e normal ca un barbat sa se intereseze de trecutul meu?

dubla noastra draga... apropos, de unde vine dublura? sper ca nu de la silueta.
hai sa-ti spun acilishea ceva: militienii, chiar daca ii pacalesti angelic, cum incepusi tu, fac pe dracu-n patru si tot afla ce vrea muschiu lor... sau neuronu lor. daca a inceput cu d'astea, lasa-l, fata, nu esti genul care sa-i faci fata (de spate nici nu mai zic, da' ar fi bine sa-i arati cum e spatele tau in timp ce fugi de el). nu de alta, da' peste fo doo luni te vedem cu un nou topic:"e normal sa fiu batuta preventiv?" sau ceva de genul asta.

PS: chestiile astea ti le-a spus un fost ofiter militian, care si-a dat seama totusi, la timp, ca treaba asta nu e de el.
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 18:59


vidar, io te intreb in mod oficial si la vedere...

vrei sa fii pretenu' meu ?
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Iunie 2009 19:01
asta declaratie nene...
kyra
Postat pe 18 Iunie 2009 19:05
De la: double_chock, la data 2009-06-14 11:40:25Buna!
Ma intalnesc de putina vreme cu un politist din orasul meu.
nu am devenit inca intimi dar ne placem reciproc.
ceea ce ma surprinde neplacut este faptul ca imi rascoleste trecutul.
s-a interesat de sorin, si de alti prieteni pe care i-am avut.
sper sa nu afle m ales de relatia cu tiganusul meu.

in plus, e urat ca un barbat sa-ti zica:
1. la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?
2. cu cati barbati te-ai culcat?

oricum l-am mintit,dar e normal ca un barbat sa puna astfel de intrebari?


Scurt si la obiect:Cel care pune aceste intrebari...nu e cu ganduri bune!!Cauta sa stie tot,sa te poata incolti oricand crezand ca tot ceea ce stie despre tine la un moment dat poate intoarce impotriva ta.
Nu am incredere in oamenii curiosi...bagareti...scormonitori!
Asa ca...mai bine ne facem ca nu mai stim amanunte !!!!Am uitat!!!
walkiria
Postat pe 18 Iunie 2009 19:11
yeap...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Iunie 2009 19:13
De la: wife, la data 2009-06-18 19:13:28yeap...


wife...stau si ma gandesc oare eram virgina cand m-am maritat???Am uitat amanuntele!!!!

walkiria
Postat pe 18 Iunie 2009 19:20
Si inca ceva!!!Ce nu-ti place tie...altuia nu-i face!
Aceste persoane devin foarte irascibile in momentul in care ii iei tu la intrebari!!

GATA!!!....cred....
walkiria
Postat pe 18 Iunie 2009 19:23
nu este normal ca un barbat sa se intereseze de trecutul meu si nici nu as avea ce discuta cu elhttp://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/5603.html#
ane_mary39
Postat pe 18 Iunie 2009 19:34
mariana nu e frumos ca un barbat sa te -ntrebe despre trecutul tau
ane_mary39
Postat pe 18 Iunie 2009 19:38
wifo: pretenar-pretenar, cu draga inima... da' daca-i pe gratis
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 20:16
Draga double... cre' ca ma cam prinsei cum vine treaba cu dublura: pai tu esti omu' extremelor, fata hai! Pai cum asa? Cand cu puradelu', cand cu militianu'?
Acu', fie vorba intre noi, militianu ca militianu'... daca afla de reprezentantu' ala al natiunii conlocuitoare cu abilitati lautaresti (ca sa fiu politically correct), nu cre' ca se intampla mare lucru... un contact-doua cu directa lui de dreapta, mai un machiaj naturel de 2-3 zile pe la ochi si gata... Te-ai scapat!
Da' daca afla puradelu?

Haoleooo, manca-tz-as! Mucles, mo, ca ala e mai periculos! Imi si inchipui cum ar plange, mititelu', pe umarul tau: "Faaiii, pai io te luam de piranda si tu o arzi cu concurenta??!!!" Si, nu de alta, da' alde astia, pe langa abilitatile lautaresti, mai au si talente chirurgicale, cu bisturie de transat elefantii. Nu as vrea sa te vad vedeta, sectiunea "Stirile de la ora 5", cu implanturi de buzunare pe la abdomen, pe pielea goala. Prefer topicul ala cu bataia preventiva.

