atuuriile unei femei

mai are importanta Totushico..?
care-or fi !
blanca
Postat pe 27 Iunie 2009 09:48
mielutza, e din cauza cretzilor de mielushor.
si totusi, atuurile unei femei sunt ale unei singure femei. din start s-a pus problema ciudat.
adicatelea eu ma simt invitata sa spun care-s atuurile mele. tu le spui pe ale tale etc...
gianiblue
Postat pe 27 Iunie 2009 10:13
eu nu le spun, nah!
blanca
Postat pe 27 Iunie 2009 10:25
aaaaai, miiiiieeelutzooo. nu fii nasoala. zi-ne si noooo!!!
gianiblue
Postat pe 27 Iunie 2009 10:26
mei:

mielutzo!!! gianinuco!!!

ati profitat de lipsa mea si m-ati inturnat pe toate partile...

gianina, m-ai auzit pe mine cu partea ailalta a contradictiei? eu am cautat alte calitati la o femeie decat "ziua sluga, noaptea courva". tot stau ca prostu' si caut sa vad ce am zis io ca ma motiveaza... hmmm... amant? fetelor, nici daca as ramane ultimul pe pamant, nu ati vrea sa aveti de-a face cu mine!

mielutzo: mei, surioaro, si tu, Brutus?

PS: mai uitati-va si voi pe alte posturi... cocoasa, picior de lemn, ochi de sticla... si un pic debil, ca oricum la ultimele doua calitati nu le stiu ordinea.
Thor
Postat pe 27 Iunie 2009 20:38
vidare, nu esti in colimator. mai, mai, da' ce-n serios o iei! ai uitat de fun-ul 100% promis prin simpla aderare la comunitate?
pai, dom' vidar, aicisha suntem la relax, la frecat berbunca - respectiv. ca matale vrei sau nu sa fii amant si etc, este secundar. stii asta, nu? de ce ne-am bate capetele cu intrebarea... hmmm?
gianiblue
Postat pe 27 Iunie 2009 22:40
gianinuco, ce dreaq, ashe ofticos ma stii tu?

uitai sa pui smile-urile
Thor
Postat pe 27 Iunie 2009 22:49
ahaaaa !

deci te-ai legat de alzheimeru` mieu..., las` ca-mi tarai io chisoru de lemn si ma uit iscoditor la tine cu ochiul cel de sticla...
kyra
Postat pe 27 Iunie 2009 22:49
hmmm... nasol! de ce v-ati bate capul? asa insignifiant sunt io, geaninuco?
Thor
Postat pe 27 Iunie 2009 22:50
pai na....daca lemnul din chishior nu-i d-ala de trandafir scump si zamosul nu-i din diamant....nu prea prezinti interes.....maica....
tutankhamon
Postat pe 27 Iunie 2009 23:21
giani, pai daca io nu-ti dau batai 'telectuale de cap, nu te-ai ramoli de la atatea discutii folozofice gen superioritate?

PS: shame on me! cre' ca ai dreptate. ma lua galbenarea cu persoana aia.

incepand de azi ma gasiti pe topicul de facut cartofi prajiti...
Thor
Postat pe 27 Iunie 2009 23:30
iote-teee! cand fu, mei, schimbarea la fata???

