intrebari

Ai punctat foarte bine si ma bucur ca ma faceti sa vad realitatea.Parca mi-a spalat creierul acest individ si mai continua sa o faca.Nu stiu de ce nu renunta odata dupa tot ce i-am zis.I-am explicat ca imi face rau cand imi tot spune cat de mult ma iubeste si ca nu isi revine.Imi tot spune ca s-a indragostit de mine f mult si nu poate sa ma uite.Pur si simplu nu stiu cum sa reactionez.Dar asa cum zice ca ma iubeste nu incearca sa ma protezeze intr-un fel, nu isi da seama cat de mult rau imi face.Cred ca este un tip egocentric sau chiar nu stiu ce sa cred.Parearea mea este ca daca iubesti cu adevarat pai pt persoana respectiva faci orice si nu incerci sa o faci sa se simta vinovata sau sa o faci sa sufere sau sa nu tii cont de dorintele ei.nu?
GG
Postat pe 4 Iulie 2009 16:06
mai, dar tu stii ce vrei ?
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 16:10
Bagatul in proteze, este intr-adevar o dovada de dragoste extremna.Cred ca si bagatul in mormant, demonstreaza acelasi lucru, dar mai sigur.
Ioana007
Postat pe 5 Iulie 2009 16:34
aia, da ! tare !!
kyra
Postat pe 5 Iulie 2009 16:36
Daca ii pune o salteluta si o perna inauntru s-ar putea sa fie chiar confortabil.
Ioana007
Postat pe 6 Iulie 2009 16:15
Concluzia ai tras-o singura...
Lasa-l...
'Lupul isi schimba parul, dar naravul BA..'
Ocupa-te de copil si de actualul sot...
El....'malai viseaza'...
anca_53
Postat pe 23 Iulie 2009 15:27
De la: GG, la data 2009-07-04 16:06:35Ai punctat foarte bine si ma bucur ca ma faceti sa vad realitatea.Parca mi-a spalat creierul acest individ si mai continua sa o faca.Nu stiu de ce nu renunta odata dupa tot ce i-am zis.I-am explicat ca imi face rau cand imi tot spune cat de mult ma iubeste si ca nu isi revine.Imi tot spune ca s-a indragostit de mine f mult si nu poate sa ma uite.Pur si simplu nu stiu cum sa reactionez.Dar asa cum zice ca ma iubeste nu incearca sa ma protezeze intr-un fel, nu isi da seama cat de mult rau imi face.Cred ca este un tip egocentric sau chiar nu stiu ce sa cred.Parearea mea este ca daca iubesti cu adevarat pai pt persoana respectiva faci orice si nu incerci sa o faci sa se simta vinovata sau sa o faci sa sufere sau sa nu tii cont de dorintele ei.nu?


