cam nou pe aici..help ?

@ micabis
Inceputul commului tau mi se pare unul bun,dar la sfarsit ai spus ceva in ce trebe sa te contrazic .
Exista fata,altfel nu aveam ce cauta pe acest site ! Crede'ma ca nu de aia am scris ca sa ma aflu in treaba .. Daca vreau sa discut,am multe locuri (Romanianultras de ex) unde pot sa vbesc zile in sir fara oprire,deci nu am inventat nimic . Asta doar ca sa te conving.
In rest,chiar m'au cam ametit .. ma vad nevoit sa incerc sa ma descurc dupa cum stiu eu,sa las lucrurile sa decurga cum e scris si sper sa ramana asa cum e .
Cam atat ..
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 22:07
Markus, ca fata exista sau nu sincer nici nu ma intereseaza.De fapt ce sfat vrei tu? Sa stii daca e ok sa fii prieten cu ea? Da, binentels, de ce nu? La virsta asta e bine sa cunosti cit mai multa lume sa sa inveti cam cum e cu lumea in general.
Ce face ea e problema ei.Iti place de ea sin toata inima invat-o sa nu mai vorbeasca despre ce face, educ-o si da-i atentie ca la urma urmei asta vrea ea.
Daca tu esti un baiat cu bun simt nu comentezi cu toata lumea despre aia care a cunoscut 104 baieti? Si ce e 104? Un numar, nu? Gindeste-te citi colegi a avut de cind a mers la gradinita si pina la liceu.Si puteau sa-i placa toti si cu toti sa fie amica.
Numarul nu are nici o importanta.Abia stie mai multe si poate discerne (cred eu!!!!)
Incearca sa o cunosti dincolo de aspectele astea.
Sunt 100% convinsa ca si tu ai avut un numar considerabil de amice, nu?
Aemulus
Postat pe 31 Mai 2009 22:18
Sincer sa fiu,nu stiu la ce m'am asteptat cand am postat.. Am citit un thread despre o fata care avea o relatie q un prieten de 1 an si 8 luni ,acesta facea multe iar fata accepta totul .. ma rog,poate ai citit postul ,poate chiar tu i'ai raspuns .. Nu tin minte despre cine e vorba .. Si atunci m'am gandit ca poate cineva ma v'a "indrepta" spre "lumina" (fiind persoana neutra,gandeste mai practic,real,logic ..nu cu inima .) Deobicei in cazuri de genu ma las condus de inima si nu de minte,asta e greseala mare la multa lume.. Oricum,ultimul post al tau ma ajuta.. Mersi pt faptul ca ai bagat de seama ce am scris .. si da,am avut si eu multe "amice" ,dar la fel si multe aventuri de o noapte,chiar cu prietene de'ale prietenilor mei (pe cale de sfarsire,altfel nu faceam nimic bineinteles) . Am si mentionat faptul ca nici eu nu am fost "usa de biserica" . Oricum,am vbit si azi la telefon cu ea (caci e acasa acum) si simteam ca incep sa am incredere in ea ..
Mersi pt tot din nou
Daca se poate sa se inchida threadul as fii fericit,nu de alta,dar e bine asa cum e,cu postul tau si nu mai vreau alte pareri,asta imi e suficient
Noapte buna si mersi de tot,again
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 23:31
PS:Daca dai click pe profilu meu,am facut un micut album in care sunt poze q iubita,q mine sau impreuna (modificata..)
Acolo suntem noi doi,sa vada lumea ca nu e o vrajeala cea ce am scris,nu e inventat .
O seara placuta in continuare,eu ma duc sa'mi innec amarul caci DINAMO a pierdut campionatul in seara asta :(
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 23:33
,,Ei,am auzit de multe care nu au avut curajul sa "puna mana" pe "scula",dar sa mai si suga :))
Crede'ma ca sunt multe care nu o fac oral .. . Motivul poate fii chair : cum sa sug ceva,de unde iese pipi cand iti vine ?
Mi se pare normal din pctul asta de vedere.. Desi eu nu vad nimic rau in asta (atata timp cat e spalat bn :)) ) ,ele pot vedea"

Ce iubesc eu ingenuitatea asta...Marko,hai sa-ti spun ca-ntre barbati: daca te tin balamalile,lucreaz-o frate pina-n zori s-apoi vezi cum o sa se tina ea de tine...tinereii la virsta ta se termina inainte de-ancepe...
valentino
Postat pe 1 Iunie 2009 17:02
gabitzza
Postat pe 1 Iunie 2009 17:04
Valentino ai vorbit exact ca un tatic.Bravo!
Aemulus
Postat pe 1 Iunie 2009 19:09
Micabis,ar parea ca m-ai prins la cotitura...dar nu-i asa.Flacaul are ceva aventuri la activ si ea la fel.Dupa tine,la anii astia,se cauta altceva?.Daca era un flacauas timid cu ce stiu eu ce principii,era o alta muzica...Copiilor mei le prezint realitatea cum e.Inclusiv riscurile,dar alegerea le apartine.Sa fim sinceri,fiecare am avut aceste curiozitati...ca nu toti ni le-am satisfacut,asta-i altceva.
valentino
Postat pe 1 Iunie 2009 19:44
Vali, tu nu trebuie sa te justifici mie.Eu am spus ca mi-a placut cum ai vorbit.La obiect cum s-ar zice.
Binenteles ca la virsta asta se cauta ....nici ei nu stiu ce (dupa cum nici noi la 19 ani nu stiam dupa ce alergam).
Si dim multiple experienta se contureaza ceea ce vor de fapt.
Aemulus
Postat pe 1 Iunie 2009 20:21
Ei ,multe am incercat eu .. Crede'ma..
Mark_1990
Postat pe 1 Iunie 2009 22:30
Am inteles ca esti ,,harnic",dar cite mai ai de incercat...
valentino
Postat pe 2 Iunie 2009 21:52
De la: tutankhamon, la data 2009-05-31 14:40:12nene..treaba e simpla....ia organizeaza-i tu un flagrant....cu un tip din gasca ta, misto de pica si cu vino-ncoa...sa se dea la ea usor si sa vada cam in ce ape se scalda....eventual tipu sa-i aduca un trandafir ceva...vrajeli din alea...la care tin pustoaicele astea listace.....


garbo_5862
Postat pe 26 August 2012 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unde dracu 4 De la: prometeus_wife 15 Februarie 2009 12:29
ne-a parasit un bun prieten,Vanghele007!!! 102 De la: garbo000505 6 Aprilie 2009 21:49
buna 5 De la: fotografevenimente 24 Martie 2017 10:10
seful iti propune sex pentru pastrarea locului de munca, ce faci? 81 De la: micki23 19 Mai 2009 19:06
cat de multi inseamna prea multi? 27 De la: Ioana007 14 Aprilie 2009 15:39
Setari Cookie-uri