Dublo mama, aranjeaza-ti, fata, sertarasele alea cu sentimente... da' vezi sa le pui si lacate d'alea mai solide, ca nu se stie care din aia doi te lasa, vorba aia, si cu sentimentu' furat, si cu ochii machiati.
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:26
kyrutzzo, nu fi geloasa, soare, ca am pretenii pentru toata lumea
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:32
nu-s.. ,

dar m-ai impresionat, le ai cu haules-baules, la nivel de performanta.. nenicule !
kyra
Postat pe 18 Iunie 2009 23:42
Io-te-te la ea... si eu care crezui ca dezertarati toate la somnic!

Cum adica le am cu haules baules?
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:47
de fapt nici nu ma chinui, imi vin pe banda, ca la fabrica de biscuiti. normal, la ce specii rare apar pe aici...
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:48
este ? studiu de caz, nene...
pai, mi te inchipuiam ( asta ca sa vezi ce face imaginatia din om, in cazul meu, femeie ), zicand toate ale pe un ton asa, mai gutural, he.. he..

pa sistem..de-alde gutza..
kyra
Postat pe 18 Iunie 2009 23:51
Iote la Chiralina, zice ca e femeie...Pai eu dupa avatarul tau cu ala mic si muschiulos am crezut ca esti baiat.
Aemulus
Postat pe 18 Iunie 2009 23:53
asta e chiar beton!!! pe alea chiar le zic in sistemul ala... ca doar nu le-oi zice in sistemul binar

aveam o perioada cand mai stiam si ceva pasareasca de-a lor... deh... fosta meserie!
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:55
micabis, de unde stii ca nu era baiat?! cand avea varsta avatarului
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:56
micabiso, sunt in crestere, tre` sa fac muschi ... nu vezi ce pitica sunt..

vidare, asta era cand eram si mai mica bre.. undeva la nivel de mormoloc , da` a fost pretz de 15 miimi de secunda, ca mi-a placut femeie..
kyra
Postat pe 18 Iunie 2009 23:56
kirutzzo, stii cand m-am lasat de invatat tiganeasca? cand m-am luat la injurat cu vreo 3 pirande si dupa 5 minute au fugit alea plangand de rusine de ce le-a fost dat sa auda de la mine!
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:58
le-ai facut din vorbe ???
kyra
Postat pe 18 Iunie 2009 23:59
Vidar ai dreptatate! In ziua de azi nu mai bagi mina in foc pentru sexul nimanui.

Chirule, maninca mama ca sa te faci mare.Auzi 24 de ani....Am si uitat cind era asta pentru mine.Dar nici n-as mai vrea sa am 24 ca eram tare prostanaca la vremea aia. Ei, nu ca acum as fi cine stie ce desteapta dar macar am mai multa experienta
Aemulus
Postat pe 19 Iunie 2009 00:01
yeap... ce sa fac, asta invatasem cel mai bine in liceu... pe vremea lu' ceasca... era un liceu in Constanta, cu 1000 de nebuni, numai baieti din toata tara. iti dai seama ce repertoriu bogat acumulasem!
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 00:01
micabiso,

acolo la inimioara ai 24.. cati nu sunt d-astia tineri biologic, dar batrani la inima..
kyra
Postat pe 19 Iunie 2009 00:02
Ai auzit, kyrutzzo? cica sa mai cresti, mama draga!...
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 00:03
marinaresc , mi-ar fi pocnit urechile
kyra
Postat pe 19 Iunie 2009 00:04
Yeap, la inima am 24 de ani si la cap numai 12......si arat de 36
...si mai cred ca am si sindromul atentiei deficitare.
Aemulus
Postat pe 19 Iunie 2009 00:05
kyrutzza: am gasit-o pe una care zicea ca e trista viata... eu auzisem ca altceva e "trista". auzi tu, cica viata e trista pt ca un purtator de testosteron a parasit-o de fo doo ori in luna aprilie.
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 00:06
adica a fost cu repetir ? he.. he..i-a placut prima oara si-a mai vrut odata..

trista? e treaba aia de incepe cu l...?
kyra
Postat pe 19 Iunie 2009 00:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Subiect real :) 10 De la: garbo_476728 24 Octombrie 2017 08:20
Ce parere aveti de BARBATUL CAPRICORN? 2 De la: malascusalfa 23 Martie 2010 23:14
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Barbatul...fiintza cea mai nefericita? 129 De la: charmelen 11 Octombrie 2014 05:53
E chiar asa de greu sa ma privesc in oglinda si sa imi zambesc? 3 De la: krinka2005 10 Septembrie 2009 15:05
Setari Cookie-uri