai catastrofaaa, tragediee ...intr o zi am intrat pe garb0, cum obisnuiesc de altfel , dupa fiecare cafeluta , dulce-amaruie....si cu stupoare am constat ca mi au disparut ca prin vis toti cei 1000 de prieteni , praf si pulbere , cata amaraciune mi a intrat in suflet , cata durere , nu mai suportam ....simteam ca s a terminat lumea mea virtuala, imaginara ....de pe garb0 ... pe care mi o faurisem cu atata migala si atentie ....offff ....
Ce trista e viata pt unii
DaMarkus09
Postat pe 26 Iunie 2009 12:33
si neimplinita.....fara prieteni pe garbo.....
tutankhamon
Postat pe 26 Iunie 2009 12:46
Uite Allex, aici e topicul despre care ai uitat.
Aaaa si te-am cautat la profil si bag seama ca nu esti asa culta cum spui ca faci de-a greseli gramaticale.....muuult mai multe ca mine.
Asa ca mai stai pe Forum ca poate ai sa inveti o regula, doua de conjugat, de scris corect.

Sa-ti citesc blogurile mi-a amintit de APV-istele care le-am avut in timpul facultatii (stiti voi cei de-un leat cu mine despre ce vorbesc) si care urau studentele cu pasiune si erau proaste cu si mai mare pasiune.
Am vazut ca ti-ai dat 58 de ani acum, te pominesti ca oi fi una din ofiteresele care "preda" ce ci sum e armata pe vremea odioasei? Huh???
Aemulus
Postat pe 11 Iulie 2009 05:25
d c sunteti rele fetelor.Alexandra imi pare o fire mai sensibila
garbo009863
Postat pe 22 Iulie 2009 22:33
frumusetea fizica si bogatia nu e = cu interesant. departe de asa ceva
garbo009863
Postat pe 22 Iulie 2009 22:35
si noi suntem sensibili tare cand vedem una de 50 de ani plangacioasa ca o fetiscana...
Roxxynela
Postat pe 23 Iulie 2009 17:43
asta o tradeaza ca nu e ceea ce pare a fi.....exprimarea....
tutankhamon
Postat pe 31 Iulie 2009 01:56
mey, care ma stersareti de pe lista fara sa-mi ziceti, ca acu' ma 'nervez.

s'acu pe bune, care-i shmenu' cu prietenia asta pe saitu' asta, ca nu ma prinsei. pe facebook, are sens, ca ai pe aceeasi pagina continut de la toti prietenii, dar aici ce pana corbului ai? doar o colectie de nume? in general, prietenii de pe face sunt cunoscuti sau au afinitati comune intre ei, aici cine stie care o fi real si care nu :P

acu' sa va zic o faza reala de pe saitu' asta: un user ma onoreaza sa ma bage pe lists de preteni, io fericit nevoie mare :)) , i-am zis ms tanti, am very happy 'cause of that. ma intreaba alea alea, io nimic de jeepane si alte alea, ci doar raspunsuri banale. userul imi zice, he, te vazui io ca esti fashnetz, d'aia ti-am acordat privilegeiul, dupa care buf, hit on delete si ma sterse frati si surori de pe pretioasa-i lista. ce m-am tavalit de ciuda, nu va pot descrie :))

dragi prieteni si prietene virtuale si virtuali. io va iubesc si va pretuiesc, pe bune. va voi face cadou cateva articole interesante (adica sper io sa fie :)) ) in urmatoarea perioada, ca un mic omagiu adus increderii pe care mi-ati acardat-o.

ps n-am vrut sa zic ca facebook e mai bun deccat saitul asta, ci doar ca ala e mai user centered decat acesta, care e mai mult message/ idea centered.
anticenzura
Postat pe 24 Septembrie 2009 02:02
daca n-ai prieteni pe garbo , n-ai nimik...
surubel
Postat pe 9 Octombrie 2009 08:42
corect
si_totusi
Postat pe 9 Octombrie 2009 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sunt si fete sub 18 ani aici? 17 De la: pantera_neagra 29 August 2010 13:09
am rezolvat problema cu iubitul meu 23 De la: pantera_neagra 14 Septembrie 2009 06:58
What if ?? 40 De la: quasaria 11 Aprilie 2010 16:58
sunt o prietena rea? 15 De la: garbo_1399 1 Noiembrie 2012 02:09
preludiu,dar dupa ramanem amdoi dezbracati si el nu mai face nimic 78 De la: eu_geminy 24 Aprilie 2011 16:24
Setari Cookie-uri