mielutzo, da' ce-ai imbatranit!...
Thor
Postat pe 27 Iunie 2009 23:32
vidare, hai sa-ti spun cinstit: suntem niste gagici grozave pe aici care vrem sa eliminam sexul din preocuparile si dilemele garbo-venilor. Ori de cate ori e atins subiectul, fetele astea minunate il deviaza super-mega-ultra inteligent spre zone mai cu clasa, mai inalte.
...si trebuie sa te simti foarte bine ca pe noi ne intereseaza creierul tau si nu calitatile tale de amant. e o nota foarte buna pentru tine
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 05:47
Ce atuuri avem...? O gramda intreaga, daca n-am fi avut, motorul care pune lumea in miscare ar fi mers cu multe poticneli si rateuri.In afara ca stim sa face-m copii frumosi si destepti mai avem inca alte o mie de atuuri, si mai ales suntem imperfecte ,pentru a le lasa dumnealor, barbatilor, impresia ca EI sunt perfecti .
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 06:51
da, femeile se adapteaza dorintelor barbatilor, ca fara ei nu si-ar avea rostul. nici macar atributul lor principal, acela de a crea viata, nu-l pot indeplini fara barbati. si toate procedeele utilizate, cu tot ce presupun ele - eforturi, chinuri, cheltuieli, femeile le numesc atuuri.
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 07:42
Corect! Sunt de acord cu ce spui ,si pentru ca avem puterea de a recunoaste cand ceva este corect ,este tot un atuu al nostru.Si daca nu am fi asa(si bune si rele ,si tandre si catze,si patimase si tenace si pline de curaj si plangacioase si...inca o gramada se si-uri) dumneavoastra domnilor pentru ce ne-ati mai iubi?
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 08:29
sunteti asa exact pentru asta - doriti sa va iubim
adica noi suntem si scopul si inspiratia si preocuparile voastre.
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 08:33
Increzutule! Sunte-m tari, ca va lasam sa crede-ti asta!
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 08:37
iar noi ne prefacem ca nu stim de ce va chinuiti atata sa fiti mereu frumoase, aranjate, atractive...
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 08:40
si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 08:41
stiam io ca-mi dai dreptate, totushico
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 08:44
Ne dam silinta , dar daca reusim inseamna ca ne-am atins scopul. Si chiar daca,stiti ca o facem intentionat tot nu va pute-ti abtine si va lasa-ti cuceriti .Deci 1-0 pentru noi, mai ales ca sunte-ti constienti ca v-am facuto!
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 08:47
pik, ce dreptate? nu-mi revin. mai taie domle din coada aceea a matzei ca miorlaie tare. cum asa? scopul nostru in viata e sa facem sluj in fata voastra?
si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 08:47
vezi totushico? acum iti dau eu dreptate
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 08:49
pik, iubire... stiu ca te roade ca adevar spune " in spatele unui barbat puternic sta o femeie si mai puternica". te inteleg... e greu de acceptat ca puterea voastra este proptita de cea a unei femei care se autopropteste...
pik, prietene. pai motorul vietii pe Pamant e femeia. daca nu ar fi minunata, crezi ca i-ar atribui cineva acest rol?!
uite, vidar da-n scris ca pana si razboaiele pleaca tot de la femei.
Si pe cand o femeie poate juca rolul de barbat cu brio... nu exista in istorie cazuri in care barbatii sa fi jucat bine roluri de femei...
Stii ce spun multi barbati luminati? Ca smintit este cel care nu intelege ca la femeie e cheia. sintetizand: atuul femeii este ca detine cheia. pentru tot.
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 08:50
Gresit! In nici un caz nu asta e scopul nostru!
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 08:51
daca n-ar exista carburant, motorul ala ar fi mai mult decat inutil. daca n-ar exista usi, ce faci cu cheia?
da-mi place cum combati, asa ca zambesc si te ascult cu atentie. daca n-ar exista femeia, cine ne-ar binedispune pe noi?
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 08:52
cheia de la poarta verde, cheia ce mi-ai dat aseara. dar, ce cheie nu se pierde ?

giani, lasa-i fata sa viseze asta e unul din atuurile femeilor.
si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 08:53
sa facem slujjj !!!!! NIciodata !!!
lavinia
Postat pe 28 Iunie 2009 08:54
pik, noi avem dorinta de frumos in sange. ne infrumusetam pentru noi. pacat ca tu interpretezi eronat...
mai, pik:
- femeia e centrul poeziilor de dragoste, muzicii, literaturii, artei - in general.
- daca femeii nu i-ar fi recunoscute atuurile, crezi ca s-ar mai chinui toata lumea sa-si promoveze serviciile si produsele cu ajutorul femeilor? fie promoteri, fie agenti, fie foto-modele, fie orice?! femeia este prezenta peste tot
- pana si tu - instinctiv - pentru a sari in ochii nostri - ti-ai lasat coditze q.e.d.!
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 08:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajuta-ti 4 De la: alex2007 25 Martie 2010 10:29
Cartomantie, clarviziune 25 De la: quasaria 6 Februarie 2010 20:19
Prea se inmultesc escrocii 2 De la: luptatoareacurajoasa 27 Martie 2010 18:34
un sfat? 23 De la: quasaria 11 Aprilie 2010 02:24
Silicoane 3 De la: b727ana 19 Iulie 2012 17:42
Setari Cookie-uri