| am o relatie nu de foarte mult timp dar sa gandit el ca ar fi mai bine sa luam o pauza...oare de ce? vreau un sfat ce sa fac sa ast sau nu? | ||
|
garbo002900 Postat pe 29 Mai 2009 09:44 |
||
|---|---|---|
| sincer si sec...el a cerut pauza?....a fost modul lui discret de a spune....lasa-ma.....asa ca nu merita sa-l astepti....ii zici pa si treci la altul....dar de data asta cauta mai cu atentie.... | ||
|
tutankhamon Postat pe 29 Mai 2009 11:46 |
||
| mi-ar fi spus ca are o perioada naspa si nu are chef de nimic si sa nu-mi pierd speranta...dar eu nul mai pot ast...fac bine? | ||
|
|
||
|
garbo002900 Postat pe 30 Mai 2009 14:58 |
||
| nashpa. cine iubeste nu cere pauze. si nici nu-i de acord cu ele. | ||
|
gianiblue Postat pe 30 Mai 2009 15:00 |
||
| faci foarte bine ca nu-l astepti. nu merita. in dragoste nu exista pauza. | ||
|
albinutza45 Postat pe 30 Mai 2009 15:01 |
||
| Vin cu decoderul...nu a avut curajul sa-ti spuna in fata un NU raspicat...dar e mai NUUU decit Nu, skimba-ti orientarile... | ||
|
valentino Postat pe 30 Mai 2009 15:05 |
||
|
Nu exista pauza..nu te agata de ce nu mai este.. Vali are dreptate,.. nici macar nu-i barbat..n-are sange-n pix .. |
||
|
gabitzza Postat pe 30 Mai 2009 15:09 |
||
|
||
|
persidadamian Postat pe 30 Mai 2009 15:11 |
||
|
ce rizi persido, n-am dreptate ?? bai, io m-am luat lectia vietii de la unu` d-asta, tzaranu` nici n-a avut curaj sa-mi spuna in fata, mi-a trimis un e-mail ca vrea sa divorteze, m-a ajutat Maica Domnului de n-am murit in noaptea aia.. p-orma a venit la vorbitor..neterminati persido, iti zic io.., m-am facut cam a dreacului d-atunci, d-aia oi fi singura in puii mei..ca le ..mut..directia cum dau spanacu` pe gura.. hai, sa fiti iubiti.. |
||
|
gabitzza Postat pe 30 Mai 2009 15:17 |
||
|
si fata..2900, cand ai perioade nasoale, vrei sa-ti fie alaturi ala de-l iubesti, nu-i dai liber..e caterinca de 2 lei juma.. |
||
|
gabitzza Postat pe 30 Mai 2009 15:19 |
||
| ms ptr rsp ...eu una nu ma voi mai intoarce la el chiar daca isi va da seama ca nu a facut bine...e atata lume rea si stiu ca cineva a fost la mijloc intre noi de sa ajuns la asta...cica imi era prietena | ||
|
garbo002900 Postat pe 30 Mai 2009 15:27 |
||
| stii zicala aia ,,fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur". | ||
|
albinutza45 Postat pe 30 Mai 2009 15:30 |
||
|
De expresia ta am ras, e comica. Imi pare rau pentru ce-ai patit, asta e, prin situatii neasteptate cred ca toti trecem. Bafta de acum incolo, tot raul spre bine. Mie-mi place sa zic, ca un picior in fund e un pas inainte. deci ceva tot avem de castigat, experienta.