nu renunta..e un vanator innascut si a simtit ca esti slaba; slabiciunea vine din faptul ca spui ca nu ai mai avut relatii cu alti barbati, iar acesta a simtit si e intaratat..vrea sa fie el primul care te corupe
asa cred eu..poate sunt cam rautacioasa, dar cam asa se intampla in viata asta
amarezza
Postat pe 23 Iulie 2009 18:15
ce ai tu nevoie e putina adrenalina in viata de cuplu.colegul,judecand dupa ce ai spus despre trecutul lui,vrea sa aiba o aventura dar una in care tu sa dai totul iar el nimic.nu cred ca ar fi avut de gand sa se desparta de familia lui.acum sufera doar k nu te-a avut.e probabil tipul de barbat care minte usor,te poate privi in ochi si zice k te iubeste si o duzina de alte povestioare frumoase,insa ce vrea el e sa nu rateze o femeie frumoasa.daca i-ai fi cedat ar fi stat un timp cu tine pana ai fi inceput sa ai pretentii de la el.e foarte posesiv si inconstient.nu isi da seama cat rau face sotiei lui si implicit si copiilor.
cunosc tipul de barbat, mi-am luat si eu portia.te duce cu vorba si minte frumos pana afli ca are pe undeva o nevasta si 2 copii care il asteapta acasa.stii ce sfat mi-a dat nevasta lui?"sa nu crezi niciodata barbatii".aaa, si luati aminte fetelor:daca intr-o zi primiti un telefon de la sotia lui, fiti bune si rupeti orice legatura cu el,fiindca nici voua nu v-ar place sa fiti in pielea lor. (raspuns la primul mesaj)
lissa89
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:53
Am rupt orice legatura cu el dar am momente cand ma gandesc cat de mult sufera sau cat de mult ma iubeste.A fost si ziua mea luna trecuta si mi-a trimis un mesaj si m-a impresionat gandul ca inca se mai gandeste la mine.Dar ultima oara cand ne-am intalnit acum 2 luni mi-a reprosat ca eu nu dau nici un semn dar nu am inteles de ce eu ar trebui.
GG
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:04
Doamne, GG, ce naiva esti! Si zi asa: i-ai prezentat slabiciunea ("Nu stiu de ce nu renunta odata dupa tot ce i-am zis.I-am explicat ca imi face rau cand imi tot spune cat de mult ma iubeste ") si-acu' te miri ca profita de ea?! Spune-i unuia cum pici pe spate de la vorbele lui frumoase, apoi pretinde-i sa se abtina, ca nu cumva sa-i cedezi.
Crede-i pe cei care ti-au spus: e de ajuns sa il lasi sa ajunga acolo unde isi doreste, ca te scapi apoi si de declaratii pompoase, si de tot...
after
Postat pe 14 Septembrie 2009 09:39
Bravos tantico ai gasit pe cine sa dai vina colegul momirlanu,topirlanu,dar tu tantico ceai facut in aceasta relatie?ai stat ca la...?zi tu luluta draga ca vreiai o tavaleala aventuroasa soi nu stiai daca este bine s-au esti singura ?ei bine nu toate procedeaza asa ,aceste lulute si se cred dame de succes dar apoi pling si vomita tot spunind ca barbatii sunt rai ,ca parca le desfac ei lateralele !Deci tantico sa avem pardon dar de ce nu dai si adresa poate devenim colegi cu totii de pe site cu feminitatea dv !
pshio
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:26
cred ca ceva nu e in regula cu mine.
citesc si nu pricep nimic
astuia nici nickul nu i-l pot rosti, d'apai sa-i pricep ideile!
pik_nik
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:31
si io care credeam ca io-s blonda....
eladaela
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:33
Bun gasit!
Ella, si io mis blonda, da am priceput ca n-am priceput nimicutza hihi
dihoritza
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:38
Asa este nu as vrea sa fiu in pielea ei niciodata.Am stat departe de el ceva timp si abia acum incep sa vad putin mai limpede dar mi-a lasat rani adanci in suflet si inca nu sunt vindecata dar poate cu timpul cine stie?Stiu ca am facut o gresala dar stiindu-ma pe mine nu puteam sa accept sau sa cred ca cineva poate sa minta in fata sau sa insele asa usor,eu credeam ca sotia lui e de vina ca asa ma facea el sa cred.Dar saraca poare numai ea stia ce are acasa.Va multumesc pentru pareri
GG
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:55
Si nici nu se pune problema ca as fi vrut doar o tavaleala .Daca vroiam o faceam.
GG
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:58
sotia doamna care nu e buna de nimic amanta buna la toate ce ziceti blestemul femeii democrate si dintotdeauna
Mihai55
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:00
getuto...si pentru tine e valabila invitatia aia de folosire a semnelor de punctuatie
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:03
maaaaaaaaaai, da' spune-i ce-s alea, ca ea si le cauta pe piele acum!
pik_nik
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:04
pe bune, pik...incearca asa, ca exercitiu, sa reciti o fraza fara punctuatie...sa vezi cum iti iese...e halucinant...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:06
gurita aici e farmecul citeste printre randuri si ghiceste sensul
Mihai55
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:07
wife, mai devreme m-a lasat un garbo d'asta fara suflare, nu mai incerc
pik_nik
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:08
numele tau femeie este sau sotie fara semne de punctuatie
Mihai55
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:08
noi nu te resuscitam
eladaela
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:09
stapaneste-te pikule ca faci alte alea si e pacat
Mihai55
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:10
pik...vai si-amar

getuto, daca vreau sa citesc printre randuri, caut ceva mai subtil, capisci ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:10
eu nu obisnuiesc sa folosesc semnele de punctuatie ...dar va dau cate-o gura de aer ...cand ma cititi
eu postez in valuri ...
mai tastez ...mai iau o gura de aer ...si tot asa
cely
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:11
De la: eladaela, la data 2009-10-10 20:09:37noi nu te resuscitam



stiu ca vrei sa ma ajuti singura, si nu-mi displace
pik_nik
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:12
immm ce frumos e cand toata lumea se intelege si se respecta nuu, getutzo?? uite d-aia...ii asa fain p-aici uneori!
fleur_de_lis
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:13
eu inteleg da tu intelegi
Mihai55
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
23 august sa ne aducem aminte de el 24 De la: iasomia 13 Septembrie 2010 17:18
Tradata de cea mai buna prietena... 24 De la: garbo_1304 19 Mai 2012 19:48
Infidelitate cu scopul de a-ti proteja partenera- e acceptabil? 96 De la: Mirela37 8 Septembrie 2011 16:50
reactie normală sau nu 9 De la: garbo_430358 13 Februarie 2016 15:52
prea multa durere 164 De la: badbadkitty 14 August 2010 21:44
Setari Cookie-uri