atuuriile unei femei

ok, pik. fii atent. daca iti schimbi freza, iti faci operatie la ochi si iti pui dintii... poate putem vorbi despre exclusivitate.
pana atunci...
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 09:55
gianiiiiiiii!
"ce-i, pik? ai niste prieteni singuri si vrei sa le gasesti partenere?"

toate ca toate, da' gelozia nu-mi place
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 09:55
De la: gianiblue, la data 2009-06-28 09:55:44ok, pik. fii atent. daca iti schimbi freza, iti faci operatie la ochi si iti pui dintii... poate putem vorbi despre exclusivitate.
pana atunci...


uite ce repede ai ajuns sa-ti doresti sa te ocupi de mine!
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 09:56
pai cine era gelos, nene? eu ma intrebam pentru ce faci tu sapaturile astea pe aici. ce ai?
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 09:57
nu dragul meu, iar esti eronat. eu doar amanam problema. pana-ti pui tu dintii, schimbi freza si - cel mai important - mentalitatea - eu voi avea deja trei copii. e clar?
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 09:58
acum vrei sa ma presezi, utilizand tot gelozia?
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 10:00
braavo, pik. deosebit de inteligent.
nu amore, subliniez ca pana sa faca un barbat pe placul unei femei, pana face schimbarile necesare... doamna deja are nepoti. capischezi?
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 10:02
las-o asa, giani, ca mai rau te incurci in explicatii
ti-am spus ca am inteles si ca nu e cazul sa te jenezi
pik_nik
Postat pe 28 Iunie 2009 10:04
ei, ce sa-i faci pik? se mai intampla sa-ti pik-e unu' cu tronc chiar si pe net. asta este. mi-oi baga fata-n apa rece. poate trece.
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 10:06
fetele, pikul va simpatizeaza. nu a vorbit serios si nici cinic. asa cred eu . daca recititi, vedeti ca are simtul umorului
si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 10:16
totushel, am spus si la cafenea: doar gandul ca sunt prea multi care gandesc asa (cum - poate nu gandeste pik - dea Domnul)... imi face parul maciuca. eu nu lupt cu pik ci cu cei care au idei ca cele expuse de el. fie ca pik le crede sau nu. eu doar m-am saturat de tzaranismele din relatii din cauza grosolaniei si a a altor tare ale barbatilor...
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 10:20
giani, ai dreptate in ce spui. si mai stiu ca nu crezi ca pikul a vorbit serios. altfel, nu discutai tu cu el. am inteles ca voi ati glumit. si chiar simpatic. nici n-am stiut cand a trecut timpul cu voi. faceam cate ceva prin casa si cu ochii la calculator. mi-ati facut o dimineata frumoasa
si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 10:24
eeee, totushel. iti multumesc. foarte serios acum... asta si imi doresc sa fac in viata: sa fac viata celorlalti mai buna si mai frumoasa. ma bucur ca privesti asa lucrurile.
si cum bine zicea o prietena de-a noastra, venind-rar- din partea ta astfel de complimente... ne putem infoia un pic. pardon: pik
gianiblue
Postat pe 28 Iunie 2009 10:28
totushel
blanca
Postat pe 28 Iunie 2009 10:29
De la: gianiblue, la data 2009-06-28 05:47:33vidare, hai sa-ti spun cinstit: suntem niste gagici grozave pe aici care vrem sa eliminam sexul din preocuparile si dilemele garbo-venilor. Ori de cate ori e atins subiectul, fetele astea minunate il deviaza super-mega-ultra inteligent spre zone mai cu clasa, mai inalte.
...si trebuie sa te simti foarte bine ca pe noi ne intereseaza creierul tau si nu calitatile tale de amant. e o nota foarte buna pentru tine


gianinuco, tare rau imi pare ca nu te-am prins online la o polemica din care sa ajungem la consens!

cat despre dat topicuri cu capul de pereti, fetelor, chiar ati atins noi culmi ale rafinamentului

gianinuco, in ce priveste chestiunea cu amantlacul, e mult sub nivelul nostru intelectual ca sa o mai dezvoltam, fie chiar si in gluma. nu-i asa?
Thor
Postat pe 28 Iunie 2009 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DACA TI-AS OFERI....... 906 De la: Rotty 23 Mai 2020 10:29
Protect Your iPad With iPad Case 1 De la: garbo182414 14 Ianuarie 2011 14:07
Introducere 6 De la: Dor_marunt 20 Decembrie 2009 08:55
joc de sticat dorinte 63 De la: fleurdelis 18 Martie 2010 19:11
Toata lumea mi-a predat lectii, de aceea nu am avut timp sa invat ! 53 De la: adi27 12 Ianuarie 2011 23:29
Setari Cookie-uri