|
||
|
persidadamian Postat pe 30 Mai 2009 15:38 |
||
| numai deastea am avut parte | ||
|
garbo002900 Postat pe 30 Mai 2009 15:48 |
||
|
pai d-aia se repeta fata, ca n-ai invatat nimic din ele.. |
||
|
gabitzza Postat pe 30 Mai 2009 17:24 |
||
sa atepti ce?vezi-ti de drum...fara sa ceri sau sa accepti pauze...god
|
||
|
mia79x Postat pe 30 Mai 2009 18:47 |
||
| io acuma am vazut...ti-a cerut pauza ca are o perioada nasoala??? .... pai na.....cand ti-e drag de cineva...il strangi strans langa tine ca sa-ti dea putere...nu il indepartezi .... da...perioada nasoala cu alta..... | ||
|
tutankhamon Postat pe 30 Mai 2009 23:42 |
||
| Exista intotdeauna un joc intre prietenie si interes, care uneori mai substituie si dragostea.Problema este sa faci deosebirea intre ele. | ||
|
Ioana007 Postat pe 31 Mai 2009 07:50 |
||
|
tutank, bingo. tocmai in perioada nasoala ai nevoie de partener ca de aer. bai ce lashi sunt oamenii! de ce nu putem zice: nu te mai vreau, desprinde-te, lasa-ma. durerea ar fi mai intensa dar pe o perioada mai scurta de vreme. nu stiu de ce oamenii incurca vietile altora cu amagiri si sperante desarte, cu intelegerea pe jumatate a problemei. chiar nu stim sa respectam "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face?" nenicului astuia nu i-ar placea sigur sa fie dus cu preshul. mare magar. |
||
|
gianiblue Postat pe 31 Mai 2009 08:19 |
||
De la: gabitzza, la data 2009-05-30 17:24:43pai d-aia se repeta fata, ca n-ai invatat nimic din ele..
|
||
|
blanca Postat pe 31 Mai 2009 08:23 |
||
| fara nici o suparare...poate si tu gresesti in relatiile tale.....ai grija...revizuieste-ti comportamentul, atitudinea....fa-te ca pari mai inabordabila...ca vezi ca taman atunci va apare la orizont cine te merita cu adevarat... | ||
|
tutankhamon Postat pe 31 Mai 2009 14:12 |
||
| in dragoste nu xista pauze, dar intr-o relatie pot exista! bineinteles, nu dupa o luna | ||
|
nyky4yoo Postat pe 31 Mai 2009 17:52 |
||
|
mai...oameni buni...chiar tre` sa faceti asta doar pt a exista pe net? ce ddreaq aveti in cap? zau...chiar cred ca trebe sa avem ceva...ca sa facem d`astea...pe net!!! voi...chiar le lasati...aiurea? hai ...zau...trezitzi-va!!! e aiurea ce vad!!! lascivitatzi!!! chiar e cazu si la noi? |
||
|
ovidiu42 Postat pe 31 Mai 2009 18:01 |
||
| a inceput sa ma caute fostul prieten in disperare dupa perioada naspa pe care a avuto si mia spus sa luam o pauza nu stiu ce sa fac...sai mai akrd o sansa? | ||
|
garbo002900 Postat pe 1 Iunie 2009 20:58 |
||
| asa de scurta perioada aia naspa...hmm... | ||
|
gabitzza Postat pe 1 Iunie 2009 21:01 |
||
| Zi-i ca ai tu nevoie acum de o pauza ca ai o perioada nashpa dupa perioada lui nashpa. | ||
|
Micass Postat pe 1 Iunie 2009 21:10 |
||
De la: Micass, la data 2009-06-01 21:10:21Zi-i ca ai tu nevoie acum de o pauza ca ai o perioada nashpa dupa perioada lui nashpa. corect! |
||
|
albinutza45 Postat pe 1 Iunie 2009 21:40 |
||
| la asta ma gandeam si eu ...o sa-mi fie greu dar am sa fac asta | ||
|
garbo002900 Postat pe 1 Iunie 2009 23:24 |
||
| da asa scurta a avuto...ce sa fac? mie teama sa ma mai impac cu el | ||
|
garbo002900 Postat pe 1 Iunie 2009 23:31 |
||
|
auzi, tu esti masochista, sau vrei sa-ti spunem sa te-ntorci ? |
||
|
gabitzza Postat pe 1 Iunie 2009 23:37 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| sfatul vostru dragelor...conteaza...asa ca va rog ajutati-ma..!!!! | 18 | De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:09 |
| Relație cu un băiat care are un copil cu o alta femeie . | 12 | De la: garbo_466031 21 Mai 2017 16:27 |
| Relatie cu un barbat cu probleme adevarate | 134 | De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:27 |
|
|
||
| In situatia de fata ce sa fac mai intai? | 102 | De la: ellyse83 11 Aprilie 2010 18:31 |
| AJUTOR | 17 | De la: garbo_7015 5 Octombrie 2012 22:24 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună